Yasak Elma 136. Bölüm Fragmanı 28 Mart Youtube Yasak Elma Yeni Fragman Yayınlandı mı

Yasak Elma 136. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma’nın son fragmanı Youtube ne zaman yayınlanacak? Yasak Elma 136. bölüm neler olacak? Yasak Elma 136. bölüm fragmanı  izle Youtube 28 Mart Yeni Fragman İzle. Yıldız Çağatay ile barışacak mı diye beklerken Doğan ile Yıldız’ın iyice yakınlaşması da ihtimal dahilinde. Yasak Elma dizisi son bölüm fragmanı youtube izle. Yasak Elma 136. Bölüm Fragmanı 28 Mart. Fox Tv Yasak Elma dizisinin gelecek hafta fragmanının detayları haberimizde yer alıyor. Peki Yasak Elma Yeni Fragman Yayınlandı mı? Youtube Yasak Elma 136. Bölüm Fragmanı izle Yasak Elma son fragman izle

Yasak Elma 136. Bölüm Fragmanı izle

Dizinin hayranları Yasak Elma Son Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak diye merak ediyorlar. Dizinin bugünkü bölümü bittikten sonra fragmanın yayınlanması bekleniyor. Yasak Elma dizisinin son fragmanı Yasak Elma Youtube Kanalı adresinden yayınlanacak.

YENİ »
Sen Yaşamaya Bak Oyuncuları Resimli: Sen Yaşamaya Bak Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Yasak Elma 136. Bölüm Fragmanı 28 Mart

Dizide son bölümde Handan’ın gelmesiyle ortalık iyice karıştı. Yıldız’ın başına Ender’den sonra bir düşman olarak Handan da çıkmış oldu.  Ender ve Handan’ın işbirliği yapması da Yıldız için kabus gibiydi. Ender ve Handan birlikte el ele verip Doğan ile Yıldız’ı ayırmaya çalıştılar.

Handan, Doğan ve Kumru’yu zamanında terk etmiştir. Yeniden evlenmiş, bir kızı daha olmuştur. Kocasının ölümüyle beraber Kumru’yu merak etmiş, o ara babası ile arasının bozuk olduğunu anlayınca ortaya çıkmıştır.

Kumru annesi Handan ile birlikte eve dönmeyi kabul etmedi. Ekin’in restoranında çalışmaya devam eden Kumru, kendisine sahip çıkan Ekin’in evinde kalmaya başladı.

Geçen bölümde hikayeye Meriç’in de Doğan’a olan sempatisi damga vurdu. Kendisini koruyan ve onun için müdürünü kovan Doğan’a hayranlığını fark eden Ender-Handan ikilisi, Meriç’i kandırıp Doğan’ın da onda gönlü olduğunu söylediler. Meriç Doğan’ın odasını gidip onu öptü, ama tam o anda gelen Yıldız, ikisini gördü.

Yasak Elma 136. Bölüm Fragmanı 28 Mart Youtube Yasak Elma Yeni Fragman Yayınlandı mı

Yasak Elma Dizisi 5. Sezon oyuncuları

Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen, Ece Dizdar, Melisa Doğu, Barış Aytaç, Serkan Rutkay Ayıköz, Emre Dinler, Bahityar Memili, Yasmin Erbil, Erdal Bilingen, Vildan Vatansever ve Kuzey Gezer gibi oyuncu kadrosuna sahip sevilen dizi “Yasak Elma”, her pazartesi saat 20.00’de FOX TV ekranlarında yayınlanıyor.

YENİ »
Mini Dizi Netflix: En İyi Mini Dizi Önerileri » Mini Diziler

Fantastik Kore dizileri ve Netflix en iyi bilim kurgu filmleri de ilginizi çekebilir. En iyi bilim kurgu filmleri, katil kim temalı korku filmleri, kıyamet sonrası filmler ve en iyi polisiye diziler listelerine de göz atabilirsiniz. En iyi korku gerilim filmleri, en iyi suç filmleri ve zaman yolculuğu filmleri de göz atmaya değer.

Yorum yapmak ister misiniz?