Televizyonda Bugün Ne Var? Günün Dizileri ve Filmleri

Televizyonda Bugün Ne Var? Günün Dizileri, günün Filmleri, günün yarışma programları, günün fragmanları listesi ile karşınızdayız. Günün Dizileri ve Filmleri neler? Televizyonda bugün ne var? Bugün televizyonda hangi diziler var?

Televizyonda Bugün Ne Var?

Günün dizileri: Gönül Dağı, Kardeşlerim ve Yasak Elma (Tekrar)

Günün filmi ise Star Tv ekranlarında: Labirent Alev Deneyleri… Beyaz TV’de ise şu anda Karanlık Su isimli film var. Sonra da Kod Adı: Sosisli isimli film ekranlarda olacak.

Eğlence programı arayanlar için Doğu Demirkol ile Alelade Show, yarışma programı arayanlar için de MasterChef Türkiye tercih edilebilir…

YENİ »
Doğu Demirkol ile Alelade Show Konukları 24 Eylül 2. Bölüm

Bugün Hangi Diziler Var?

Günün dizileri: Gönül Dağı, Kardeşlerim ve Yasak Elma (Tekrar)

Gönül Dağı / TRT 1

Tvde Bugün Günün Filmleri

Televizyonda bugün izlenecek ne var diye merak edenler Star Tv’deki Labirent Alev Deneyleri filmine bakabilirler. Beyaz TV’de ise Karanlık Su ve Kod Adı: Sosisli isimli filmler var.

Labirent Alev Deneyleri

Günün Eğlence Programları

20:00 Doğu Demirkol ile Alelade Show

20:00 MasterChef Türkiye

Fantastik Kore dizileri ve Netflix en iyi bilim kurgu filmleri de ilginizi çekebilir. En iyi bilim kurgu filmleri, katil kim temalı korku filmleri, kıyamet sonrası filmler ve en iyi polisiye diziler listelerine de göz atabilirsiniz. En iyi korku gerilim filmleri, en iyi suç filmleri ve zaman yolculuğu filmleri de göz atmaya değer.

Yorum yapmak ister misiniz?