Reyting Sonuçları Dizi Haftalık Dizi Reytingleri 2023

Reyting Sonuçları Dizi Haftalık Dizi Reytingleri 2023. Reyting sonuçları izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Haftalık reyting sıralaması ise bu hafta en çok izlenen dizi hangisi sorusunun yanıtını veriyor. Peki dizi reytingleri 2023 nasıl? Dizi reytingleri sıralaması en çok izlenen dizi hangisi? Dizi reyting sonuçları listesi ile karşınızdayız. Güncel haftalık reyting sonuçları ve günlük reyting sonuçları sayfamızda total reyting sonuçları listesine ulaşabilirsiniz.

Reyting Sonuçları Dizi Haftalık Dizi Reytingleri 2023

Reyting sonuçları için haftalık raporumuza hoş geldiniz. Güncel haftalık dizi reytingleri listesini sizler için derledik. Peki dün reyting sonuçları ne oldu? Dünün reyting sonuçları belli oldu mu? Dünün reytingleri hangi dizi birinci oldu? Dizi reytingleri 2023 listesinde hangi dizi birinci sırada? Haftalık reyting sonuçları kim önde? Günlük reyting sonuçları diziler sıralaması nasıl? Diziler arasına son eklenen diziler Sipahi, Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı ve Sıfırıncı Gün oldular.

Haftalık Dizi Reytingleri 2023 Dizi Reyting Sonuçları

Eylül ayında başlayan Gönül Dağı, geçen ayın en çok izlenen dizisi olmuştu. Ekim ayının ilk haftasında da liderliğini devam ettiriyor. Eylül ayının ikincisi olan Ben Bu Cihana Sığmazam, ekim ayına girince yeni dizilerden Yalı Çapkını dizisine geçildi. Yalı Çapkını 8,41 reyting ile ikinci sıraya yerleşti. Ben Bu Cihana Sığmazam üçüncü sırada yer alırken Kuruluş Osman da dördüncü sezonu ile listeye 4. sıradan giriş yaptı. Teşkilat dizisinin yeni sezonu da 5. sıradan listemize girdi.

YENİ »
Teşkilat Oyuncuları Yeni Sezon: Teşkilat Yeni Oyuncuları 3. Sezon
YENİ »
Kuruluş Osman Yeni Sezon Oyuncuları Yeni Katılan Oyuncular

Listede Alparslan: Büyük Selçuklu altıncı sırada yer bulurken Yargı dizisini de yedinci sırada görüyoruz. En çok izlenen diziler listesinde Üç Kız Kardeş sekizinci,  Kardeşlerim dokuzuncu ve 5,78 Camdaki Kız da onuncu sırada kendine yer buluyor.

Haftalık reyting sonuçları 2023 Total reyting sonuçları

2-8 Ocak haftasında Box Office‘ten aldığımız bilgilere göre reyting sonuçları şöyle gerçekleşti:

1 – Gönül Dağı (S03 – B71) – 11,24
2 – Yalı Çapkını (S01 – B03) – 8,41
3 – Ben Bu Cihana Sığmazam (S01 – B03) – 8,25
4 – Kuruluş Osman (S04 – B99) – 8,16
5 – Teşkilat (S03 – B49) – 7,43
6 – Alparslan: Büyük Selçuklu (S02 – B30) – 7,02
7 – Yargı (S02 – B37) – 6,38
8 – Üç Kız Kardeş (S02 – B20) – 5,98
9 – Kardeşlerim (S03 – B62) – 5,78
10 – Camdaki Kız (S03 – B51) – 5,27

YENİ »
Yargı Neva'yı kim öldürdü? Yargı dizisi Neva nasıl öldü?

Günlük Reyting Sonuçları: Günlük Dizi Reytingleri

Sizlere gün gün reytinglerden de bahsetmek istedik. Günlük reyting sonuçları nasıl gerçekleşiyor, yakından bakalım:

Pazartesi Reyting Sonuçları 2023 Pazartesi Reyting Sıralaması

Geldik listemizin ilk gününe. İnternette reyting pazartesi, reyting sonuçları pazartesi günü reyting sonuçları, tvde pazartesi günü reyting, pazartesi reyting sıralaması, dizi reytingleri pazartesi, pazartesi dizi reytingleri, pazartesi günü dizi reyting sıralaması, pazartesi reyting, pazartesi reyting sonuçları 2022 şeklinde çok kişi haftanın ilk günü reyting sonuçlarını merak ediyor.

Alparslan Büyük Selçuklu, pazartesi günü en çok izlenilen dizi. Onu Yasak Elma ve Bir Küçük gün ışığı dizileri takip ediyor.

Pazartesi Reyting Sonuçları 2022 Pazartesi Reyting Sıralaması
Pazartesi Reyting Sonuçları 2023 Pazartesi Reyting Sıralaması

Salı Günü Reyting Sonuçları 2023 Salı Reyting Sıralaması

Ve geldik haftanın ikinci gününe. Çok merak edilen salı günkü reyting sonuçlarına göz atalım. Özellikle salı günü dizi reyting sıralaması çok merak ediliyor. Bakalım salı günü reyting sonuçları nasılmış? Televizyonda salı günü reyting, salı reyting sıralaması, dizi reytingleri salı, salı dizi reytingleri, , salı reyting, salı reyting sonuçları 2022 sıralaması şöyle:

Total’de 1. sırada Atv’nin dizisi “Ben Bu Cihana Sığmazam”, 2. sırada Kanal D’de ekrana gelen “Üç Kız Kardeş”, 3. sırada “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisinin özeti yer aldı.

