Yalı Çapkını Seyran kimdir? Afra Saraçoğlu kaç yaşında, nereli? Afra Saraçoğlu oynadığı diziler

Yalı Çapkını Seyran kimdir? Yalı Çapkını Seyran kimdir? Star Tv’nin Yalı Çapkını dizisinin başrolünde oynayan Seyran kimdir? Yalı Çapkını Seyran gerçek adı ne? Yalı Çapkını Seyran karakterini oynayan Afra Saraçoğlu kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Afra ne demek? TDK Afra isminin anlamı ne? Peki Afra Saraçoğlu burnu estetik mi? Acaba Afra Saraçoğlu sevgilisi kim? Güzel oyuncu Afra Saraçoğlu kimdir? Merak edilen Afra Saraçoğlu’ın oynadığı diziler, Afra Saraçoğlu dizileri, Afra Saraçoğlu instagram hesabı, Afra Saraçoğlu hakkında bilgiler ve Afra Saraçoğlu sosyal medya hesapları:

Yalı Çapkını Seyran kimdir?

Yalı Çapkını Seyran kimdir? Afra Saraçoğlu kaç yaşında
Yalı Çapkını Seyran kimdir? Afra Saraçoğlu kaç yaşında

Star Tv’nin Yalı Çapkını dizisinin karakterlerinden birisi olan Seyran rolünde Afra Saraçoğlu’ı izleyeceğiz. Yalı Çapkını oyuncuları arasında yer alan Afra Saraçoğlu, Yalı Çapkını Seyran rolünü oynuyor.

Yalı Çapkını Seyran Karakteri kimdir?

Dizinin başrol oyuncusu güzeller güzeli Seyran karakterimize göz atalım: Yalı Çapkını dizisi Seyran kimdir diye baktığımızda Kazım ve Esme’nin küçük kızı olduğunu görüyoruz. Ablası gibi o da Antep’in öne çıkan genç kızlarından birisi. En az ablası kadar güzel ve eğitimli. Okuyabilmeyi ve ayağa kalkabilmeyi hayal ediyor. Yeri geldiğinde sinirlenebilen, şefkatli ve sevgi dolu bir kızdır. İnatçılığı ve azmi ile kendi hayatının kontrolünü ele geçirmek için savaşmaktan asla vazgeçmez.

YENİ »
Miss Turkey 2022 birincisi kim oldu? Nursena Say kimdir, kaç yaşında, nereli?

Afra Saraçoğlu kimdir?

Güzel oyuncu Afra Saraçoğlu annesinin resmini Özcan Deniz’e göndermesi sonucu oyunculuğa adım atmıştır. Özcan Deniz onu İkinci Şans filmi için davet etmiştir. 2016 yılında Nurgül Yeşilçay’ın kızı rolünü canlandıran Afra Saraçoğlu, 2017 yılında ise Kötü Çocuk filminde Tolga Sarıtaş ile birlikte başrolde oynamıştır. Bu filmden sonra dizi dünyasına adım atmıştır.

Afra ne demek? Afra isminin anlamı ne?

Türk Dil Kurumu (TDK) sözlüğüne göre Afra; pembeye çalan beyaz anlamına gelir. Ayrıca Afra’nın bir diğer anlamı ise ayak değmemiş beyaz toprak demektir.

Afra Saraçoğlu ne okudu?

Antalya’da ilköğretim ve ortaöğretimini tamamlayan güzel oyuncu Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünü kazandı. Okula devam ederken İnicni ŞAns filminin çekimlerine katılmış ve dizi-film dünyasına adım atmıştır.

Afra Saraçoğlu burnu estetik mi?

Güzel oyuncunun burnu çok merak ediliyor. Acaba Afra’nın burnu estetik mi diye çok kişi merak ediyor. Afra Saraçoğlu burnu estetik mi sorusuna hayır diye yanıt vermiştir.

Afra Saraçoğlu sevgilisi kim?

Güzel oyuncunun sevgilisi Mert Yazıcıoğlu da bir dizi-film oyuncusudur. En son Aşk 101 dizisinde Sinan rolünde görmüştük.

Mert Yazıcıoğlu ile Afra Saraçoğlu nasıl tanıştı?

