Yalı Çapkını Pelin kimdir? Feritin sevgilisi Pelin kim? Buçe Buse Kahraman kaç yaşında, nereli? Buçe Buse Kahraman hangi dizilerde oynadı?

Yalı Çapkını Pelin kimdir? Yalı Çapkını Pelin kimdir? Star Tv’nin Yalı Çapkını dizisinin başrolünde oynayan Pelin kimdir? Yalı Çapkını Pelin gerçek adı ne? Star Tv Yalı Çapkını Feritin sevgilisi Pelin kim? Yalı Çapkını Pelin karakterini oynayan Buçe Buse Kahraman kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Buçe Buse Kahraman kimdir? Güzel oyuncu Buçe Buse Kahraman’ın oynadığı diziler, Buçe Buse Kahraman dizileri, Buçe Buse Kahraman instagram hesabı, Buçe Buse Kahraman hakkında bilgiler ve Buçe Buse Kahraman sosyal medya hesapları:

Yalı Çapkını Pelin kimdir?

Star TV’nin Yalı Çapkını dizisinin karakterlerinden birisi olan Pelin rolünde Buçe Buse Kahraman’ı izleyeceğiz. Yalı Çapkını oyuncuları arasında yer alan Buçe Buse Kahraman, Yalı Çapkını Pelin rolünü oynuyor. Pelin dizide Ferit’in sevgilisi olarak karşımıza çıkacak.

Güzel oyuncu hakkında en çok merak edilen sorular şunlar: Buse Tuğçe Kahraman kimdir? Güzel oyuncu Buse Buçe Kahraman kaç yaşında? Acaba Buçe Buse Kahraman nereli? Şimdiye kadar Buse Buse Kahraman hangi dizilerde oynadı?

Yalı Çapkını Pelin Karakteri kimdir?

Dizide Pelin karakteri Ferit’in sevgilisidir. Güzel sanatlar seramik bölümünde okumakta ailesinden ayrı yaşamaktadır. Ferit’in ara ara başka kızlarla da olduğunu bilir ama önemsemez. Çünkü sorun çıkarırsa Ferit’in onu terk edeceğini düşünür. Ferit’e duyduğu aşkla gururu arasında çatışma halindedir.

YENİ »
Miss Turkey 2022 birincisi kim oldu? Nursena Say kimdir, kaç yaşında, nereli?

Buçe Buse Kahraman kaç yaşında?

Pelin rolünde izleyeceğimiz Buçe Buse Kahraman 26 yaşında. Buçe Buse Kahraman 1996 yılında İzmir’de doğdu. 1 nisan 1996 doğumludur. 9 Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümü mezunudur.

Buçe Buse Kahraman nereli

Pelin karakterini canlandıran Buçe Buse Kahraman İzmir’de doğdu. Güzel oyuncu İzmirli.

Buçe Buse Kahraman boyu ve kilosu

Güzel oyuncu 1,70 cm boyunda, 54 kg

Buçe Buse Kahraman hangi dizilerde oynadı?

Yalı Çapkını Feritin sevgilisi Pelin kim? Buçe Buse Kahraman hangi dizilerde oynadı?
Yalı Çapkını Feritin sevgilisi Pelin kim? Buçe Buse Kahraman hangi dizilerde oynadı?

2017 yılında Kötü Çocuk sinema filminde Cansu  rolüyle kamera karşısına geçti. Çarpışma dizisinde Meltem rolünü oynadı. Yasak Elma dizisinin üçüncü sezonunda Lila karakteri ile diziye katıldı. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Livya rolünü oynadı. En son Baş Belası dizisinde Nermin rolünü oynamıştı.

  • Baş Belası (Nermin Kuşçu,  2021)
  • Uyanış: Büyük Selçuklu (Livya,  2021)
  • Yasak Elma (Lila , 2019)
  • Çarpışma (Meltem, 2018)
  • Kötü Çocuk (Neşe, 2017)

Buçe Buse Kahraman sosyal medya hesapları

@bucekahraman

YENİ »
Yalı Çapkını Seyran kimdir? Afra Saraçoğlu kaç yaşında, nereli? Afra Saraçoğlu oynadığı diziler
YENİ »
Yalı Çapkını İfakat kimdir? İfakat Ne Demek? Gülçin Şantırcıoğlu kaç yaşında, nereli? Gülçin Şantırcıoğlu oynadığı diziler

Yalı Çapkını Konusu nedir?

Gaziantep’in köklü ailelerinden Korhan ailesinin direği olan Halis Ağa’nın (Çetin Tekindor) asi torunu Ferit ile evlenmeye karar vermesiyle ortaya çıkacak olayları anlatan dizinin ilk bölümünün konusu. Sorumsuzluğuyla başta dedesi Halis Ağa olmak üzere ailesini kızdıran Ferit’in Gaziantep’ten uygun bir kızla evlenmesine karar verilir. Ferit evlenmek istemese de dedesinin sözüne bir türlü razı olamaz. Uygun bir gelin bulmak Halis Ağa’nın büyük gelini İfakat’ın (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Gaziantep’teki Korhan ailesinin gelini olmaya çok yakışan Suna’nın (Beril Pozam) isteme töreninde yaşanacak sürpriz hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

YENİ »
Güç Yüzükleri Dizisi Galadriel kimdir? Morfydd Clark kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı?

Yorum yapmak ister misiniz?