Yalancı Dizisi Oyuncuları ve Yalancı Dizisi Konusu Show Tv

Yalancı Dizisi Oyuncuları ve Yalancı Dizisi Konusu, bugün çok merak edilenler arasında. Akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek olan diziye yakından göz atalım:

Yalancı Dizisi Show Tv

Yalancı dizisi bugün 17 Eylül 2021 ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Eylül ayının gelmesi ile beraber yayın hayatına başlayacak olan dizilerden biri olan Yalancı’da Deniz karakterine Burçin Terzioğlu, Mehmet karakterine ise Salih Bademci hayat veriyor.

Yalancı Dizisi Oyuncuları

Yalancı dizisi oyuncuları arasında Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş, Şahin Irmak, İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Erman Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin yer alıyor.

Yalancı Dizisi Konusu

Öğretmen (Burçin Terzioğlu) ile cerrah Mehmet Emir (Salih Bademci) keyifli görünen bir akşam yemeği yiyorlar. O gece bir şeyler yaşanıyor ama sadece ikisi biliyor neler olduğunu. Her ikisi de sabah farklı bir duyguya ve farklı bir gerçeğe uyanıyor. Tam da o sırada insanın içine bir şüphe düşüyor aslında! Birisi yalan söylüyor ama hangisi? Hangisi suçlu, hangisi masum? Hangisi doğru söylüyor, hangisi yalancı? Adeta bir tenis maçı izler gibi iki taraf arasında gidip gidip geleceğimiz bir hikaye bizi bekliyor. Aynı geceyi iki taraf da farklı şekillerde anlatıyor, farklı şekillerde görüyor. İnandıkları gibi. Yalan hiç bu kadar gerçek görünmemişti. Yalancı… İki Taraf, Tek Doğru!

Fantastik Kore dizileri ve Netflix en iyi bilim kurgu filmleri de ilginizi çekebilir. En iyi bilim kurgu filmleri, katil kim temalı korku filmleri, kıyamet sonrası filmler ve en iyi polisiye diziler listelerine de göz atabilirsiniz. En iyi korku gerilim filmleri, en iyi suç filmleri ve zaman yolculuğu filmleri de göz atmaya değer.21

YENİ »
Casus Filmleri: En İyi Ajan Filmleri, CIA ve KGB Filmleri

Yorum yapmak ister misiniz?