Yargı 37. Bölüm Fragmanı izle Youtube 2 Ekim Kanal D Yargı Dizisi Son Fragman Yayınlandı mı?

Yargı 37. Bölüm Fragmanı izle Youtube. Kanal D’nin Yargı dizisinin 37. bölümünde neler olacak? Yeni sezonu ile fırtına gibi başlangıç yapan Yargı’da seri katilin kim olduğu şimdiden çok merak ediliyor. Dizinin hayranları Yargı 37. Bölüm Fragmanı İzle Kanal D 2 Ekim Yargı 37. bölüm neler olacak diye merak ediyorlar. Youtube Yargı 37. bölüm fragmanı izle. Kanal D Yargı dizisinden ön izleme yayınlandı mı? Yargı Dizisi Son Bölüm Fragmanı izle, Yargı son fragman izle Youtube. Gelecek haftaki Yargı dizisinin 37. bölüm fragmanı hakkında bilgiler:

Yargı 37. Bölüm Fragmanı izle | Yargı 37. Bölüm Fragmanı Youtube

Yargı 37. Bölüm Fragmanı izle Youtube
Yargı 37. Bölüm Fragmanı izle Youtube / Yargı 37. Bölüm Fragmanı Youtube

Yargı dizisinin 37. bölümü bu akşam diziden sonra yayınlanacak.  Yargı Youtube Kanalı ve Yargı Dizisi KANAL D adreslerinde dizinin son fragmanını bulabilirsiniz. Dizinin bitmesiyle beraber ilk ön izlemeyi beklemeye başlayacağız.

YENİ »
Ferrari SUV 2022 Ferrari Suv Purosangue Resimleri, Gücü, Fiyatı ve Özellikleri

Yargı Son Fragman izle | Yargı 36. Bölüm Özeti

Yargı dizisinin 36. bölümünde neler olacak, yakından bakalım:

Dizinin bu bölümünde gizemli bir mektup ortalığı karıştırıyor. Ceylin’e gelen tehdit mektubu Ilgaz’ın canını sıkıyor. Ceylin, Neva’nın cinayetinin ardından katil tarafından bir yere çağırılıyor. Ilgaz, Ceylin’in can güvenliğinden korkuyor ve operasyonda birisinden yardım istiyor.

Neva’nın ölümüyle yıkılan Pars, Ilgaz’dan yardımcı olmasını isterken Ilgaz ise eşi Ceylin’i korumak ister. Ceylin ise katile ulaşabilmek için tek ipucunun peşinden cesurca gitmeyi seçecektir.

Yargı Yeni Sezonda Neler Olacak? Yargı yeni sezon ilk bölüm

İzleyenler olay akışının ilginç şekilde değiştiğini fark ettiler. Hikayemiz aynı karakterler sanki başka bir zamanda yeniden başladı. Peki Yargı yeni sezonda neler olacak?

Hikayemizde 24 saat ileriden başlıyoruz. Ilgaz Savcı‘yı morg odasına girerken görüyoruz. Kapıdaki Eren Komiser‘in düşünceli haline baktığımızda ölen kişinin Ilgaz’ın tanıdığı biri olduğu anlaşılıyor. Ve sonradan öğreniyoruz ki ölen kişi Neva, yani Pars’ın kız kardeşi ve Ilgaz’ın eski sevgilisi… Bkz: Neva kimdir? Neva rolünü kim oynuyor?

YENİ »
Yargı Dizisi Neva Kim Ilgazın Ayrıldığı Hakim Parsın Kardeşi

Bir gün öncesine döndüğümüzde Eren Komiser ekibiyle birlikte bir köşke geliyor. Köşkün kuyusunda ceset olduğu ihbarı yapılmış . Ekipler kuyuya indiklerinde burada bir ceset buluyorlar. Sonrasında ise kuyudan tam 6 ceset çıkıyor. Bu kuyu tam bir infaz kuyusu… Kısaca karşımızda bir seri katil var. Peki bu Yargı dizisindeki seri katil kim?

Ilgaz’ın Ceylin’e ufak bir sürprizi olduğunu görüyoruz. Bugün Ceylin’in doğum günü. Ceylin için bu akşama bir yemek organize ediliyor. Eren komiser ve Pars başta olmak üzere pek çok tanıdık konuğunu çağırıldığını biliyoruz.

