Winx Efsanesi Kader Flora kimdir? Winx Efsanesi Kader oyuncuları Flora rolünü kim oynuyor?

Winx Efsanesi Kader Flora kimdir? Winx Efsanesi Flora kim? Winx Efsanesi Kader oyuncuları Flora rolünü kim oynuyor? Diziye yeni katılan Flora, ilk sezonda Winx Efsanesi Kader Flora neden yok diyenler için ikinci sezonda diziye katıldı. Yeni karakterimizin kim olduğuna yakından bakalım. Winx Efsanesi Kader oyuncuları Flora rolünü Paulina Chávez oynuyor. Peki Paulina Chávez kaç yaşında, nereli, boyu kaç? Paulina Chávez hangi dizilerde oynadı?

Winx Efsanesi Kader Flora kimdir?

Winx Efsanesi Kader Flora kimdir?
Winx Efsanesi Kader Flora kimdir?

Netflix’in 16 Eylül’de başlayan dizisi Winx Efsanesi Kader 2. Sezon oyuncuları arasında Flora en çok ilgi çeken karakter oldu. İlk sezonda Winx Efsanesi Kader Flora neden yok diye çok sitem edilmişti. Ve Flora karakterimiz devam sezonunda karşımıza çıktı. Winx Efsanesi Kader 2. Sezon oyuncuları arasında Bloom rolünde Abigail Cowen, Stella rolünde Hannah van der Westhuysen, Terra rolünde Eliot Salt, Musa rolünde Elisha Applebaum, Aisha rolünde Precious Mustapha ile beraber Flora rolünde de Paulina Chávez karşımıza çıktı.

YENİ »
Winx Efsanesi Kader 2. sezon konusu ve oyuncuları Netflix Fate: The Winx Saga 2.Sezon fragmanı

Winx Efsanesi Kader oyuncuları Flora

Netflix’in Winx Efsanesi Kader2. sezon oyuncuları arasında Flora karakterini dizide görenler çok sevindiler. Çünkü Flora ve Tecna ilk sezonda ortalıkta yoktular.

Bloom (Abigail Cowan) ve oda arkadaşları – Prenses Stella (Hannah Van Der Westhuizen), Aisha (Precious Mustafa), Musa (Elisha Applebaum), Terra (Eliot Salt) ve Flora (Paulina Chavez) – Öteki Dünya’yı kurtarmak için sihirlerini güçlendirmeyi ve birleştirmeyi öğrenmeleri gerektiğinin farkındalar.

Winx Efsanesi Kader Flora karakteri

Animasyon dizisinde Flora tatlı, arkadaş canlısı ve utangaçtır. Büyü kullanımında ve bazen de kendine saygısında gösterildiği gibi, genellikle çok pasif ve çatışmacı değildir. Öncelikle Flora son derece ilgili bir insan. Dünyaya ve doğaya olduğu kadar insanlara, özellikle de arkadaşlarına derinden değer verir. Kendine ve yeteneklerine inanmakta zorlanır, ancak Winx Club’ın diğer üyelerinin en iyilerine inanmakta sorun yaşamaz. Diğer tüm Winx kızlarıyla yakın arkadaşlıkları var, ancak en iyi arkadaşının Aisha olduğuna inanılıyor (ekranda hayat bulsaydı kesinlikle merak uyandırırdı).

Flora’nın Alfea’dan önceki hayatı hakkında çok az şey biliniyor, ancak birçok kez koruduğu, hatta bu süreçte Enchantix ve Bloomix’in özel büyülü güçlerini kazanan bir kız kardeşi Mielle var. Flora doğal olarak iyidir, herhangi bir karanlık tarafından cezbedilmez, çünkü orijinal seride asla kötülüğe dönüşmeyen iki periden biridir (diğeri Aisha’dır).

Winx Efsanesi Kader Flora Paulina Chavez kimdir?

Paulina Chavez Teksas, El Paso’da doğdu. Altı yaşındayken ailesiyle birlikte San Antonio’ya taşındı. Paulina Chavez instagram adresi: @paulinafchavez

Paulina Chavez 22 Mayıs 2002’de El Paso, Teksas, ABD’de doğdu. Paulina iki ablası, Celeste ve Jessica ile büyüdü. Kız kardeşleri ve ebeveynleri Patricia ve Lorenzo ile 6 yaşındayken San Antonio’ya taşındı. Paulina annesine çok yakındır. Celeste, ailenin ablası, mühendis. Paulina önce Sky Harbor İlkokuluna gitti. İkinci sınıfta okulun drama kulübüne girdi. Ortaokul ve lise boyunca evde eğitim gördü.

