The Peripheral 7. Bölüm izle dizipal dizibox dizimag The Peripheral izle

The Peripheral 7. Bölüm izle dizipal dizibox dizimag. Prime Video’da yeni başlayan The Peripheral 7. Bölüm yayınlandı. Güç Yüzükleri dizisi gibi Cuma günleri yayınlanacak olan The Peripheral dizisini izlemek isteyenler yayın linklerini merak ediyorlar. The Peripheral 7. Bölüm izle adresleri, dizi siteleri linkleri var mı? The Peripheral 7. Bölüm izle dizimag, güncel adres The Peripheral 7. Bölüm izle dizipal, Amazon Prime The Peripheral izle.

The Peripheral 7. Bölüm izle dizipal

The Peripheral 7. Bölüm izle dizipal dizibox dizimag The Peripheral izle
The Peripheral 7. Bölüm izle dizipal dizibox dizimag The Peripheral izle

Amazon’un The Peripheral dizisinin 1. sezonunun sonuna yaklaşıyoruz ve hala birçok cevaplanmamış soru var. Geçen haftaki konseri sıkıcı olarak etiketlemek kaba veya haksız olur, bu yüzden sahip olduğumuz her şey için şükretmek için bir araya geldiğimiz (bu güzel şov gibi) bir tatil haftasında buna nefis bir şekilde ilgisiz diyelim. Peripheral Bölüm 7, her şeyin yoluna girmesine yardımcı olacaktır. Aynı şekilde The Peripheral 7. Bölüm “The Doodad”finale yaklaşırken güzel bir bölüm.

Uyuşturucu kontrolündeki bir Amerikan ekonomisinde çalışan genç bir kadın olan Flynne Fisher, elinde uçan bir insansız hava aracı bulundurduğu, başkalarını dinlediği ve başkalarını da aynı şeyi yapmaktan caydırmaya çalıştığı bir bilgisayar oyununu test etme işine giriyor. “Oyun”da bir cinayeti gözlemlediğinde, suçla ilgili gerçeği öğrenir ve bir cinayet soruşturmasında tek tanık olur. Bunu mahkemede kanıtlamak imkansız çünkü uçurduğu drone, kendisininkine benzer bir geçmişe sahip paralel bir evrende yaşıyordu.

Bu evrenler bir ağ ilişkisinden geçebilir, ancak bu kırılma noktası çevre de dahil olmak üzere başka yöntemlerle aşılabilir: Flynne’in önceden anlayışıyla çalışabileceği, dünyada daha sonra gelen doğal bir robot.

The Peripheral 7. Bölüm izle adresi

Fütüristik teknolojilerin tehlikeleri yüzyıllardır hikayelere örülür ve insanlığın, zaman yolculuğu, yapay zeka veya yaşamı değiştiren bir dizi başka alet gibi bilinmeyen güçlerle uğraşma konusundaki karşı konulmaz arzusunu uyarır. Kıdemli bilim kurgu yazarı William Gibson (nöromancer), fütüristik dünyaların ve kıyamet icatlarının bu büyüleyici hikayelerinden çok başarılı bir kariyer yaptı. Her ne kadar çalışmalarını filme ve televizyona çevirmek çok zor olsa da.

6. Bölüm, “F*ck You and Eat S*it” te, 2032 Flynne’in zaman çizelgesinden Burton’ın Deniz birimine, Teksas’ın taşrasındaki bir savaş görevinde dört yıl yolculuk yaptık. Conner, yem olarak kullanılan ve bombayla tuzağa düşürülen talihsiz bir köpek yavrusunu kurtarmaya çalışıyor ve bu çabalarının üç kez ampute ile sonuçlanmasını izliyoruz. Bu, Grace’in Aelita’ya 6. bölüm God Font’ta bir UR davranışsal manipülasyon deneyinin bir örneği olarak verdiği sahnenin aynısıydı.

YENİ »
Girls5eva 3. Sezon Ne Zaman? Girls5eva Netflix

Flynne, Wilf’in geleceği hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Araştırma teknolojisi Enstitüsü’nün daha fazla bina ve vatandaş getirmek için artırılmış gerçekliği nasıl kullandığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için 2099’da Londra’ya döndü. gezici dronlardan daha şehre. Flynne ve Wolf, kaçak Aelita West’in Jackpot’un yenilenmesinden sonra Londra’yı kasıp kavurmayı planlayan teknoloji karşıtı Neoprim isyancılarıyla olan bağlarını ortaya çıkarır.

