Teşkilat bu hafta nerede çekiliyor? Teşkilat 35. Bölüm İzle

Teşkilat dizisinin hayranları son bölümün hangi ülkede çekildiğini merak ediyorlar. Teşkilat bu hafta nerede çekiliyor? Teşkilat bu hafta hangi ülkede çekiliyor? Teşkilat dizisinde geçen hafta Serdar’ın kayboluşundan sonra ekibimiz onun peşine düşecek. Teşkilat dizisinin bu bölümünde neler olacağını da kısaca anlatacağız. Teşkilat 35. Bölüm İzle Canlı.  Teşkilat dizisi 35. bölüm nerede çekildi, dizide neler oldu yakından bakalım:

Teşkilat bu hafta nerede çekiliyor?

Teşkilat dizisinin geçen bölümünde Serdar dövüşten sonra ortadan kaybolmuştu. Serdar nerede ortaya çıkacak, Serdar’ı kim kaçırdı soruları ile bu bölümde yüzleşiyoruz. Serdar kendisini örgüt kampında buluyor.

YENİ »
Teşkilat Oyuncuları 2. Sezon Oyuncu Kadrosu Kimler Var?

Teşkilat bu hafta hangi ülkede çekiliyor?

Teşkilat dizisi Serdar’ın peşinden Suriye’ye gidecek. Peki Suriye’de ve Türkiye’de bu hafta bizi neler bekliyor?

Teşkilat 35. Bölüm İzle

Teşkilat dizisinin 20 Şubat günü yayınlanacak olan 35. bölümünün kısa özeti şöyle:

Geçen bölümde Serdar kendini dövüş ringinde bulmuştu. Dövüş sonrasında ise Serdar ortadan kayboldu. Teşkilat ekibi, bu bölümde özel timi de yanlarına alarak bir operasyon başlatacak.  Matthias ve Serdar’ı bulmaya çalışan ekibi ise bir sürpriz bekliyor.

Serdar’ın nerede olduğu dizinin hayranları tarafından da çok merak edildi. Serdar örgüt kampına, Suriye’ye getirilmiştir. Serdar burada Yıldırım ve Matthias’ın yeni planını öğrenir ve engellemek için yeni bir plan ortaya koyar. Serdar bundan sonra El Turco kimliğiyle karşımıza çıkacak.

Ekip ise Serdar’ı bulmuştur. Serdar’ın planını yapması için ekip ve özel tim oraya gider. Mete Başkan,  Tövbekar’ı sahaya sürecektir. Halit Başkan ise Yıldırım’ı köşeye sıkıştırmıştır. Ama Yıldırım’ın hamlesi Halit Başkan’ı zora sokacaktır. Fragmanda Ceren ile Halit’in karşılaşmasını görüyoruz.

» Teşkilat Halit Başkan’ın Kızı Kim? Ceren Halit’in Kızı mı?

YENİ »
Baba Oyuncuları | Show TV Baba Dizisi Tüm Oyuncuları
YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

 

 

Yorum yapmak ister misiniz?