Sevda Mecburi İstikamet Oyuncuları, Konusu, Çekildiği Yer, Fragman | Çağan Irmak’ın son filmi Sevda Mecburi İstikamet konusu ne, nerede çekildi?

Sevda Mecburi İstikamet oyuncuları, konusu, çekildiği yer çok merak ediliyor. Çağan Irmak’ın son filmi Sevda Mecburi İstikamet 6 Ocak 2023 günü vizyona giriyor. Acaba Sevda Mecburi İstikamet konusu ne? Sevda Mecburi İstikamet nerede çekildi? Filmin başrollerinde Selçuk Yöntem, Selin Şekerci, Kubilay Aka, Elif Ceren Balıkçı ve Günay Karacaoğlu yer alıyor. Sevda Mecburi İstikamet fragman yayınlandı mı? Yedigunluk.com vizyona giren filmler listesindeki Sevda Mecburi İstikamet filmi hakkında merak edilenler:

Sevda Mecburi İstikamet Oyuncuları, Konusu, Çekildiği Yer, Fragman

Sevda Mecburi İstikamet Oyuncuları, Konusu, Çekildiği Yer, Fragman
Sevda Mecburi İstikamet Oyuncuları, Konusu, Çekildiği Yer, Fragman

Çağan Irmak’ın hem senaryosunu yazıp hem yönettiği, müziklerini ise Teoman’ın yaptığı Sevda Mecburi İstikamet filmi yeni yılın en çok merak edilen filmlerinden birisi. Sinema salonlarında 6 Ocak günü vizyona girecek olan Sevda Mecburi İstikamet filmi oyuncuları, konusu ve filmin hikayesi hakkında kısaca bilgiler vermek istedik.

YENİ »
Survivor 2023 Kadrosu Resimli Liste | Survivor 2023 Kadrosu Belli Oldu Mu? İşte Survivor 2023 Kadrosu Ünlüler Fenomenler Gönüllüler

Sevda Mecburi İstikamet Oyuncuları | Sevda Mecburi İstikamet Oyuncu Kadrosu

Yönetmen Çağan Irmak, yeni filmi için oldukça özenli bir kadro ile çalışmış. Sevda Mecburi İstikamet oyuncuları listesine başlamadan önce Sevda Mecburi İstikamet başrol oyuncuları kimler, göz atalım: 2023’te sinemalara gelen Sevda Mecburi İstikamet başrol oyuncuları Selçuk Yöntem, Selin Şekerci, Kubilay Aka, Elif Ceren Balıkçı ve Günay Karacaoğlu.

Sevda Mecburi İstikamet Oyuncuları | Sevda Mecburi İstikamet Oyuncu Kadrosu
Sevda Mecburi İstikamet Oyuncuları | Sevda Mecburi İstikamet Oyuncu Kadrosu

Peki filmin oyuncu kadrosunda başka kimler var? Sevda Mecburi İstikamet oyuncu kadrosu şöyle: Selçuk Yöntem, Selin Şekerci, Kubilay Aka, Elif Ceren Balıkçı, Günay Karacaoğlu, Hilmicem İntepe, Selçuk Borak, Ali Savaşçı, Nergis Öztürk, Şebnem Sönmez ve Sevda Aktolga. Usta oyuncu Sevda Aktolga, yıllar sonra ilk defa bir filmde karşımıza çıkıyor. Selin Şekerci Yeşilçam dizisinde başrol oynamıştı.

Sevda Mecburi İstikamet Konusu ne? Acaba Sevda Mecburi İstikamet hikayesi ne?

Film 1970’lerden 2000’lere doğru uzanan bir süreçte yaşanıyor. Filmde Sevda’nın hikayesinde usta oyuncu Sevda Aktolga’yı başrolde görüyoruz. Sevda’nın kızı Suna’nın hikayesi, filmin ana konusu. Serseri Kalpler filminin çekimleri sırasında birbirine aşık olan iki oyuncunun evlilik töreniyle başlıyor fragmanımız. Sonrasında Suna’nın hikayesinde buluyoruz kendimizi… Suna, insanlarla iletişim kurmayı sevmiyor, göz teması kuramıyor… Suna’nın hayatı seyrettiği tek yer, elindeki kamerası. Suna ile babası (Selçuk Yöntem), ellerinde kamera ile geçmişe doğru uzun bir yolculuğa çıkıyorlar.

Sevda Mecburi İstikamet Fragman

YENİ »
5 Ocak 2023 sigara zammı sonrası güncel sigara fiyatları ne kadar? 1 Yılda sigaraya ne kadar zam geldi?
YENİ »
Kripto Para Piyasası Canlı 5 Ocak 2023 Bugün 1 Bitcoin kaç dolar? ETH, XRP, HOT, SHIB, MATIC, DOGE, SOL, AVAX, ADA, DOT, BNB kaç dolar?
YENİ »
TV Yayın Akışı 5 Ocak 2023 Perşembe Tvde Bugün Ne Var? Günün dizileri ve filmleri
YENİ »
Haftalık Burç Yorumu Astroloji Haftalık Burç Yorumları
YENİ »
2023 Altın Fiyat Tahminleri Son Dakika | İslam Memiş Altın Fiyatları Düşer Mi Son Dakika 2023 yılında Altın Fiyatları Yükselecek Mi?
YENİ »
Netflix en çok izlenen filmler 2023 Netflix En iyi filmler listesi (Güncel Liste)
YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflixte En Çok Sevilen Diziler IMDb

Yorum yapmak ister misiniz?