Teşkilat Oyuncuları Serdar Teşkilat Dizisi Serdar Karakteri Çağlar Ertuğrul

Teşkilat Oyuncuları Serdar »  Teşkilat Dizisi Serdar Karakteri kimdir? Çağlar Ertuğrul kimdir, nerede doğru, kaç yaşında, hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? Teşkilat Dizisi Serdar Karakterini oynayan Çağlar Ertuğrul biyografisinden bahsedeceğiz, sonrasında da oynadığı rollere göz atacağız.

Teşkilat Oyuncuları Serdar

Teşkilat Oyuncuları Serdar

Teşkilat dizisinin ilk bölümünde bir operasyonda görüyoruz Serdar karakterini. Bu sahnelerde yakın dövüş ve silah kullanmadaki yeteneklerini hemen görüyoruz. Serdar karakterine bir göz atalım:

Teşkilatın en gözde istihbaratçılarından biridir Serdar. Almanya’da 10 yaşındayken ailesinin neo-nazilerin saldırısında hayatını kaybetmesi üzerine yurda getirilmiş ve Mete Bey’in gözetimi altında büyütülmüştür. Ekibin karizmatik lideri Serdar, çocukluktan itibaren tam donanımlı bir teşkilatçı olarak yetiştirilmiş, yakın dövüş ve silah kullanımında tam bir ustadır.

Serdar’ın sevgilisi Ceren de dizinin önemli bir karakteri. Ceren’in ajan olduğunun anlaşaılması, Serdar için büyük hayal kırıklığı olmuştur. Serdar da Mete beyin kurduğu ekibe katılır ve hikaye devam eder.

Teşkilat Oyuncuları Serdar Kimdir?

Serdar rolünü Çağlar Ertuğrul oynuyor. Çağlar Ertuğrul  5 Kasım 1987’de Karşıyaka, İzmir’de dünyaya geldi. Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Üniversite okuduğu yıllarda okulun tiyatro etkinliklerinde rol aldı. Daha sonra MOTA Sanat Atölyesinde Modern Oyunculuk dersleri aldı.  Daha sonra pek çok oyunda ve reklamda yer alan yakışıklı oyuncu, Medcezir dizisinde canlandırdığı  İnanç karakteri ile tanındı. Benim İçin Üzülme, Dağ, Boynu Bükükler, Galip Derviş, Kurt Seyit ve Şura, Dağ 2 gibi pek çok önemli yapımda yer aldı.

YENİ »
Teşkilat Oyuncuları Zehra » Teşkilat Dizisi Zehra Kimdir?
YENİ »
Teşkilat Oyuncuları Hulki Teşkilat Dizisi Hulki Karakteri Nihat Altınkaya
YENİ »
Teşkilat Dizisi Oyuncuları ve Konusu | Teşkilat Dizisi Oyuncu Kadrosu

Çağlar Ertuğrul Oynadığı Diziler ve Filmler

2012 Dağ / Oğuz

Teşkilat Oyuncuları Serdar Dağ Filmi

2012  Benim İçin Üzülme

Benim İçin Üzülme Sinan - Çağlar Ertuğrul

2016 Dağ 2 / Üsteğmen Oğuz Çağlar

Teşkilat Oyuncuları Serdar Dağ 2

2017  Biz Size Döneriz / Akın

Teşkilat Oyuncuları Serdar Kimdir

2017 Ailecek Şaşkınız

2018 Yanımda Kal / Emir

2019 Kızım Gibi Kokuyorsun / İbrahim

2019 Afili Aşk

Çağlar Ertuğrul Afilli Aşk

Afili Aşk, Arc Film imzalı, ilk bölümü 12 Haziran 2019 tarihinde yayımlanan, yönetmeliğini Serdar Gözelekli’nın yaptığı, başrolünde Çağlar Ertuğrul ile Burcu Özberk’in oynadığı

2021 Teşkilat / Serdar

Teşkilat Dizisi Oyuncuları Serdar

YENİ »
Teşkilat Oyuncuları Zehra » Teşkilat Dizisi Zehra Kimdir?
YENİ »
Teşkilat Oyuncuları Hulki Teşkilat Dizisi Hulki Karakteri Nihat Altınkaya
YENİ »
Teşkilat Dizisi Oyuncuları ve Konusu | Teşkilat Dizisi Oyuncu Kadrosu

Fantastik Kore dizileri ve Netflix en iyi bilim kurgu filmleri de ilginizi çekebilir. En iyi bilim kurgu filmleri, katil kim temalı korku filmleri, kıyamet sonrası filmler ve en iyi polisiye diziler listelerine de göz atabilirsiniz. En iyi korku gerilim filmleri, en iyi suç filmleri ve zaman yolculuğu filmleri de göz atmaya değer.

Yorum yapmak ister misiniz?