Yeşilçam Dizisi Oyuncuları ve Konusu | Yeşilçam Dizisi Ne Zaman?

Yeşilçam Dizisi Oyuncuları ve Konusu Nedir? Çağatay Ulusoy’un başrolünde olacağı Yeşilçam dizisi ne zaman yayınlanacak? Yeşilçam Dizisi Nerede Yayınlanacak? Yönetmen koltuğunda Çağan Irmak’ın oturduğu Yeşilçam dizisi hakkındaki makalemiz başlıyor:

YENİ »
Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci Netflix Yeni Dizisi Bir Denizaltı Hikâyesi

Yeşilçam Dizisi Oyuncuları

Çağatay Ulusoy (Semih)

Yeşilçam Dizisi Oyuncuları Çağatay Ulusoy

Adını Feriha Koydum, Medcezir, İçerde ve Hakan: Muhafız dizilerinde oynayan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, sinema yapımcısı Semih Ateş rolüyle karşımıza gelecek.

Afra Saraçoğlu (Tülin)

Afra Saraçoğlu, Yeşilçam’ın kapısını gerçek bir sanatçı olmak için çalan genç ve güzel Tülin Saygı’yı canlandırıyor. Afra’yı en son Öğretmen dizisinde görmüştük. Önceki dizileri ise Kardeş Çocukları ve Fazilet Hanımın Kızları…

Selin Şekerci (Mine)

Selin Şekerci ise Yeşilçam’ın gözde yıldızlarından Mine Cansu’yu canlandıracak. Selin Şekerci’nin rol aldığı diziler ise Kaçak Gelinler, Melekler Korusun, Çoban Yıldızı, Kızım…

Ayta Sözeri (Kuvvet)

Ayta Sözeri “Benimle Söyle” yarışma programında jüri idi. Pek çok dizide yer aldı, aynı zamanda Eltilerin Savaşı film müziğinde de onu görüyoruz.

Güngör Bayrak (Belkis)

Yeşilçam filmlerinin güzel yüzlerinden birisi, Yeşilçam dizisinde karşımıza çıkıyor.  Zeki ve Metil ile oynadığı Hasip ile Nasip, Aytaç Arman ile oynadığı Düşman ve  Ferdi Tayfur ile oynadığı Sen De Mi Leyla filmleri aklımızda kalanlar.

Nilüfer Açıkalın (Adviye)

Tiyatro ve sinema oyuncusu…

Bora Akkaş (Hakan)

Özgür Çevik (İzzet)

Yetkin Dikinciler (Reha)

Bahtiyar Ölmez dizisindeki rolüyle en son karşımıza çıkan Yetkin Dikinciler, Yeşilçam dizisinde Reha rolüyle karşımızda.

Altan Erkekli

Selin Kahraman (Aysel)

 

Yeşilçam Dizisi Konusu

Yeşilçam dizisinin konusu ise 1960’lar Türkiye’sinin gölgesinde altın çağını yaşamaya başlayan Yeşilçam Sineması’ndaki bir yapımcının ayakta kalma hikayesi anlatılacak. Dizide Çağatay Ulusoy, her şeyini kaybetmiş ancak Yeşilçam’da küllerinden yeniden doğmaya çalışan sinema aşığı yapımcı Semih Ateş’e hayat verecek.

Aynı zamanda dizide Çağatay Ulusoy’a Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci eşlik edecek. Afra Saraçoğlu, Yeşilçam’ın kapısını gerçek bir sanatçı olmak için çalan genç ve güzel Tülin Saygı’yı, Selin Şekerci ise Yeşilçam’ın gözde yıldızlarından Mine Cansu’yu canlandıracak.

Yeşilçam Dizisi Fragmanı

Yeşilçam Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

BluTV’nin paylaştığı yeni videoya göre dizi Nisan ayında izleyici ile buluşuyor.

Yeşilçam Dizisi Nerede Yayınlanacak?

Yeşilçam dizisi BluTV platformunda sizlerle buluşacak.

Yeşilçam Dizisi İlk Fotoğraflar

Yeşilçam Dizisi fotoğrafları

 

Yeşilçam Dizisi

YENİ »
Yabancı Dizi Önerileri 2021 » Yeni Çıkan Diziler Listesi
YENİ »
Teşkilat Dizisi Oyuncuları ve Konusu | Teşkilat Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yorum yapmak ister misiniz?