Son Nefesime Kadar Oyuncuları | Fox Son Nefesime Kadar Oyuncuları ve Rolleri

Son Nefesime Kadar Oyuncuları şimdiden çok merak ediliyor. Nurgül Yeşilçay bu dizide elinde silahı ile suçluları kovalıyor. Dizinin konusu, karakterleri ve çekildiği yer de merak konusu. Fox Tv’nin yeni dizisi Son Nefesime Kadar oyuncuları ve rolleri listesi ile karşınızdayız. Son Nefesime Kadar karakterleri kimler? Son Nefesime Kadar başrol oyuncuları Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay ve Ertan Saban. Happy Valley isimli diziden uyarlanan Son Nefesime Kadar dizisi oyuncu kadrosuna göz atalım:

Son Nefesime Kadar Oyuncuları

Son Nefesime Kadar Oyuncuları Kimler

Fox Tv’nin yeni dizisi Son Nefesime Kadar 23 Şubat akşamı ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Son günlerde Baba ve Üç Kız Kardeş dizileri seyircinin ilgisini çekmeyi başardı. Bakalım Son Nefesime Kadar dizisi reyting yarışında başarılı olabilecek mi?

YENİ »
Son Nefesime Kadar Ejder kimdir? Son Nefesime Kadar Ejder gerçek adı ne? Emre Bey
YENİ »
Son Nefesime Kadar Emel kimdir? Son Nefesime Kadar Emel gerçek adı ne?
YENİ »
Son Nefesime Kadar Umut kimdir? Umut Kaç Yaşında, Hangi Dizilerde Oynadı?

Son Nefesime Kadar başrol oyuncuları

Son Nefesime Kadar başrol oyuncuları Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay, Ertan Saban, Emre Bey ve Rojda Demirer. Dizinin tüm oyuncu kadrosuna ve dizide oynadıkları karakterlere göz atalım:

Son Nefesime Kadar Oyuncuları ve Rolleri

Son Nefesime Kadar oyuncuları arasında en önemli rol Nurgül Yeşilçay’a ait. Onun, yani Mihri’nin hikayesine Emre Kınay ve Ertan Saban destek olacaklar. Ferzan rolünde izleyeceğimiz Emre Kınay zaten Mihri karakterinin eski eşi. Yeni eşi Gökçe (Rojda Demirer) ile dizide karşımıza çıkan Ferzan (Emre Kınay), eski eşine yoksa hala aşık mı? Ejder karakteri ile Nurgül Yeşilçay’ın oynadığı Mihri karakteri arasındaki mücadelede bakalım hangi karakterler daha varmış:

Son Nefesime Kadar Nurgül Yeşilçay – Mihri 

Son Nefesime Kadar Nurgül Yeşilçay - Mihri 

Baş komiser Mihri’nin hikayesi şöyle: Kızı Melisa’yı trajik bir olayda kaybetmiş, onun çocuğu Umut’a bakıyor. Mihri’nin yanında ayrıca kız kardeşi Emel de kalıyor. Mihri torunu Umut’a sıcak bir yuva verebilmek için kocasını ve oğlunu karşısına almış. Mihri’nin ayrıldığı eşi Ferzan (Emre Kınay) ise daha genç bir kadınla evlilik yapmış. Kız kardeşi Emelde karışık bir geçmişe sahip.

Mihri kasabanın güvenliğini sağlamak için canını dişine takıyor. Kendi halinde süren hayatı, kızının ölümüne neden olan Ejder’in afla salıverilmesiyle darmadağın oluyor.

Son Nefesime Kadar Oyuncuları Emre Kınay – Ferzan

Son Nefesime Kadar Oyuncuları Emre Kınay - Ferzan

Ferzan, kasabanın yerel gazetesinin sahibi, mesleğine aşık, içine kapanık bir adam. Gençlik aşkı Mihri’yle mutlu bir evlilik yapmış ardından yine gençlik hayali gazeteciliğe başlamış. Kendi çabalarıyla kurarak ve özveriyle çalışarak mesleğinde önemli bir yere gelmiştir. Önce Melisa, ardından da Emre’nin doğumuyla kendini dünyanın en şanslı adamı ilan etmiştir. Ta ki mükemmel hayatı kızı Melisa’nın ölümüyle yerle bir olana dek.