Pars yolda gelirken durur ve yoldan baklava alır. Ilgaz’ın Başsavcı olacağını düşünen Pars onun için tatlı almayı ihmal etmez. Sabah iş yerine geldiğinde ise atama yazısı eline ulaşır. Ilgaz’ın yerine Pars başsavcı seçilmiştir.

Yekta ise bir hafta hapisten kalmış ama itirafçı olarak hapisten çıkmayı başarmıştır. Sayesinde koca bir çete çökertilmiştir, ama Yekta tüm olaylardan sonra yeniden serbest kalmıştır. Yekta’yı iş bulmak için koştururken görüyoruz. Aynı zamanda üzerinde haciz işlemileri başlatılmak üzere.

Kuyudan tam 6 ceset çıktı. Bunlardan birisi Ceylin’in aradığı kayıp vakalarından birisindeki çocuk Ali olduğunu öğreniyoruz. Diğer cesetlerden birinin ise Neva çıkması, dizinin karanlığa gömülmesine yol açtı. Başsavcı olduğu gün kardeşinin ölüm haberini alan Pars için yıkım dolu bu günden sonra hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağını düşünüyoruz.

Yargı dizisi Neva nasıl öldü? Yargı Neva’yı kim öldürdü?

YENİ »
Yargı Neva'yı kim öldürdü? Yargı dizisi Neva nasıl öldü?

Neva dizide Ilgaz’ın ayrıldığı kız arkadaşı olarak karşımıza çıkmıştı. Savcı Pars’ın kız kardeşi olan Neva, Ankara’da hakimlik yapıyordu. Sonradan tayinle İstanbul’a geldi ve hikayemizin içine girmiş oldu. Neva’nın sonradan Yekta’nın avukatlarından olan Cüneyt ile yakınlaştığını görmüştük. Geçen sezonun sonunda berabere İstanbul dışına tatile gitmişlerdi.

Neva’yı Cüneyt mi öldürdü? Neva’nın katili kim? Cüneyt ise Neva’yla tatilden döndükten sonra bir kavgaya karışmıştı. Bu kavgadan sonra Neva ile Cüneyt ayrılmışlardı. Peki Yargı Neva’nın katili kim? 

YENİ »
Yargı Dizisi Ilgaz Kimdir? Savcı Ilgaz Kim? Kaan Urgancıoğlu
YENİ »
Yargı Dizisi Ceylin Kimdir? Avukat Ilgaz Kim? Pınar Deniz
YENİ »
Yargı Dizisi Pars Kimdir? Mehmet Yılmaz Ak Dizileri
YENİ »
Yargı Dizisi Eren Kimdir? Komiser Eren Kimdir UĞUR ASLAN
YENİ »
Yargı Dizisi Metin Amir kimdir? Ilgazın Babası HÜSEYİN AVNİ DANYAL
YENİ »
Yargı Dizisi Engin kimdir? Ceylinin Arkadaşı Avukat Engin kimdir?

Yargı Dizisi Son Fragman Yayınlandı mı? Yargı Dizisi Son Bölüm Fragmanı izle

Yargı Dizisi Son Bölüm Fragmanı izle, Yargı son fragman izle
Yargı Dizisi Son Bölüm Fragmanı izle, Yargı son fragman izle

Yargı Dizisi Son Fragmanı izle Youtube şeklinde çok arama yapılıyor. Peki Yargı dizisinin son fragmanı yayınlandı mı? Yargı dizisi 37. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Şimdiden Yargı 37. Bölüm Fragmanı izle, Yargı son bölüm fragmanı izle şeklinde çok kişi arama yapıyor. Google’da Yargı 37. Bölüm Fragmanı izle, Yargı 37. Bölüm Fragmanı Youtube, Yargı 37. Bölüm Fragmanı izle Kanal D, Yargı Dizisi Son Bölüm Fragmanı izle, Yargı son fragman izle şeklindeki aramalarda şimdilik sonuç çıkmıyor.

Yargı dizisinden yeni fragman henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında sizlerle paylaşacağız. Merakla beklenilen Yargı 37. Bölüm Fragmanı izle yotube linkini yayınlandığında bu sayfada bulabilirsiniz.

YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflixte En Çok Sevilen Diziler IMDb

Yorum yapmak ister misiniz?