Yargı 11. Bölüm Fragmanı İzle Kanal D 28 Kasım Yargı Dizisi Son Fragman Youtube

Yargı Dizisi Son Fragmanı İzle Youtube: Yargı dizisinin son fragmanı yayınlandı mı? Yargı dizisi 11. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Yargı 11. Bölüm Fragmanı İzle

Yargı 11. Bölüm Fragmanı İzle Kanal D 28 Kasım Yargı Dizisi Son Fragman Youtube. Yargı Dizisi Son Fragmanı İzle Youtube: Yargı dizisinin son fragmanı yayınlandı mı? Yargı dizisi 11. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Yargı 11. bölüm neler olacak? Yargı 11. bölüm fragmanı izle Youtube 28 Kasım Yeni Fragman İzle. Yargı dizisi son bölüm fragmanı youtube izle. Yargı dizisinin gelecek hafta fragmanının detayları haberimizde yer alıyor.

Yargı 11. Bölüm Fragmanı izle

Yargı Son Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Dizinin 10. bölümü 21 Kasım akşamı yayınlanıyor. Bugünkü bölümü bittikten sonra fragmanın yayınlanması bekleniyor. Yeni fragmanı Yargı Youtube Kanalı  ve Yargı Kanal D sayfası üzerinden izleyebilirsiniz.

Yargı 10. Bölüm Özeti

YENİ »
Yargı Dizisi Eren Kimdir? Komiser Eren Kimdir UĞUR ASLAN

Yargı 10. Bölümde Neler Olacak?

Ceylin Ilgaz’la arasına mesafe koymak zorunda kalmıştır ve bu ikisi için de acı verici bir duruma dönüşür. Ilgaz Ceylin’e kırgındır ama ortaya çıkan başka gelişmeler onları karşı karşıya getirecektir. Engin’in tutuklu olarak yargılanacaktır ve bu herkesi derinden etkileyecek olaylara sebep olacaktır. Engin kendisini kurtarmak için yeni bir amaç planlamaktadır. Engin’e yardım edecek sürpriz birisi ortaya çıkar.

Savcı Pars için zor günler gelmektedir çünkü herkesten gizlediği sırrı ile yüzleşir. Metin Amir bir yandan Çınar’ı korumaya çalışmaktadır. Diğer yandan da hayatlarına giren Merdan’la uğraşmaktadır. Gül ise yaptığı hataların telafisi için elinden geleni yapmaya kararlıdır.

Ilgaz ve Ceylin, yeni bir davanın içinde karşı kulvarlarda çarpışırken; hiç beklemedikleri bir anda ikisini de büyük bir çıkmaza sokacak bir gerçek yüzlerine çarpar. Bilmedikleri, bunun buzdağının sadece görünen kısmı olduğudur.

YENİ »
Yargı Oyuncuları | Kanal D Yargı Dizisi Tüm Oyuncuları

Yargı 9. Bölüm’de Neler Oldu?

Engin’in Yekta’yı suçlamasının ardından Ceylin ve Ilgaz acil bir biçimde harekete geçmeleri gerektiğini fark ederler. Ilgaz’ın kendisine önerdiği yöntemlerle Engin’in geri dönüşsüz bir biçimde cezaevine girmesi için çabalarlar. Ancak bu yol Ceylin’i duygusal olarak yeniden örseleyecek kasislerle doludur.

Pars, Yekta’nın suçlanması sonucu kendisiyle ilgili önemli ve büyük bir sırrın açığa çıkması ihtimaliyle yüz yüze gelir ve engel olabilmek için her zamankinden çok farklı bir tavır gösterir. Metin kaybolan Zafer’in cesedini bulmaya çalışırken beklenmedik bir sürprizle  karşılaşır. Yekta ise Laçin’in Engin’den yana tavır almasının bedelini ona ödetmeye kararlıdır.

Ilgaz ve Ceylin birbirlerine duygusal anlamda daha da yaklaşırlar, üstelik bu yakınlık ikisinin de ezberlerini bozan bir hale dönüşmektedir. Bir yandan Engin’in mahkumiyetini kesinleştirmek için çabalarken, bir yandan da kendilerine bile itiraf edemedikleri hislerin yarattığı yeni soruları cevaplamak zorundadırlar.

YENİ »
Yargı Dizisi Pars Kimdir? Mehmet Yılmaz Ak Dizileri
YENİ »
Netflix En Çok İzlenen Filmler ve Diziler Listesi Kasım 2021

 

Yorum yapmak ister misiniz?