Şampiyonlar Ligi maçları hangi kanalda 4 Ekim Maç Programı

Şampiyonlar Ligi maçları hangi kanalda 4 Ekim Şampiyonlar Ligi Maç Programı. Acaba Şampiyonlar Ligi’nde bu akşam hangi maçlar var? Sizler için Şampiyonlar Ligi Maç Programı 4 Ekim listesini hazırladık. Bu akşam Şampiyonlar Ligi maçları listesine göz atalım. Peki Şampiyonlar Ligi’nde bugün kimin maçı var? En çok merak edilen sorulardan birisi de Devler Ligi’nin yayınlandığı platform. Futbol severler tarafından Şampiyonlar Ligi hangi kanalda diye merak ediliyor. Bugün Devler Ligi’nden iki maç TV 8,5 ekranlarında olacak. Haydi günün maç programı ve yayınlayacak kanallara göz atalım:

Şampiyonlar Ligi maçları hangi kanalda 4 Ekim

Şampiyonlar Ligi maçları hangi kanalda 4 Ekim
Şampiyonlar Ligi maçları hangi kanalda 4 Ekim

Şampiyonlar Ligi’nde bu akşam A, B, C ve D gruplarında toplam 8 maç var. Bu maçlardan 2 tanesini TV 8,5 üzerinden şifresiz olarak izleyebilirsiniz. Tüm maçları ise Exxen platformundan izleyebilirsiniz.

Bu akşam 19:45’teki Bayern Münih – Viktoria Plzen maçı Tv 8,5 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.  Saat 22:00’de ise Club Brugge – Atletico Madrid maçı yine Tv 8,5 ekranlarında olacak.

Şampiyonlar Ligi’nde bu akşam hangi maçlar var?

Bu akşam Devler Ligi’nde A, B, C ve D grubundan 8 maç var. Liverpool – Rangers, Ajax – Napoli, Club Brugge – Atlético Madrid, Porto – Leverkusen, Bayern Münih – Viktoria Plzeň, Inter – Barcelona, Marsilya – Sporting CP ve E. Frankfurt – Tottenham maçları Devler Ligi’nde bizi bekliyor. Gecenin en heyecanlı maçının İnter-Barcelona arasında geçmesini bekleyebiliriz.

Şampiyonlar Ligi Maç Programı 4 Ekim

Şampiyonlar Ligi Maç Programı 4 Ekim
Şampiyonlar Ligi Maç Programı 4 Ekim

22:00 Liverpool – Rangers

22:00 Ajax – Napoli

22:00 Club Brugge – Atlético Madrid

22:00 Porto – Leverkusen

19:45 Bayern Münih – Viktoria Plzeň

22:00 Inter – Barcelona

19:45 Marsilya – Sporting CP

22:00 E. Frankfurt – Tottenham

Şampiyonlar Ligi hangi kanalda?

Bu sene Şampiyonlar Ligi Exxen platformunda yayınlanıyor. Ama 19:45’teki Bayern Münih – Viktoria Plzen maçı  ve saat 22:00’de ise Club Brugge – Atletico Madrid maçı  Tv 8,5 ekranlarında olacak.

Şampiyonlar Ligi’nde bugün kimin maçı var?

Devler Ligi’nde bugün Liverpool – Rangers, Ajax – Napoli, Club Brugge – Atlético Madrid, Porto – Leverkusen, Bayern Münih – Viktoria Plzeň, Inter – Barcelona, Marsilya – Sporting CP ve E. Frankfurt – Tottenham maçları var.

YENİ »
Memur zammı ne kadar olacak? 2023 memur maaşı ne kadar olur?
YENİ »
Kripto Paralar Son Dakika: Bitcoin Neden Düşüyor?
YENİ »
Merve Boluğur Mert Aydın evlendi | Merve Boluğur düğün fotoğrafları
YENİ »
Bitcoin Nasıl Alınır Nasıl Satılır? » Nasıl Bitcoin Alabilirim?
YENİ »
Prestij Meselesi Oyuncuları arasına Barış Murat Yağcı da katıldı
YENİ »
Dahmer Gerçek mi Uyarlama mı? Dahmer Konusu Gerçek mi? Dahmer Gerçekte Kaç Kişiyi Öldürdü?

Yorum yapmak ister misiniz?