Ash, Zubov fabrikasında Conner ve Burton için yeni çevresel gövdelerin geliştirilmesine katıldı. Eksantrik bir Met dedektifi olan Ainsley Lowbeer, Dr. Cherise Nuland’ın sadık tetikçisi Daniel’i araştırıyordu. “Anne”, Flynne, Burton ve Conner ile bir görüşmenin yanı sıra Wilf’in kibirli Klept patronu Lev Zubov ile yaptığı mazeret hakkında bir soruşturma istedi. Bu arada, Flynne’nin versiyonunda Tommy, Kasap Bob’u taşıyan görünmez SUV ile bayıldıktan sonra Dr. Dee Dee’den tedavi istedi. Daha sonra, patronunun Bob’u enkazdan kurtarması için rüşvet verdiğini fark eder.

The Peripheral 1 bölüm izle dizipal, The Peripheral 7. bölüm, dizipal The Peripheral 7. bölüm izle, Peripheral 1 bölüm izle, The Peripheral dizibox, dizipal Peripheral 1 bölüm izle dizipal, The Peripheral 1 bölüm izle , dizibox The Peripheral , The Peripheral izle dizibox

The Peripheral 7. Bölüm izle dizimag

Macon, Conner’a motosikleti ve tekerlekli sandalyesi konusunda yardım eder ve Conner bu fırsatı değerlendirerek ona Flynne’in kulaklıkları ve çevre birimleri hakkında soru sorar. Macon’a banliyölerde geçirilebilecek maksimum sürenin ne kadar olduğunu sorar. Ve Macon esasen ona fiziksel bedeninin çevreye bağlı kalması için sağlıklı bir şekilde çalışması gerektiğini söyler. Conner, yaralarıyla ilgilenirken sekiz ay boyunca her türlü yaşam destek sistemine bağlı olduğunu söylüyor. Yani, banliyösünde yaşarken gelecekte tekrar yapma şansı yüksek. Macon hala bunun bir olasılık olmadığını söylüyor. Conner sırrı açıklıyor: O ve Edward şehirdeki en zeki insanlardan ikisi ve Conner’ın her gün kendi vücudunda uyandığında ne hissettiğini hissetmek için hayal güçlerini kullanmaları gerekiyor. Bu arada, Ash’in Burton ve Conner’ın çevre birimi yapmakla meşgul olduğunu görüyoruz, bu da Flynne’in Klept için yaptığı onca işten sonra onları bunu yapmaya başarıyla ikna ettiğini kanıtlıyor.

Dee Dee, Constantine’e (bunlar bir çift, BTW) bir beyin sarsıntısı geçirdiğini bildirir ve ona mola vermesini ve sakinleşmesini tavsiye eder çünkü Şerif Jackman’ın peşine düşerse, bu ona geri tepecektir. Ancak Constantine, Balıkçılara onları koruma sözü verdiği için komplonun temeline inmek konusunda kararlıdır. Daha sonra şerifin Bob’u serbest bırakmadığını öğreniyoruz. Onu, onlara saldırmasını engellemek için boynuna bir şok tasması takan Picketts’e getirdi. Nasıl olur?

YENİ »
Kızılcık Şerbeti Fatih kimdir? Doğukan Güngör kaç yaşında, nereli? Doğukan Güngör oynadığı diziler

Pickett, eti tuzlu suyla yumuşatmakla ilgili garip bir alegori uyduruyor ve birisi mutfağında tuzlu suyuyla uğraşıyor. Bunun tek bir anlamı olabilir: Pickett, Bob’un onu Balıkçıları öldürmesi için tutan aynı kişiler olan R.I. Burton ve Flynn. Artı, Pickett, Fishers’ın maaş bordrosunda. Yani, Balıkçıları hayatta tutarak pazarlığın üzerine düşen kısmını yerine getiriyor.

Fisher evine döndüğünde Leon, Conner’ın acısını hafifletmek için dokunsal bağlantılarını kullanmayı teklif eder. Ve bu Conner’ı uyuturken Leon, Conner’ın karşılaştığı dehşetin basit bir teaser’ına tanık olurken korkunç bir nöbet geçirir. Ancak Leon her şeyi oldukça iyi idare ettiği için Burton ve ekibi gidip birbirlerine yardım etmeye hazırdır. Ash ve Ossian, Dee Dee’nin oksipital lobda (beynin görsel işleme alanı) bakteriyel enfeksiyonlar aradığını keşfettiklerinde, Aelita’nın aslında Flynne’in koçanına bir şey indirdiği teorisinin küçük bir onayını alıyoruz. Bu, Aelita’nın Flynne’in kullandığı kulaklığa değil, Flynne’in kendisine bir şey indirdiği anlamına geliyor.

