Yasak Elma 148. Bölüm Fragmanı izle 26 Eylül Youtube Yasak Elma Yeni Fragman Yayınlandı mı

Yasak Elma 148. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma’nın son fragmanı Youtube ne zaman yayınlanacak? Yasak Elma 148. bölüm neler olacak? Yasak Elma 148. bölüm fragmanı  izle Youtube 26 Eylül Yeni Fragman İzle. Yasak Elma dizisi son bölüm fragmanı youtube izle. Yasak Elma 148. Bölüm Fragmanı 26 Eylül. Yasak Elma dizisinin gelecek hafta fragmanının detayları haberimizde yer alıyor.

Yasak Elma 148. Bölüm Fragmanı izle youtube

Yasak Elma 148. Bölüm Fragmanı izle youtube
Yasak Elma 148. Bölüm Fragmanı izle youtube

Yasak Elma Son Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Dizinin bugünkü bölümü bittikten sonra fragmanın yayınlanması bekleniyor. Yasak Elma dizisinin son fragmanı Yasak Elma Youtube Kanalı adresinden yayınlanacak.

Yasak Elma Son Bölüm Fragmanı izle: Yasak Elma yeni fragman yayınlandı mı?

Yasak Elma Son Bölüm Fragmanı izle: Yasak Elma yeni fragman yayınlandı mı?
Yasak Elma Son Bölüm Fragmanı izle: Yasak Elma yeni fragman yayınlandı mı?

Yasak Elma’nın yeni fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı zaman sitemizde son fragman linkini bulabilirsiniz.

Yasak Elma 147. Bölüm İzle

Yeni sezonun ilk bölümünde neler oldu, yakından göz atalım: Yıldız, Ender ve Handan üçü birlikte şirketin başına geçmişlerdir. Doğan ise Yıldız’ın şikayeti üzerine cezaevine girmiştir. Yıldız’ın huzurlu yeni bir hayat kurmuştur. Ama Doğan’ın intikamı kötü olacaktır.

Yasak Elma Sezon Finalinde ne olmuştu?

Şirket toplantısında Çağatay ve Seda birlikte Doğan’ın tuzağını ortaya çıkardı ve onu rezil etti. Doğan daha sonra Çağatay’ın ölümünü emreder. Adamı Çağatay’ın ölümünün doğal olduğunu tahmin ediyor. İleride kavşaklı ve erken bir otele iş gezisi yapar. Öfkesi geçen Doğan, Yıldız’a her söylediğini kıskandığı için yaptığını itiraf eder. Ender, şirketin dengelerinin değiştiğini düşünür ve Çağatay’ı destekler. Etkinliğin olduğu gece Ekin, Çağatay ve Ender’in kutlama yemeği var.

Doğan’ın gözden düşmesini kutlayan üçlünün fotoğrafları ve haberleri internette yayınlanınca evde gerginlik yaşanıyor. Yeni evli kocası Kumru’nun hizmetçisini dövdüğünde, Ekin önce kadınla konuşup onu şikayet eder. Bu yüzden adamı bulmaya çalışır. Daha önce babasının kendisini dövdüğünü öğrendiğimiz Ekin, geceleri sürekli evden çıkıyor ve Kumru sinirleniyor. Ekin’in peşine düştüğünde onun hizmetçinin kocasını öldüresiye dövdüğünü görür ve kocasını arar.

YENİ »
Pazartesi Hangi Diziler Var 6 Mart 2023 Pazartesi TV Yayın Akışı Bugünkü Diziler Neler? Bugün Hangi diziler var?

Caner, ablası ve sevgilisinin iyi geçinmesini ister. Ender uyum sağlamaya çalışır, ancak kızın benzersiz kıyafeti ve saç modeli sorun yaratır. Kız, Emir’in tavsiyesine uyar ve Caner’e evlenme teklif eder. Asuman ve Emir, Halit Can’ı sahada bulamazlar. Şirketle Ağva’ya gidin. Ender ve Çağatay aynı arabayla gelirler. Night Doğan’ın adamları Çağatay’ın aracının frenini kesti. Gittiği yerde çalışan kadın, Doğan’ı arayıp çok ilgilenmeye başlayınca Yıldız’ın dikkatini çeker. Handan, kadının Doğan’ın uzun zamandır sevgilisi olan Yıldız olduğunu söyleyince; Doğan’la tartışıyor. Geri dönen Ender ve Çağatay’ın arabasına biner. Araba frenleri bozulur ve üçü uçurumdan uçar

Yasak Elma Dizisi 6. Sezon

Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen’in başrollerini paylaştığı Yasak Elma dizisinde bu sezon Bekir Aksoy ve Ece Özdikici gibi ünlü isimler de katıldı. Oyuncu kadrosunda Şebnem Dönmez, Melisa Doğu, Barış Aytaç, Serkan Rutkay Ayıköz, Bahtiyar Memili ve Vildan Vatansever de dizi kadrosundalar. Yasak Elma dizisinin 6. sezonu merak ediliyor. Yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu’nun oturduğu, senaryosunu Melis Civelek ile Zeynep Gür’ün kaleme aldığı “Yasak Elma”, her pazartesi saat 20.00’de FOX TV ekranlarında yayınlanıyor.

Yorum yapmak ister misiniz?