Ferzan, kızı Melisa’nın oğlu Umut’u kendince haklı sebeplerden dolayı kabullenememiştir. Umut ona canı gibi sevdiği kızını, hayatının en büyük acısını hatırlatıyordur. Üstelik Ferzan, Mihri gibi güçlü de duramamıştır bu dram karşısında. Kaçmayı, içine kapanmayı seçmiştir.

Mihri’den boşandıktan sonra, kendinden yaşça bir hayli genç Gökçe’yle nikah masasına oturarak yeni ve farklı bir başlangıç yapmayı denese de, geçmişin peşini bırakmaya hiç mi hiç niyeti yoktur.
Ejder’in hapisten çıkması Ferzan’ı aslında ne Mihri’yi ne de ona karşı olan duygularını geçmişe gömemediği gerçeğiyle yüzleştirir. Bir yandan Ejder’le girdiği amansız mücadelede Mihri’nin yanında yerini alan Ferzan diğer yandan ona delice aşık karısı Gökçe’nin, Mihri’ye olan düşmanlığı yüzünden yaptıklarıyla başa çıkmaya çalışacak ve iki kadın arasında kalacaktır.

Son Nefesime Kadar Vedat Kimdir? Ertan Saban

Son Nefesime Kadar Vedat Kimdir? Ertan Saban

Vedat, 47 yaşında kasabanın en bilindik en güçlü adamlarından. Ailesi gibi Arnavut kökenlerine sıkı sıkıya bağlı, geleneksel değerlere inanan sert mizaçlı ve inatçı bir adam. Kasabanın hamisi adeta. Birden fazla iş kolunda başarılı bir adam. Babasını genç yaşta kaybedince aile işinin başına geçerek kendi kendine ayakta kalmayı öğrenmiş. Annesi her zaman en büyük koruyucusu ve destekçisi. Bu yüzden annesinin olurunu almadan hiçbir işe kalkışmıyor Vedat.

Annesinin istediği üzerine uzaktan akrabası Hülya’yla evlenir ama hiçbir zaman Hülya’yı çok sevmez. Zaten Hülya doğumdan kısa bir süre sonra amansız bir hastalığa yakalanır ve hayatını kaybeder.

Uzunca bir zaman hayatına aşk girmez Vedat’ın. Kendini işine adamıştır. Annesi her ne kadar oğlunun yeniden ‘genç ve doğurgan’ bir Arnavut kızıyla evlenmesini istese de Vedat aniden hayatına giren Mihri’den çok etkilenecek ve tadını unuttuğu hisleriyle yeniden yüzleşecek.

Son Nefesime Kadar Gökçe kimdir, Gerçek Adı Ne? Rojda Demirer

Son Nefesime Kadar Gökçe kimdir, Gerçek Adı Ne? Rojda Demirer

Gökçe, 34 yaşında, güçlü, tuttuğunu koparan, kocasına aşık bir kadın. Kasabanın önde gelen ailelerinden birinin kızı. Staj için çalışmaya başladığı kasabanın yerel gazetesinde Ferzan’ı ilk gördüğünde ona âşık olur. Hırslı ve inatçı bir genç kadın olduğundan, Ferzan’ın evliliğinin sarsıntıya girmesini bir fırsat olarak görür ve Ferzan’ı nikah masasına oturtur.

Mihri’nin tam tersi bir mizaca sahip olan Gökçe, Ferzan’la çok mutlu olacağını umut ederek bu evliliğe başlasa da Mihri’nin hayaleti her zaman evliliklerinin üzerinde olmuştur.

Gökçe, mücadeleci bir kadın olarak Ferzan’dan asla vazgeçmeyecek, kendi bildiği yollarla, kendi yöntemleriyle düzlüğe çıkarmaya çalıştığı evliliği için zaman zaman tehlikeli işlere kalkışacak ve yanlış kişilerle ittifak kuracaktır.