Paulina Chavez, Aladdin ve Beauty and the Beast’in çocuk yapımlarında rol almaya başladı. Sonunda Coca-Cola için ulusal televizyon kampanyaları da dahil olmak üzere birçok reklamda yer aldı. Tam zamanlı oyunculuk kariyerine 2016 yılında yayınlanan 5. Gün dizisindeki Carmen rolüyle başladı. Aynı yıl Zinnia adlı kısa filmde Zinnia olarak rol aldı. 2018’de Colossal Youth’da (ilk uzun metrajlı filmi), kısa Vicious Cycle’da Sofia ve Reelz TV belgesel dizisi Scandal Made Me Famous’da “Young Kim Kardashian” olarak parti kızı olarak yer aldı. Ertesi yıl, Paulina Chavez Padre Pio kısa dizisinde Isabella, Teenage Girl: Valerie’s Holiday’de Freda ve Lil Maine ve Knuckleheads’de Angel olarak göründü. Halen post prodüksiyon aşamasında olan Lifetime TV filmi Feliz NaviDAD’da Noel olarak görülebilir. Game On’da da yer aldı!

Genç oyuncunun yıldızını parlatan dizi ise Ashley Garcia’nın komedi dizisi The Expanding Universe’deki Ashley Garcia’nın rolüydü. Dizi, 17 Şubat 2020’de Netflix’te yayınlandı. Serinin ilk sezonunun ikinci bölümü olan Genius in Love, 20 Temmuz 2020’de gösterime girdi. The Expanding Universe of Ashley Garcia’nın birkaç bölümü Eva Longoria tarafından yönetildi. . The Expanding Universe, Ashley’i West Coast araştırma tesisinde hayalindeki işi bulan zeki bir çocuk olarak tasvir ederken, A Genius in Love karakterin büyümesini yansıtıyordu. İkinci bölümde, Ashley, kişisel hayatını kontrol etmek için mücadele eden biri olarak gösterildi ve bu nedenle, gösterinin tonundaki değişikliği yansıtacak şekilde yeniden adlandırıldı. Serinin çekimleri sırasında Paulina Chavez, aktör ve şarkıcı Gencarlos Canela (dizide Ashley’nin Victor Amcasını canlandıran), ortak yaratıcı Mario Lopez ve Eva Longoria (yönetmen) gibi eğlence endüstrisindeki bazı üst düzey isimlerle tanıştı. Ayrıca Gina Rodriguez ve Jessica Alba gibi aktörlerle de tanıştı. Ayrıca Netflix dizisi One Day at a Time’ın yapımcısı Gloria Calderon Kellett ile de tanıştı.

YENİ »
Miss Turkey 2022 birincisi kim oldu? Nursena Say kimdir, kaç yaşında, nereli?

Paulina Chávez kaç yaşında, nereli, boyu kaç?

Güzel oyuncu Teksas, Amerika doğumludur. 22 Mayıs 2022 doğumlu oyuncu 20 yaşındadır. Oyuncumuz aynı zamanda şarkıcı olarak da bilinmektedir. Güzel oyuncu 165 cm boyundadır.

Paulina Chávez hangi dizilerde oynadı?

İlkokulda tiyatro yapımlarında rol almayı seven Paulina Chávez daha sonra televizyon reklamlarında ve bir belgeselde rol aldı. İlk olarak 2019’da Paulina Chávez, bir TV şovunda Netflix dizisi The Expanding Universe of Ashley Garcia’da rol aldı.

Rol aldığı bazı yapımlar şunlar:

  • Game On! A Comedy Crossover Event
  • Padre Pio
  • Teenage Girl: Valerie’s Holiday
  • Li’l Mayne and the Knuckleheads
  • Colossal Youth
  • Scandal Made Me Famous
  • Day 5

Winx Efsanesi Kader 2. Sezon oyuncuları ve konusu

YENİ »
Winx Efsanesi Kader 2. sezon konusu ve oyuncuları Netflix Fate: The Winx Saga 2.Sezon fragmanı
YENİ »
House of the Dragon 5. Bölüm Özeti: House of the Dragon 5. Bölüm yayınlandı mı, konusu ne?

Yorum yapmak ister misiniz?