Üç Kız Kardeş Rüçhan kimdir? Veda Yurtsever kaç yaşında, nereli? Veda Yurtsever oynadığı diziler

Üç Kız Kardeş dizisi 22 Şubat’ta ilk bölümüyle Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladı. Dizideki karakterler çok merak ediliyor. Ayvalık’ta çekilen dizinin en önemli karakterlerinden birisi de Rüçhan hanım. Somer’in annesi rolünde izleyeceğimiz Rüçhan karakteri, oğlunun hayatına devamlı karışan bir annenin oğlu ile savaşını anlatacak. Üç Kız Kardeş Dizisi Rüçhan kimdir? Üç Kız Kardeş Rüçhan kimdir? Kanal D Üç Kız Kardeş ­–Dizisinin başrolünde oynayan Rüçhan kimdir? Üç Kız Kardeş Rüçhan gerçek adı ne? Üç Kız Kardeş dizisinde Rüçhan karakterini oynayan Veda Yurtsever kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Veda Yurtsever kimdir? Veda Yurtsever hangi dizilerde oynadı? Veda Yurtsever’ın oynadığı diziler, Veda Yurtsever dizileri, Veda Yurtsever instagram hesabı, Veda Yurtsever sevgilisi kim? Veda Yurtsever hakkında bilgiler ve Veda Yurtsever sosyal medya hesapları:

Üç Kız Kardeş Dizisi Rüçhan kimdir?

Üç Kız Kardeş dizisinin karakterlerinden birisi olan Rüçhan rolünde Veda Yurtsever’ı izleyeceğiz. Veda Yurtsever, Üç Kız Kardeş dizisinde Rüçhan rolünü oynuyor.

Üç Kız Kardeş Somer’in annesi kim?

Üç Kız Kardeş dizisinde Rüçhan kimdir? Eşi Özer tarafından gerçekten hiç sevilmemiş ve dayanma gücünü oğlundan almıştır. Oğlu Somer onun hayattaki en büyük projesi, intikamı, dünyasıdır. Fakat Oğlu Rüçhan’ın kontrolünden çıkmaktadır. Savaş, anne ve oğul arasında büyüyecektir. Rüçhan, oğlu Somer’in kendisinin seçmediği biriyle evlenmek istemesi üzerine onu Türkan ile evlenmek zorunda bırakacaktır.

Veda Yurtsever kaç yaşında?

Veda Yurtsever 53 yaşında. Veda Yurtsever 1959 yılında Bingöl’de doğdu.

Veda Yurtsever nereli

Veda Yurtsever Bingöl doğumlu.

Veda Yurtsever hangi dizilerde oynadı?

Veda Yurtsever’in ilk dizisi İki Aile isimli dizidir. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinden beri tanınan oyuncu, Kırgın Çiçekler dizisinde Nazan karakterini canlandırdı. 2019 yılında Zengin ve Yoksul dizisinde Sema rolünü oynadı. 2020’de Babil dizisinde Kudret karakterine can verdi. 2020’de Alev Alev dizisinde rol aldı.

Üç Kız Kardeş (Rüçhan, TV Dizisi 2022)

Alev Alev (Hanım, TV Dizisi 2020-2021)

Babil (Kudret, TV Dizisi 2020)

Zengin ve Yoksul (Sema, TV Dizisi 2019)

Kırgın Çiçekler (Nazan, TV Dizisi 2015-2018)

Beyaz Karanfil (Mine, TV Dizisi 2014)

Htr2b Dönüşüm (Özge, Sinema Filmi 2012)

Fatmagül’ün Suçu Ne? (Ender, TV Dizisi 2010-2011)

Issız Adam (Sinema Filmi 2008)

Esrarlı Gözler (Zeycan, Sinema Filmi 2008)

İki Aile (Handan, TV Dizisi 2006)

YENİ »
Üç Kız Kardeş Oyuncuları | Kanal D Üç Kız Kardeş Dizisi Oyuncu Kadrosu
YENİ »
Üç Kız Kardeş Dönüş kimdir? Üç Kız Kardeş Dönüş gerçek adı ne? Almila Ada

Yorum yapmak ister misiniz?