Son Nefesime Kadar 3. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv 9 Mart Youtube Yeni Fragman Yayınlandı mı

Son Nefesime Kadar 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Evet, son fragman yayınlandı. Fox Tv’nin sevilen dizisi Son Nefesime Kadar’nın son fragmanı Youtube ne zaman yayınlanacak? Son Nefesime Kadar 3. bölüm neler olacak? Fox Tv’nin yeni dizisi şimdiden çok beğenildi. Ejder’in sonu geldi mi, Ejder ölecek mi? Yeni bölümde neler olacağı dizinin hayranları tarafından merak ediliyor. Son Nefesime Kadar 3. bölüm fragmanı  izle Youtube 9 Mart Yeni Fragman İzle. Son Nefesime Kadar dizisi son bölüm fragmanı youtube izle. Son Nefesime Kadar dizisinin gelecek hafta fragmanının detayları haberimizde yer alıyor.

Son Nefesime Kadar 3. Bölüm Fragmanı izle

Son Nefesime Kadar Son Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Dizinin fragmanı az önce yayınlandı.

 

Son Nefesime Kadar dizisinin son fragmanını Son Nefesime Kadar Youtube Kanalı adresinden da izleyebilirsiniz.

Son Nefesime Kadar dizisinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay ve Ertan Saban oynuyorlar. Dizideki diğer oyuncular: Begüm Birgören, Rojda Demirer gibi başarılı isimlerin yanı sıra genç yıldızlar İpek Filiz Yazıcı, Emre Bey, Baran Bölükbaşı, Elif Ceren Balıkçı ve Taha Baran Özbek

YENİ »
Son Nefesime Kadar Oyuncuları | Fox Son Nefesime Kadar Oyuncuları ve Rolleri

Son Nefesime Kadar Yeni Fragman

Son bölümde Ejder’in suç işlemeden duramayacağını hisseden Mihri, Ejder’in peşine düştü. Araştırmaları sonucunda bulduğu metruk evde bulduğu delilleri incelemeye başladı. Hazan’ın kaçırılması, evlerinde de büyük sorunlara yol açtı. Cihangir, olayın duyulmasını istemediği için Suzan’dan kimseye bahsetmemesini istedi.

Dizinin son bölümünde Hayri ise pişmanlık duymaya başladı. Kendisini kurtarmak için ortak olduğu bu kız kaçırma olayı düşündükleri gibi gitmediği için vicdan yapmaya başladı.

Emre ve Saliha’nın ise yemek daveti, tüm kasabada eski defterlerin yeniden açılmasına sebep oldu.  Davette Mihri, Umut ve Emel de olunca, büyük tartışmalar ortaya çıktı.

YENİ »
Son Nefesime Kadar Ejder kimdir? Son Nefesime Kadar Ejder gerçek adı ne? Emre Bey

YENİ »
Son Nefesime Kadar Dizisi Hazan kimdir? İpek Filiz Yazıcı kaç yaşında, nereli? İpek Filiz Yazıcı oynadığı diziler

 

Yorum yapmak ister misiniz?

error: Konu koruması aktif.