2018 yılında İyi Oyun isimli film setinde tanışan ikili, film dünyasında tanışmışlardır.

Afra Saraçoğlu Şükrü Saraçoğlu’nun nesi?

Soyadı yüzünden Afra Saraçoğlu Şükrü Saraçoğlu akraba mı diye merak ediliyor. Afra Saraçoğlu ile Şükrü Saraçoğlu arasındaki akrabalık bilinmiyor.

Afra Saraçoğlu kaç yaşında?

Seyran rolünde izleyeceğimiz Afra Saraçoğlu 24 yaşında. Afra Saraçoğlu 1997 yılında Edremit, Balıkesir’de doğdu. 2 Aralık 1997’de doğmuştur.

Afra Saraçoğlu nereli

Seyran karakterini canlandıran Afra Saraçoğlu Edremit, Balıkesir’de doğdu. Güzel oyuncu Balıkesir’li. Afra Saraçoğlu aslen nereli diye çok merak ediliyor. Selânik ve Girit kökenli bir aileden geldiğini söylemiştir.

Afra Saraçoğlu ailesi nereli?

Balıkesir’in Edremit ilçesinde dünyaya gelen güzel oyuncunun ailesi Selanik ve Girit kökenlidir.

YENİ »
Yalı Çapkını Oyuncuları ve Resimleri, Karakterleri ve Oyuncu Kadrosu

Afra Saraçoğlu hangi dizilerde oynadı?

Afra Saraçoğlu hangi dizilerde oynadı?
Afra Saraçoğlu hangi dizilerde oynadı?

2016 yılında Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın başrolünde oynadığı İkinci Şans filminde rol almıştır. Filmde Nurgül Yeşilçay’ın kızı rolünü canlandıran Afra Saraçoğlu, 2017 yılında ise Kötü Çocuk filminde Tolga Sarıtaş ile birlikte başrolde oynamıştır.

2017 yılında Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Ece karakteri ile ilk dizi deneyimini yaşamıştır.

2018 yılında İyi Oyun ve Aşk Bu Mu? isimli filmlerde rol almıştır.

2019 yılında Kardeş Çocukları dizisinde Hayat rolünü oynamıştır.

2020 yılında ise Öğretmen dizisinde gizem olarak karşımıza çıktı.

Afra Saraçoğlu, Yeşilçam dizisinde Tülin Saygı’yı canlandırmıştı.

Güzel oyuncu Afra Saraçoğlu, pek çok firmanın reklam yüzü olarak karşımıza çıktı. Genç oyuncu Afra Saraçoğlu Hummel, Pantene, Cornetto ve en son 2022 yılında Elidor’un reklam yüzü olmuştur.

Afra Saraçoğlu sosyal medya hesapları

İnstagram: @afrasaracoglu 

Yalı Çapkını Konusu nedir?

Gaziantep’in köklü ailelerinden Korhan ailesinin direği olan Halis Ağa’nın (Çetin Tekindor) asi torunu Ferit ile evlenmeye karar vermesiyle ortaya çıkacak olayları anlatan dizinin ilk bölümünün konusu. Sorumsuzluğuyla başta dedesi Halis Ağa olmak üzere ailesini kızdıran Ferit’in Gaziantep’ten uygun bir kızla evlenmesine karar verilir. Ferit evlenmek istemese de dedesinin sözüne bir türlü razı olamaz. Uygun bir gelin bulmak Halis Ağa’nın büyük gelini İfakat’ın (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Gaziantep’teki Korhan ailesinin gelini olmaya çok yakışan Suna’nın (Beril Pozam) isteme töreninde yaşanacak sürpriz hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

YENİ »
O Kız dizisi oyuncuları kimler? O Kız dizisi konusu ne? Kanal D O Kız oyuncu kadrosu ve karakterleri
YENİ »
Yalı Çapkını İfakat kimdir? İfakat Ne Demek? Gülçin Şantırcıoğlu kaç yaşında, nereli? Gülçin Şantırcıoğlu oynadığı diziler
YENİ »
Yabancı Dizi Önerileri 2022 » Yeni Çıkan Diziler Listesi

Yorum yapmak ister misiniz?