Reytinglerde AB’de ise 1. sırada “Ben Bu Cihana Sığmazam”, 2. sırada “Üç Kız Kardeş” 3. sırada TV8’in sevilen yarışma programı “Masterchef Türkiye” yer aldı.

Salı Günü Reyting Sonuçları 2022 Salı Reyting Sıralaması
Salı Günü Reyting Sonuçları 2023 Salı Reyting Sıralaması

Çarşamba Reyting Sonuçları 2023 Çarşamba Reyting Sıralaması

Peki tvde çarşamba günü reyting sonuçları nasıl? Sizlere çarşamba reyting sıralamasını da verelim. Dizi reytingleri çarşamba günü dizi reyting sıralaması şöyle gerçekleşiyor:

Total’de 1. sırada Atv’de yeni sezonu ile ekranlara gelen“Kuruluş Osman”, 2. sırada “Kuruluş Osman” dizisinin özeti, 3. sırada Atv’de yayınlanan “Esra Erol’da” yer aldı.

AB’de ise 1. sırada “Kuruluş Osman”, 2. sırada TV8’in yarışma programı “Masterchef Türkiye” 3. sırada Atv’de ekrana gelen “Müge Anlı İle Tatlı Sert” yer aldı.

Star TV’nin yeni dizisi “Gecenin Ucunda” Total’de 12., AB’de ise 8. sırada kendine yer buldu.

Çarşamba Reyting Sonuçları 2022 Çarşamba Reyting Sıralaması
Çarşamba Reyting Sonuçları 2023 Çarşamba Reyting Sıralaması

Perşembe Reyting Sonuçları 2023 Perşembe Reyting Sıralaması

Ve reyting perşembe kısmına geldik. Acaba reyting sonuçları perşembe günü nasıl oluyor? Tvde perşembe günü reyting sıralaması nasıl? İşte perşembe reyting sonuçları 2022

Perşembe Reyting Sonuçları 2022 Perşembe Reyting Sıralaması
Perşembe Reyting Sonuçları 2023 Perşembe Reyting Sıralaması

Cuma Reyting Sonuçları 2023 Cuma Reyting Sıralaması

Peki reyting cuma günleri nasıl oluyor? Sizlere reyting sonuçları cuma günü listesini de verelim. Cuma reyting sonuçları, tvde cuma günü reyting, cuma reyting sıralaması, dizi reytingleri cuma, cuma dizi reytingleri, cuma günü dizi reyting sıralaması, cuma reyting, cuma reyting sonuçları 2022 şeklinde merak edilen sonuçlar şöyle:

Total’de 1. sırada Star TV’de izleyici ile buluşan “Yalı Çapkını”, 2. sırada ATV’de ekranlara gelen “Esra Erol’da”, 3. sırada ise yine ATV’de yayınlanan “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programı yer aldı. Yalı Çapkını dizisine yaklaşabilen bir dizi yok. Onu Kasaba Doktoru ve İyilik dizileri takip ediyor.

Cuma Reyting Sonuçları 2022 Cuma Reyting Sıralaması, reyting cuma, reyting sonuçları cuma günü
Cuma Reyting Sonuçları 2023 Cuma Reyting Sıralaması, reyting cuma, reyting sonuçları cuma günü

Cumartesi Reyting Sonuçları 2023 Cumartesi Reyting Sıralaması

Şimdi de cumartesi günü reyting sonuçları ile karşınızdayız. Tvde cumartesi günü reyting sıralaması, uzun zamandır liderliği kimseye bırakmayan Gönül Dağı dizisiyle devam ediyor. Dizi reytingleri cumartesi, cumartesi dizi reytingleri, cumartesi günü dizi reyting sıralaması, cumartesi reyting, cumartesi reyting sonuçları 2022

Gönül Dağı dizisi en çok izlenilen dizi. İkinci sırada ise Kardeşlerim dizisini görüyoruz.

Cumartesi Reyting Sonuçları 2022 Cumartesi Reyting Sıralaması
Cumartesi Reyting Sonuçları 2023 Cumartesi Reyting Sıralaması

Pazar Günü Reyting Sonuçları 2023 Pazar Reyting Sıralaması

Haftanın son günü reyting sonuçlarında Teşkilat, Yargı, Tozluyaka dizileri birbiri ile yarışıyorlar. Peki reyting pazar, reyting sonuçları pazar günü reyting sonuçları, tvde pazar günü reyting, pazar reyting sıralaması, dizi reytingleri pazar, pazar dizi reytingleri, pazar günü dizi reyting sıralaması, pazar reyting, pazar reyting sonuçları 2022 nasıl gerçekleşiyor?

YENİ »
Teşkilat Helen kimdir? Seren Deniz Yalçın kaç yaşında, nereli? Seren Deniz Yalçın oynadığı diziler

Yeni sezonu ile ekranlara fırtına gibi giren Teşkilat dizisi Pazar günü en çok izlenen dizi olmayı başardı. Teşkilat dizisinin yeni sezonunda katılan oyuncular arasında Murat Yıldırım, Yunus Emre Yıldırımer, Levent Can, Yunus Narin, Cansu Büşra Tuman ve Seren Deniz Yalçın gibi isimler var.

Pazar Günü Reyting Sonuçları 2022 Pazar Reyting Sıralaması
Pazar Günü Reyting Sonuçları 2023 Pazar Reyting Sıralaması

Yorum yapmak ister misiniz?