Son Nefesime Kadar Umut kimdir? Umut Kaç Yaşında, Hangi Dizilerde Oynadı?

Son Nefesime Kadar Umut kimdir? Son Nefesime Kadar Umut gerçek adı ne? Son Nefesime Kadar dizisinde çocuk oyuncu olarak rol alan Umut karakterinin kim olduğu çok merak ediliyor. Umut rolünü Mehmet Turan Doğan canlandırıyor. Fox Tv Son Nefesime Kadar ­Dizisinin başrolünde oynayan çocuk oyuncu Umut kimdir? Mihri’nin torunu, Melisa’nın oğlu Son Nefesime Kadar Umut gerçek adı ne? Son Nefesime Kadar dizisinde Umut karakterini oynayan Mehmet Turan Doğan kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Mehmet Turan Doğan kimdir? Mehmet Turan Doğan’ın oynadığı diziler, Mehmet Turan Doğan dizileri, Mehmet Turan Doğan instagram hesabı, Mehmet Turan Doğan sevgilisi kim? Mehmet Turan Doğan hakkında bilgiler ve Mehmet Turan Doğan sosyal medya hesapları:

Son Nefesime Kadar Umut kimdir?

Son Nefesime Kadar dizisinin karakterlerinden birisi olan Umut rolünde Mehmet Turan Doğan’ı izleyeceğiz. Mehmet Turan Doğan, Son Nefesime Kadar dizisinde Umut rolünü oynuyor.

Son Nefesime Kadar Dizisi Umut Karakteri kimdir?

Son Nefesime Kadar dizisinde Umut, Mihri’nin kızı Melisa’nın oğlu. Annesinin kaybeden Umut’a Mihri ve Emel bakıyorlar.

Mehmet Turan Doğan kaç yaşında?

Mehmet Turan Doğan 10 yaşında. Mehmet Turan Doğan 2012 yılında İstanbul’da doğdu.

Mehmet Turan Doğan nereli

Mehmet Turan Doğan İstanbul’da doğdu.

Mehmet Turan Doğan hangi dizilerde oynadı?

Seksüt , İGA, Petlas , Medicana, DeFacto, Özdilek gibi firma reklamlarında oynayan küçük oyuncumuz Ferhat ile Şirin dizisinde ilk defam karşımıza çıktı. 50 metrekare dizisinde rol aldı. Kuruluş Osman dizisinde de oynayan Mehmet Turan Doğan , şimdi de Umut rolüyle Son Nefesime Kadar dizisinde oynayacak.

  • Ferhat ile şirin Dizisi ( 2020)
  • 50 metrekare Netflix dizisi ( 2021)
  • Kuruluş Osman Dizisi ( 2021)
  • 4n1k Sinema Filmi ( 2021)

Fox Tv Yeni Dizisi Son Nefesime Kadar Oyuncuları

YENİ »
Son Nefesime Kadar Oyuncuları | Fox Son Nefesime Kadar Oyuncuları ve Rolleri
YENİ »
Son Nefesime Kadar Ejder kimdir? Son Nefesime Kadar Ejder gerçek adı ne? Emre Bey

Fantastik Kore dizileri ve Netflix en iyi bilim kurgu filmleri de ilginizi çekebilir. En iyi bilim kurgu filmleri, katil kim temalı korku filmleri, kıyamet sonrası filmler ve en iyi polisiye diziler listelerine de göz atabilirsiniz. En iyi korku gerilim filmleri, en iyi suç filmleri ve zaman yolculuğu filmleri de göz atmaya değer.

Yorum yapmak ister misiniz?