Son Nefesime Kadar Emel Karateri – Begüm Birgören

Son Nefesime Kadar Emel Karateri - Begüm Birgören

Emel, debdebeli geçmişine sünger çekmiş, yepyeni ve farklı bir başlangıç yapmış, ablası Mihri’ye sonsuz bir sevgiyle bağlı bir kardeşten de öte, onun kader ortağıdır. İstanbul’da başarılı ve parlak bir reklamcılık kariyeri varken, hayatı yaptığı yanlış seçimler yüzünden tepe taklak olmuştur. 8 yıl önce yeğeni Melisa’nın kendini onun evinde asması, Emel’i sonsuza kadar kapanmaz ve kimselere anlatamadığı bir şekilde yaralamıştır. Günden güne kedere ve alkole teslim olan Emel artık tükenme noktasında ablası Mihri’nin şefkatli kollarında bulmuştur kurtuluşu.

Kasabada ablasıyla birlikte sakin bir hayatı vardır. Kendi dünyasını yaratmıştır. Alkol sorununu geçmişte bırakmış, kendini el işleri konusunda geliştirmiştir. Mihri’yle, Umut’un sorumluluğunu paylaşmış ve ona anne/baba olmuşlardır. En az Mihri kadar seviyordur Emel de Umut’u.

Ejder’in hayatlarına girmesiyle Mihri’nin kabusa dönen hayatını hep dengede tutmaya çalışan kişi olur Emel. Ablasının sağ duyusu, onu yanlıştan koruma duvarı hatta zor zamanlarında terapisti.

Emel hem ablası Mihri’ye destek olmak hem de Umut’u korumak için çırpınıp dururken, geçmişin hayaletleri tekrar karşısına çıkar. Üstelik bu geçmişin hayaletleri Emel’i tekrar o zor ve karanlık günlere sürüklemeye çalışırken aynı zamanda onu zorlu bir sınavla karşı karşıya bırakır.

Son Nefesime Kadar Ejder kimdir? Emre Bey 

Son Nefesime Kadar Ejder kimdir? Emre Bey 

Ejder, 28 yaşında yakışıklılığıyla bir görenin bir daha unutamayacağı bir genç adam. Zeki ama çarpık işleyen bir aklı var. Olayları kendi penceresinden görüp, kendi işine geldiği gibi yorumlar.

Üvey babası şiddeti nedeniyle travmatik bir çocukluk geçirmiştir. Annesi Birgül, zayıf karakterli bir kadın olduğundan onu asla koruyamamıştır. Fakir ve sefil hayatı ona iyi bir eğitim alma fırsatı da vermemiştir. Hızla suç dünyasının aranılan bir siması olmuştur.

Hapisten çıkar çıkmaz bulaştığı yeni bir suç hem Ejder’in hem de kasabadakilerin hayatlarını sonsuza kadar değiştirecek ve bir oğlu olduğunu öğrenen Ejder, her ne pahasına olursa olsun oğlunu komiser Mihri’den geri almak için her türlü yolu deneyecektir.

YENİ »
Son Nefesime Kadar Ejder kimdir? Son Nefesime Kadar Ejder gerçek adı ne? Emre Bey

Son Nefesime Kadar Oyuncuları Hazan Kimdir? İpek Filiz Yazıcı

Son Nefesime Kadar Ejder kimdir? Emre Bey 

Hazan, anne babasının göz bebeği, iyi, merhametli, sevecen ve başarılı bir öğrenci. Onu tanıyanın onu sevmemesi adeta imkânsız. Sıcacık gülüşü ve içten tavrıyla herkesin gönlünü kazanabilir. Dünyayı gezmek ve bir gezi fotoğrafçısı olmak en büyük hayali.

Lakin Hazan, cıvıl cıvıl, insanın içini aydınlatan bir genç kızken, Ejder’in saldırısından sonra ruhu incinmiş, kalbi kırılmış ve yaralı bir genç kıza çok hızlı dönüşür.

