TVde Bugün Ne Var? Günün Dizileri ve Filmleri

TVde Bugün Ne Var? Günün Dizileri ve Filmleri:

TVde Bugün Ne Var?

Günün dizileri:  Gönül Dağı, Sen Çal Kapımı, Kuzey Yıldızı: İlk Aşk, Yemin, Bir Garip Aşk

Günün Filmleri: Recep İvedik 5, Derinlerdeki Dehşet

Tv8’de Survivor 2021 yeni sezon saat 20:00’de…

İbo Show bu akşam Cem Yılmaz, MFÖ ve Zafer Algöz’ü ağırlıyor.

Tvde Bugün Günün Dizileri

Tvde bugün ne var diyenler için dizilere göz atıyoruz:

19:00 Yemin / Kanal 7


20:00 Kuzey Yıldızı: İlk Aşk / Show TV


20:00 Gönül Dağı / TRT 1


20:00 Sen Çal Kapımı

21:15 Bir Garip Aşk

Tvde Bugün Günün Filmleri

18:15 Recep İvedik 5 / Tv 8

Recep İvedik serisinin beşinci filmi olan yapımda Recep bu sefer yanındaki ekiple birlikte yarım kalan önemli bir işi tamamlamak için yollara dökülüyor. Çeşitli spor dallarında profesyonel olarak ter döken genç sporcuları müsabakalara taşımayı görev edinen İvedik, kaş yaparken yine göz çıkartıyor ve Türkiye’yi atletizm, boks, güreş vb. sporlarda temsil etmek İvedik ve ekibine düşüyor!

19:15 Terminatör: Genesys Sinema TV

2015 Amerikan bilim kurgu aksiyon filmi. Terminator serisinin beşinci filmidir. Arnold Schwarzenegger karakter rolüyle birlikte, yeni gelenler Jason Clarke, Emilia Clarke, Jai Courtney, Matt Smith, Lee Byung-hun ve J. K. Simmons filmde birlikte rol almışlardır. Filmde, 2029 yılında, Direniş lideri John Connor’un makinelere karşı savaşı devam etmektedir.

19:30 Ölüme Doğru / Beyaz Tv

Oyuncular : Eric Bana, Olivia Wilde, Charlie Hunnam, Patrick Kerton
Yönetmen : Stefan Ruzowitzky

İki kardeş olan Addison ve Liza, işlerin ters gittiği bir kumarhane soygunundan ganimetle kaçarlar. Aynı sırada belalı eski boksör Jay; ailesi, June ve emekli şerif Chet ile şükran günü yemeğine hazırlanmaktadır. Birbirlerinden habersiz bu insanlar için kader, ortak ve ölümcül bir senaryo yazmaktadır.

YENİ »
Yargı 39. Bölüm Fragmanı izle Youtube 16 Ekim Kanal D Yargı Dizisi Son Fragman Yayınlandı mı?

20:00 Derinlerdeki Dehşet / Kanal D

Oyuncular  : Jason Statham, Bingbing Li, Rainn Wilson

Konu          : Tarih öncesinden kalma bir canavarı durdurmaya çalışan Jonas Taylor’ın hikayesini anlatıyor. Uluslararası bir deniz altı gözlem programının parçası olan derin deniz sualtısı, soyunun çoktan tükenmiş olduğu düşünülen büyük bir yaratık tarafından saldırıya uğrar.

21:30 Columbus / Sinema Tv

Fantastik Kore dizileri ve Netflix en iyi bilim kurgu filmleri de ilginizi çekebilir. En iyi bilim kurgu filmleri, katil kim temalı korku filmleri, kıyamet sonrası filmler ve en iyi polisiye diziler listelerine de göz atabilirsiniz. En iyi korku gerilim filmleri, en iyi suç filmleri ve zaman yolculuğu filmleri de göz atmaya değer.

Yorum yapmak ister misiniz?