Yargı Dizisi Pars Kimdir? Mehmet Yılmaz Ak Dizileri

Yargı Dizisi Pars Kimdir? Mehmet Yılmaz Ak Kimdir? Yargı dizisindeki Pars karakteri Mehmet Yılmaz Ak Dizileri, daha önce oynadığı diziler listesi ile karşınızdayız. Kanal D’nin yeni dizisi Yargı oyuncularından Pars karakterine yakından bakalım:

Yargı Dizisi Pars Kimdir?

Sinema ve dizi oyuncusu, oyun yazarı. 177 cm boyunda ve 75 kg. 8 Şubat 1986, Diyarbakır doğumlu. Eğitimini Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamladı.

Birçok özel tiyatro da görev yapan Mehmet Yılmaz Ak, Beşinci Basamak adlı oyunu 2008 yılında yazmış ve Mitos Boyut yayınlarından misyon ödülü almıştır. Ben de Özledim dizisi ile televizyon dünyasına adım atmış; daha sonra Kırık Kalpler Bankası ve Nekro sinema filmlerinde rol almıştır.

Mehmet Yılmaz Ak, 2016 yılında Show Tv ekranlarında yayımlanan; başrolü Çetin Tekindor, Bensu Soral ve Çağatay Ulusoy’un paylaştığı İçerde dizisinin kadrosunda yer alarak, bu dizide Yaşar karakterini canlandırmıştı.  2018’de Dudullu Postası ve Çukur dizilerinde oynadı. 2019’da rol aldığı Hakan: Muhafız dizisinde Tekin, Peri adlı sinema filminde Kemal karakterini canlandırdı. Fatma dizisinde de rol almıştı.

YENİ »
Yargı dizisi gerçek suçlu kim? Yargı Dizisinde Gerçek Katil Kim?

İnstagram adresini merak edenler için paylaşalım: @mehmetyilmazak

Mehmet Yılmaz Ak instagram adresi 

Mehmet Yılmaz Ak Dizileri

Yargı (TV Dizisi 2021)

Aşk Mantık İntikam (TV Dizisi 2021)

Fatma (Bayram, TV Dizisi 2021)

Ramo (Mazhar, TV Dizisi 2020-2021)

Ya İstiklal Ya Ölüm (Arman Pandikyan, TV Dizisi 2020)

Hakan: Muhafiz  (Tekin, TV Dizisi 2019)

Kurşun (Vural, TV Dizisi 2019)

Peri (Kemal, Sinema Filmi 2019)

Ağzı Olmayan Kız / Girl With No Mouth (kemal, Sinema Filmi 2019)

Çukur (Ersoy, TV Dizisi 2018)

Halka (Çağatay Erkmen, TV Dizisi 2018)

Dudullu Postası (TV Dizisi 2018)

Buğday (Sinema Filmi 2017)

Anons (Sinema Filmi 2017)

İçerde (Yaşar, TV Dizisi 2016)

Nekro (İhsan, Sinema Filmi 2015)

Kırık Kalpler Bankası (Serkan, Sinema Filmi 2015)

Ben de Özledim (TV Dizisi 2013)

Yargı Dizisi Pars Karakteri

Yargı Dizisi Pars Kimdir? Mehmet Yılmaz Ak Dizileri

Pars, Ilgaz’la aynı yerde çalışan bir savcıdır. Ayrıca Ilgaz’ın yeni ayrıldığı nişanlısı Neva’nın abisidir. Ilgaz’la arasında okul yıllarından beri başlayan tek taraflı bir rekabet vardır. Şimdi de kız kardeşinden ayrılmış olduğu için ona daha da fazla öfkelidir. Hırslıdır, kaybetmeye tahammülü yoktur. Ona göre kendisi diğer herkesten üstündür, tavırlarında bu hep sezilir. İçten içe Ceylin’den hoşlanmaktadır.

Yargı Dizisi / Kanal D

Kanal D’nin, yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı, Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği, Sema Ergenekon’un ise senaryosunu yazdığı “Yargı” bu akşam 20.00’da başlıyor! Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen bir avukat ve bir savcının etkileyici hikayesinin anlatılacağı dizide Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun yanı sıra Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar, Arda Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

Fantastik Kore dizileri ve Netflix en iyi bilim kurgu filmleri de ilginizi çekebilir. En iyi bilim kurgu filmleri, katil kim temalı korku filmleri, kıyamet sonrası filmler ve en iyi polisiye diziler listelerine de göz atabilirsiniz. En iyi korku gerilim filmleri, en iyi suç filmleri ve zaman yolculuğu filmleri de göz atmaya değer.

YENİ »
Yargı Oyuncuları | Kanal D Yargı Dizisi Tüm Oyuncuları
YENİ »
Yargı Dizisi Ilgaz Kimdir? Savcı Ilgaz Kim? Kaan Urgancıoğlu
YENİ »
Yargı Dizisi Ceylin Kimdir? Avukat Ilgaz Kim? Pınar Deniz

Yorum yapmak ister misiniz?