Teşkilat Fragman Teşkilat Yeni Bölüm Fragmanı izle Youtube Teşkilat Son Fragman Teşkilat 57. Bölüm Fragmanı izle

Teşkilat Fragman izle. Teşkilat dizisinin yeni bölüm fragmanı şimdiden çok merak ediliyor. Teşkilat Yeni Bölüm Fragmanı izle Youtube. Pazar günlerinin sevilen dizisi Teşkilat’da yeni bölümde neler olacak? Youtube Teşkilat Son Fragman Teşkilat 57. Bölüm Fragmanı izle.

Teşkilat Fragman Teşkilat Yeni Bölüm Fragmanı izle Youtube

TRT’nin sevilen dizisi Teşkilat 20 Kasım günü 56. bölümü ile ekranlara geldi. 27 Kasım günü ise 57. Bölüm ekranlara gelecek. Şimdiden Teşkilat Yeni Bölüm Fragmanı aranmaya başlandı. Haftalık dizi reytingleri arasında en çok sevilen ilk 10 diziden biri olan Teşkilat dizisinin son bölüm fragmanı merakla bekleniyor.

Teşkilat Yeni Bölüm Fragmanı izle Youtube Teşkilat Son Fragman

Teşkilat dizisinin 57. bölümü bu akşam dizinin son bölümünün bitmesinden sonra yayınlanacak. Teşkilat dizisi son fragman TRT Youtube adresinde yayınlanıyor.

Teşkilat Son Fragman ne zaman yayınlanacak

Peki Teşkilat Dizisi Son Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Teşkilat 57. Bölüm Fragmanı izle, Teşkilat son bölüm fragmanı izle şeklinde pek çok arama yapılıyor. Maalesef Teşkilat dizisinden yeni fragman henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında Teşkilat son fragmanını sizlerle paylaşacağız.

Teşkilat 56. Bölüm Özeti

Ömer’in diziye taşınmasıyla operasyon şekil değiştirmek zorunda kalır. Planını adım adım gerçekleştiren Hartley, amacına ulaşmak üzeredir. Cephaneliğe el koymaktan başka çareleri kalmayan Ömer ve Zehra, sahada zamana karşı amansız ve tehlikeli bir yarışa girişirler. Hartley’in şüphelerini üzerine çeken Omar, şifre çözmenin eşiğine sürükleneceği bir sınava girmek zorunda kalır. Bu inceleme sonucunda Hartley’nin isteği Ömer’e hayatının şokunu yaşatır. Efkar ve Korkut’un her şeyi bitirme hamlesi, büyük bir savaşın fitilini ateşler. Teşkilat’ta tansiyon yükselirken ve ipler gerilirken, Zehra’nın ekibi çökerten kişinin peşine düşmesi büyük değişimlere yol açacaktır!

Teşkilat dizisi yeni sezon oyuncuları

Murat Yıldırım, Yunus Emre Yıldırımer, Levent Can, Yunus Narin, Cansu Büşra Tuman ve Seren Deniz Yalçın gibi oyuncular Teşkilat dizisinin yeni sezon oyuncuları arasında yer alıyorlar.

YENİ »
Teşkilat Sacide Kim? Teşkilat Ömerin annesi Sacide kimdir?
YENİ »
Teşkilat Helen kimdir? Seren Deniz Yalçın kaç yaşında, nereli? Seren Deniz Yalçın oynadığı diziler
YENİ »
Teşkilat Oyuncuları Yeni Sezon: Teşkilat Yeni Oyuncuları 3. Sezon
YENİ »
Teşkilat Oyuncuları Zehra » Teşkilat Dizisi Zehra Kimdir?
YENİ »
Teşkilat Dizisi Halit Başkan Kimdir? TURGUT TUNÇALP Dizileri

Yorum yapmak ister misiniz?