Yargı 36. Bölüm Fragmanı İzle Kanal D Yeni Sezon 25 Eylül Yargı Dizisi Son Fragman Youtube

Yargı 36. Bölüm Fragmanı İzle Kanal D. Yeni sezonu ilk bölümü ile karşımıza çıkan Yargı, harika bir sezon açılışı yaptı. Yargı Dizisi Son Fragmanı İzle Youtube: Yargı dizisinin son fragmanı yayınlandı mı? Yargı dizisi 36. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Yargı 36. Bölüm Fragmanı İzle Yargı 36. Bölüm Fragmanı İzle Kanal D 25 Eylül Yargı Dizisi Son Fragman Youtube. Yargı Dizisi Son Fragmanı İzle Youtube: Yargı dizisinin son fragmanı yayınlandı mı? Yargı dizisi 36. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Yargı 36. bölüm neler olacak? Yargı 36. bölüm fragmanı izle Youtube 25 Eylül Yeni Fragman İzle. Yargı dizisi son bölüm fragmanı youtube izle. Yargı dizisinin gelecek hafta fragmanının detayları haberimizde yer alıyor.

Yargı 36. Bölüm Fragmanı izle

Yargı Son Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Dizinin 35. bölümü 18 Eylül akşamı yayınlanıyor. Bugünkü bölümü bittikten sonra bugün fragmanın yayınlandı. Yeni fragmanı Yargı Youtube Kanalı  ve Yargı Kanal D sayfası üzerinden izleyebilirsiniz.

Yeni bölümde neler olacak, kısaca göz atalım: Kuyudan çıkarılan bıçağın üzerinde Neva’nın parmak izi çıkıyor. Bunu duyan Pars çok üzülüyor. Diğer yandan Yekta’nın Laçin’in evine gittiğini görüyoruz. Laçin ise geliyor ve Ceylin’den yardım istiyor. Ilgaz’ın ağzından çıkan “Seninle gizli bir operasyon yürüteceğiz ve sadece bunu ikimiz bileceğiz ne Ceylin ne başkası. Tamam mı?’ sözleri, şimdiden gizeemin artmasını sağladı.

Yargı Dizisi 35. Bölümde Neler oldu?

Yargı dizisinin yeni sezonu yeni oyuncular ve yeni bir hikaye ile başladı. Zamanda farklı bir yere doğru giden dizinin hikayesinde pek çok ilginç gelişme yaşandı. Özellikle Yargı yeni sezon oyuncuları çok merak edildiler. Özellikle Burak karakteri büyük ilgi çekti.

YENİ »
Yargı Burak kimdir? Samet Kaan Kuyucu kaç yaşında, nereli? Samet Kaan Kuyucu oynadığı diziler

Dizide Ceylin ve Ilgaz yine karşı karşıya… Dizimiz bıraktığımız yerden ve bıraktığımız zaman diliminden devam etmiyor. İkilimiz bir çocuğun görgü tanığı olduğu cinayet davasında karşı karşıya gelirler. Ceylin çocuğa olan koruma içgüdüsüyle Ilgaz’dan dosyayı devretmesini ister. Ilgaz ise, savcı olarak dosyayı devretmeyeceğini sert bir şekilde Ceylin’e söyler. Yeni hikayesi ve yeni karakterleri ile ilk bölüm nefessiz şekilde izlendi.

YENİ »
Yargı Yeni Sezonda Ne Olacak? Ilgaz yok mu? Yargı Yeni Sezon oyuncuları kimler?

Fantastik Kore dizileri ve Netflix en iyi bilim kurgu filmleri de ilginizi çekebilir. En iyi bilim kurgu filmleri, katil kim temalı korku filmleri, kıyamet sonrası filmler ve en iyi polisiye diziler listelerine de göz atabilirsiniz. En iyi korku gerilim filmleri, en iyi suç filmleri ve zaman yolculuğu filmleri de göz atmaya değer.

1 Yorum yapılmış

  1. Ayse
    Posted on 23 Eylül 2022

Yorum yapmak ister misiniz?