Yargı dizisi gerçek suçlu kim? Yargı Dizisinde Gerçek Katil Kim?

Yargı dizisi gerçek suçlu kim? Kanal D’nin sezona fırtına gibi giren Yargı dizisinde ilk bölümde cesedi bulunan İnci’yi kim öldürdü? Yargı Dizisinde İnci’yi Kim Öldürdü, İnciyi öldüren Gerçek Katil Kim? Yargı dizisinde gerçek suçlu kim? Yargı dizisi gerçek hikaye mi? Yargı dizisi hakkında pek çok soru merak ediliyor, hemen konuya göz atalım:

Yargı dizisi gerçek suçlu kim?

Yargı dizisinde gerçek katilin kim olduğu hala muamma. Kanal D bu akşamki Yargı Dizisi için #ÇemberDaralıyor etiketini seçmiş. Kanal D twit atarak bize 4. bölümde ve 5. bölümde ipuçlarını takip edersek gerçek katili bulabileceğimiz hissini uyandırdı.

YENİ »
Yargı Oyuncuları | Kanal D Yargı Dizisi Tüm Oyuncuları

Yargı Dizisinde İnci’yi kim öldürdü?

Yargı dizisinde İnci’yi öldürmüş olma ihtimali bulunan bazı karakterlere göz atalım: İnci’yi öldürenler arasında Balıkçı, Çınar, Engin, Üniversitedeki Hoca, Metin Amir, Osman, Hatta Pars ve Yekta’nın ismi geçiyor. Peki ama Yargı dizisinde İnci’yi gerçekten kim öldürdü?

Yargı Dizisi Gerçek katil kim?

Çınar, Ilgaz’ın kardeşidir. Evin sorunlu çocuğudur. Bir üniversitenin kantininde çalışmaktadır. Geçmişte adam yaralamak ve uyuşturucu satıcılığı suçlarından yargılanmıştır. Bu olaylar ve annesinin kalp krizinden ölümü sebebiyle babası Metin’le aralarında hep sorunlu bir ilişki vardır.

YENİ »
Yargı Dizisi Çınar Kimdir? Ilgazın Kardeşi Kim? Arda Anarat

Engin, Ceylin’in en yakın arkadaşıdır. Avukattır. Güçlü ve zengin bir avukat olan babası Yekta’nın itirazlarına rağmen sınıf arkadaşı olan Ceylin’inle birlikte çalışır. Zor zamanlarında hep birbirlerinin yanında oldukları için Ceylin’e güçlü bağlarla bağlıdır. Babası Yekta’yla ise bitmek bilmeyen bir zıtlaşmanın içindedir.

YENİ »
Yargı Dizisi Engin kimdir? Ceylinin Arkadaşı Avukat Engin kimdir?

Yekta; büyük bir hukuk firması olan Tilmen Hukuk’un kurucusudur. Çalıştığı firmaların bütün kirli geçmişlerini temizlemekle ün salmıştır. Yeterli para ödendiği takdirde dünyadaki bütün sorunların çözülebileceğine inanmaktadır. Oğlu Engin’le neredeyse doğduğu günden beri süren, kendi memnuniyetsizliği üzerine kurulu çatışmalı bir ilişkisi vardır.

YENİ »
Yargı Dizisi Metin Amir kimdir? Ilgazın Babası HÜSEYİN AVNİ DANYAL

Metin, Ilgaz’ın babasıdır. Emniyette cinayet büro amiridir. Dürüstlüğüyle nam salmış, kurallara sonuna kadar bağlı, herkesin saygı duyduğu bir polistir. Bunu büyük oğlu Ilgaz’a da aşılamıştır. Ancak sürekli başı belaya giren oğlu Çınar’la hiçbir zaman sevgi dolu bir ilişkisi olamamıştır. Birkaç yıl önce kaybettiği karısının ölümünden onu sorumlu tutmaktadır.

Pars, Ilgaz’la aynı yerde çalışan bir savcıdır. Ayrıca Ilgaz’ın yeni ayrıldığı nişanlısı Neva’nın abisidir. Ilgaz’la arasında okul yıllarından beri başlayan tek taraflı bir rekabet vardır. Şimdi de kız kardeşinden ayrılmış olduğu için ona daha da fazla öfkelidir.

YENİ »
Yargı Dizisi Pars Kimdir? Mehmet Yılmaz Ak Dizileri

Osman, Aylin’in kocası, Ceylin’in eniştesi…

YENİ »
Yargı Dizisi Neva Kim Ilgazın Ayrıldığı Hakim Parsın Kardeşi

Yargı Dizisi İpuçları

Yargı dizisinde ortaya çıkan ipuçları kimi ele veriyor? Geçtiğimiz bölümde bir ayıcık vardı bulunan. İçinden ne çıkacak acaba?

Bu akşamki bölümde bir inci küpe bulunacak. Peki bu inci küpe nerede bulunacak? Bir de kartal simgesi var, aklımıza takılan.

Yargı dizisinin bu akşamki 4. bölümüyle birlikte ipuçlarımız daha da artacak. 5. bölümle birlikte suçluyu iyice tanımaya başlayacağız.

Yargı dizisinde neler olacak?

Yorum yapmak ister misiniz?