Yargı Dizisi İnci Kimdir? Ceylin’in Kardeşi Kim? Ece Yüksel

Yargı Dizisi İnci Kimdir? Yargı dizisinde Ceylin’in Kardeşi Kim? Ece Yüksel kimdir? Ece Yüksel dizileri, biyografisi, İnstagram adresi ve hakkında bilgiler:

Yargı Dizisi İnci Kimdir?

Yargı dizisinde Avukat Ceylin’in kız kardeşi rolünde Ece Yüksel oynuyor. Yargı dizisindeki İnci Karakterini oynayan Ece Yüksel kimdir, bir bakalım:

Ece Yüksel Kimdir?

Ece Yüksel 1993 yılında İstanbul da doğmuştur. Kadir Has Üniversitesinden mezun olmuştur.

Ece Yüksel instagram adresi

YENİ »
Yargı dizisi gerçek suçlu kim? Yargı Dizisinde Gerçek Katil Kim?
YENİ »
Yargı Oyuncuları | Kanal D Yargı Dizisi Tüm Oyuncuları

Ece Yüksel Dizileri

Ece Yüksel ilk olarak 2009 yılında Star TV’de ekrana gelen Güldünya adlı dizide rol almıştır. Daha sonra Av Mevsimi ve Çekmeceler isimli sinema filmlerinde rol aldı. Genç oyuncu daha sonra  Nefesim Kesilene Kadar filminde rol aldı. Kiraz Mevsimi dizisi ile yeniden kamera karşısına geçen genç oyucu Senacan karakterini canlandırmıştır. Ece Yüksel, Kız Kardeşler adlı 2019 yapımı film’de rol almıştır. Filmde Nurhan karakterini canlandırmıştır. Yargı dizisi oyuncuları arasında yer alan Ece Yüksel, Netflix’teki Aşk 102 dizisinde de rol alacak.

Nefesim Kesilene Kadar filmiyle şu ödülleri kazandı:

  • 22. Altın Koza Film Festivali – Türkan Şoray Umut Veren Genç Kadın Oyuncu ödülü
  • 19. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali – Genç Cadı ödülü
  • 21. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri – Ekrem Bora Umut Veren Oyuncu ödülü

Yargı Dizisi Ceylin’in Kardeşi Kim?

Dizideki İnci karakterine bir göz atalım: İnci; Ceylin’in kardeşidir. Üniversite ikinci sınıfta iç mimarlık bölümünde öğrencidir. Küçük yaştayken babasının hapse girdiği için onu doğru dürüst tanıma fırsatı bile bulamadan büyümüş, yarası bol, açlığı doyurulmaz bir kızdır. Ablası Ceylin’e çok düşkündür, annesi babasından çok onu rol model olarak alır. En çok ona güvenir.

Yargı Dizisi / Kanal D

Kanal D’nin, yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı, Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği, Sema Ergenekon’un ise senaryosunu yazdığı “Yargı” bu akşam 20.00’da başlıyor! Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen bir avukat ve bir savcının etkileyici hikayesinin anlatılacağı dizide Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun yanı sıra Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar, Arda Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

YENİ »
Yargı Oyuncuları | Kanal D Yargı Dizisi Tüm Oyuncuları
YENİ »
Yargı Dizisi Ilgaz Kimdir? Savcı Ilgaz Kim? Kaan Urgancıoğlu
YENİ »
Yargı Dizisi Ceylin Kimdir? Avukat Ilgaz Kim? Pınar Deniz
YENİ »
Yargı Dizisi Pars Kimdir? Mehmet Yılmaz Ak Dizileri

Yorum yapmak ister misiniz?