Yaşadığı ağır travma onun bir daha kolay kolay birine güvenmesine, bir gönül ilişkisine girmesine imkân tanımaz.
Yıllardır içten içe hayranlık duyduğu Berke, en yakın arkadaşı Ceylan ve hayatına bir arkadaş olarak giren Emre ile hiç hesapta olmayan yeni bir yola girer.

Annesi Suzan, son nefesini verirken canı gibi sevdiği kızı Hazan’ı, Mihri’ye emanet eder. Hazan hapisten çıkıp bir kabus gibi hayatına tekrar giren Ejder’e karşı Mihri’yle omuz omuza amansız bir mücadeleye girişir.

Son Nefesime Kadar dizisi Emre kimdir? Baran Bölükbaşı

Emre, 24 yaşında idealist, yakışıklı ve hayalleri olan bir genç. Ablası Melisa’nın başına gelen vahim olay nedeniyle alt üst olan ailesi onun da hayatını derinden etkiler. Tam da ergenliğe gireceği sırada çok da istemeden yaptığı bir seçim Emre’nin hayatını sonsuza kadar değiştirir. Annesi Mihri, Emre’nin ve babası Ferzan’ın tüm itirazlarına rağmen Umut’a sahip çıkınca Emre de babasıyla birlikte annesine yüz çevirir.

Genç yaşta Saliha’yla çok da istemediği bir evlilik yapar. Sırf bir aileye sahip olmak, kendisinden esirgenen o ideal ailenin içinde olabilmek için kasabadan arkadaşı Saliha ile evlenir erken yaşta. Bu evlilik neticesinde ne büyük umutlarla girdiği üniversiteyi bitirebilir ne de hayallerini gerçekleştirebilir. Tüm bunlar neticesinde Emre içten içe Mihri’ye daha da kızar günden güne.

Evliliğinde yaşadığı sorunlar ve Ejder’in tekrar hayatlarına girmesiyle bozulan düzeni yüzünden Emre bir müddet kendini kaybolmuş hissedecek. Hiç beklemediği bir anda hayatına giren Hazan’sa onun hayata tekrar tutunması için sağlam bir dal olacak.

Mehmet Turan Doğan – Son Nefesime Kadar Umut kimdir, kaç yaşında?

Mehmet Turan Doğan - Son Nefesime Kadar Umut kimdir, kaç yaşında?

Umut, 8 yaşında, akıllı, sevecen biraz da yaramaz bir çocuktur. Onu çok seven iki kadın tarafından el üstünde tutularak büyütülmüştür. Mihri ve Emel göz bebekleri gibi bakıyorlardır Umut’a. Mihri bu küçük çocuğa sahip çıkmak ve onu düzgün bir şekilde büyütmek için herkesi karşısına almıştır. Büyüme sancıları içerisinde olan bu küçük çocuğa, baba figürünün eksikliğini hissettirmeden büyütmeye çalışmıştır.

Umut, anne ve babasını öldü biliyordur. Annesi gerçekten o doğar doğmaz intihar etmiş olsa da günün birinde karşısına çıkan babası Umut’un tüm ayarlarını bozar. Umut, öldüğünü sandığı babası Ejder’i kanlı canlı karşısında görüp, üzerine bir de onunla kimsenin tahmin edemeyeceği derecede yakınlaşınca aile içindeki dengeler alt üst olur.

YENİ »
Son Nefesime Kadar Umut kimdir? Umut Kaç Yaşında, Hangi Dizilerde Oynadı?

Son Nefesime Kadar Cihangir kimdir? Bülent Alkış hangi dizilerde oynadı?

Son Nefesime Kadar Ahmet Saraçoğlu – Taner

Son Nefesime Kadar Oyuncuları Şükran karakteri: Aysun Metiner

Yeliz Akkaya – Suzan

Türkü Su Demirel – Saliha

Elif Ceren Balıkçı – Ceylan

Yorum yapmak ister misiniz?