Bununla birlikte, bu bir teori ve Ash ile Ossian yanılıyor olabilir. Flynne’nin nöbetleri yine de aşırı kulaklık kullanımından kaynaklanıyor olabilir, çünkü kulaklık çalınan bilgiler için bir kaptır. Ancak Det olarak tartışmayı bırakmak zorunda kalırlar. Ainsley ve Beatrice, Klept’i sorgulamak için girerler. Constantine, Bob’un şu anda Pickett ile birlikte olduğunu bildirmek için Burton’a döner. Ancak Bob, Mary’ye elektrik vermek için şok tasmasını kullanarak kaçmayı başardığından, bu onun tekrar serbest olduğu ve tekrar Balıkçıların peşine düşeceği anlamına gelir. Mantıklı çünkü kızının hayatı tehlikede ve Pickett’in kavga etmeden her şeyi mahvetmesine izin veremez.

dizipal Peripheral 7. bölüm izle, dizibox Peripheral, diziyo The Peripheral izle, dizigom Peripheral 1 bölüm, dizipal The Peripheral 1 bölüm, The Peripheral 7. bölüm dizibox, diziyo Peripheral dizibox, dizibox The Peripheral 7.bölüm izle, dizigom The Peripheral 1 bölüm izle dizibox, The Peripheral 7. bölüm izle dizibox, diziyo The Peripheral izle 7. bölüm, dizipal Peripheral izle 9, The Peripheral 7.bolum izle

The Peripheral 7. Bölüm izle dizipal altyazılı izle

Finalden önce sadece bir bölüm daha kaldığında, bazı önemli karakterlerin ölmesini veya şaşırtıcı yeni bir açıklamanın yolda olmasını beklerdik. Pickett ailesindeki başarısından yeni çıkmış ve firarda olan Kasap Bob, Flynne ve Burton’ın peşine düşerek Terminatör stilinde kendisini hedefte tutmadan önce, iyi yürekli Corbell’den intikam almak isteyeceğine şüphe yok.

YENİ »
21 Mart 2023 TV yayın akışı Salı günü Tv'de Ne Var? Show TV, TV8, Kanal D, Star TV, FOX TV, ATV, TRT 1, Bloomberg Tv, 360 TV yayın akışı

Müfettiş Ainsley Lowbeer, Daniel’in ölümünü çevreleyen gizemi araştırmaya devam edecek ve bu da onu, Araştırma Enstitüsü’nden eski tetikçinin patronu Dr. Cherise Nuland’dan daha fazla ayrıntı aramaya yöneltmelidir. Lowbeer ve Nuland, izlemesi büyüleyici bir zeka savaşı olmalı.

Artı, Aelita West’in çifte maskaralıklarını özlüyoruz ve yakında Neoprim planlarını ve yeniden inşa edilen Londra’yı yok etmek için Luddite organizasyonuyla olan ilişkisini ifşa etmek için yeniden ortaya çıkacak. Yoksa bu baş döndürücü siberpunk serisindeki kötü adamlarla mı karıştırıldılar?

dizipal Peripheral izle, Peripheral izle dizibox, dizigom Peripheral 7.bölüm izle, dizibox The Peripheral 7. bölüm izle dizipal, The Peripheral izle 1 bölüm izle, dizipal The Peripheral 1 bölüm izle dizigom, diziyo The Peripheral 7.bölüm, dizibox Peripheral 1 bölüm izle dizibox, dizigom Peripheral 7. bölüm, dizipal The Peripheral 1 bölüm izle yabancı dizi, The Peripheral 1 bölüm izle diziyo, dizibox The Peripheral 7.sezon 7.bölüm izle

The Peripheral 7. Bölüm izle dizibox

The Peripheral 7. Bölüm izle dizibox
The Peripheral 7. Bölüm izle dizibox

diziyo The Peripheral izle 1 bölüm, dizipal The Peripheral 7. bölüm dizipal, Peripheral 7. bölüm altyazılı izle, dizibox The Peripheral 7.sezon 7.bölüm, The Peripheral 1 izle, dizipal Peripheral 1 bölüm izle altyazılı, Peripheral 7. bolum izle, dizibox Peripheral 7.bölüm, diziyo The Peripheral 7. bölüm altyazılı izle, dizipal Peripheral 1 izle, dizigom The Peripheral dizipal, dizibox The Peripheral 7. sezon 7. bölüm izle, the Peripheral 1 bölüm izle, dizipal Peripheral 1 bölüm izle diziyo, dizigom The Peripheral izle 1 bölüm izle dizibox, dizibox Peripheral 7.bolum izle, televizyon programları

The Peripheral Oyuncu Kadrosu

Yeni dizinin oyuncu kadrosuna kısaca göz atalım:

 • Chloë Grace Moretz / Flynne Fisher
 • Gary Carr / Wilf Netherton
 • Jack Reynor / Burton Fisher
 • JJ Feild / Lev Zubov
 • T’Nia Miller / Cherise Nuland
 • Louis Herthum / Corbell Pickett
 • Katie Leung / Ash
 • Melinda Page Hamilton / Ella Fisher
 • Chris Coy / Jasper Baker
 • Alex Hernandez / Tommy Constantine
 • Julian Moore-Cook / Ossian
 • Adelind Horan / Billy Ann Baker
 • Austin Rising / Leon
 • Eli Goree / Conner Penske
 • Charlotte Riley / Aelita West

Yorum yapmak ister misiniz?