Yargı Yeni Sezonda Ne Olacak? Ilgaz yok mu? Yargı Yeni Sezon oyuncuları kimler?

Yargı Yeni Sezonda Ne Olacak? Yargı yeni sezon Ilgaz yok mu? Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı 2. Sezonu ile bu akşam ekranlara geliyor. Yargı Yeni Sezon oyuncuları kimler? Yargı yeni sezon ne zaman diye büyük bir heyecan var. Yeni sezonu ile fırtına gibi esecek olan Yargı dizisi 2. sezon oyuncuları ve dizide neler olacağına kısaca göz atalım:

Yargı Yeni Sezonda Ne Olacak?

Yargı Yeni Sezonda Ne Olacak? Yargı yeni sezon oyuncuları
Yargı Yeni Sezonda Ne Olacak? Yargı yeni sezon oyuncuları

Bu akşam Yargı dizisi yeni sezonu ile televizyon ekranlarında olacak. Geçtiğimiz sezon büyük bir beğeni ile takip edilen dizi, yeni sezonun ilk bölümü ile bu akşam hayranlarının karşısına çıkacak olan dizi kadrosuna sürpriz isimler verildi. Başrolünde Sema Ergenekon’un yer aldığı Kıyamet dizisinin senaristliğini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz üstleniyor.

Merakla izlenen YARGI dizisi yeni sezona harika bir başlangıç yapıyor. Harika bir sezon finali yapan ve hayranlarını mest eden yapım, sonunda 35. yeni bölümüyle bu akşam Kanal D’de ekrana geliyor. Yeni sezon reytingleri silip süpürürken kadrosuna birçok yetenekli oyuncu ekledi.

Yargı Yeni Bölümde Neler Olacak?

Ceylin ve Ilgaz, bir çocuğun görgü tanığı olduğu cinayet davasında karşı karşıya kalırlar. Ceylin çocuğa olan koruma içgüdüsüyle Ilgaz’dan dosyayı devretmesini ister. Ilgaz ise, savcı olarak dosyayı devretmeyeceğini sert bir şekilde Ceylin’e ifade eder. İkili arasında gergin anlar yaşanır.

Yargı Yeni Sezon oyuncuları kimler?

Yeni sezonda başrolleri Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu paylaşırken, Başak Gümülcinelioğlu senaryo gereği ekrandan ayrıldı. Adaletin Neva’sı olarak tanıdığımız Başak Gümülcinelioğlu’nun dizi ile sözleşmesi sona erdiği için ayrılık nedeni oldu.

Yargı dizisi yeni sezon oyuncuları arasına Samet Kaan Kuyucu, Emir Özden ve Elif Melda Yılmaz gibi genç isimler katıldı. Muttalip Müjdeci ve Merih Ermakastar da Yargı dizisi yeni sezon oyuncuları arasında yer alıyorlar.

YENİ »
Yargı Burak kimdir? Samet Kaan Kuyucu kaç yaşında, nereli? Samet Kaan Kuyucu oynadığı diziler
YENİ »
Yargı Oyuncuları | Kanal D Yargı Dizisi Tüm Oyuncuları

Yargı Yeni Sezonda Ilgaz yok mu?

Geçen sezonun sonunda Ilgaz ölmüştü. Zaman atlaması beklenilen dizide Ilgaz’ın yer alıp almayacağı merak konusu. Ilgaz dizinin başrol oyuncusu olduğu için dizide yer alacak. Ama zamanda gel gitler arasında mı, dizinin baş kadrosunda mı yer alacak, onu zamanla göreceğiz.

Yargı son bölümde ne oldu?

Ilgaz ve Ceylin’in barıştığı bölümde izleyiciler rüya gibi bir düğün yaşadı. Romantik anların paylaşıldığı sezon finali heyecanı ikiye katlarken, gösterişli düğünde yaşananlar ise keyif verdi. Finalde Ceylin’in itirafı izleyenlere nefes kesici anlar yaşattı.

YENİ »
Yargı Burak kimdir? Samet Kaan Kuyucu kaç yaşında, nereli? Samet Kaan Kuyucu oynadığı diziler
YENİ »
Yargı Dizisi Ceylin Kimdir? Avukat Ceylin Kim? Pınar Deniz
YENİ »
Yargı Dizisi Eren Kimdir? Komiser Eren Kimdir UĞUR ASLAN
YENİ »
Yargı Dizisi Pars Kimdir? Mehmet Yılmaz Ak Dizileri

Yorum yapmak ister misiniz?