Camdaki Kız Dizisi Konusu ve Oyuncuları | Ne Zaman Başlıyor?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız, başarılı oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor. Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdırıyor. Kendisini en son Kırmızı Oda’da Boncuk rolünde izlemiştik. Feyyaz Şerifoğlu’nu da Boncuk’un hayali sevgilisi olarak izlemiştik.

Camdaki Kız’da; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek yer alıyor.

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Nadim Güç’ün üstlendiği Camdaki Kız yakında Kanal D’de başlıyor! Camdaki Kız dizisinin ilk tanıtımının çekimleri Taksim İstiklal Caddesi’nde gerçekleşti. Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı projesi Camdaki Kız çok yakında başlıyor. OGM Pictures, Çağatay Ulusoy’un Kağıttan Hayatlar filmiyle yarın Netflix’te olacak

YENİ »
Kağıttan Hayatlar Oyuncuları, Fragmanı ve Konusu | Çağatay Ulusoy Filmi
YENİ »
Yeşilçam Dizisi Oyuncuları ve Konusu | Yeşilçam Dizisi Ne Zaman?

Camdaki Kız Konusu

Önce dizi hakkında verilen bilgilere göz atalım, sonra da kitaptan bahsedelim:

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

“Neden aşık oluruz? Peki kime aşık oluruz? Aşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir?” Camdaki Kız, belki de bugüne kadar kendimize hiç sormadığımız bu soruları sordurarak izleyenleri bir iç hesaplaşmayla baş başa bırakacak.

Gülseren Budayıcıoğlu Camdaki Kız Kitabının Konusu

Romanın ana kahramanı Nalan, çocukluğu ve genç kızlığında sefalet çekmeyen ve sonrasında da zengin bir aileye gelin olarak giden bir karakterdir. Ancak bunca bolluğun ve bereketin içerisinde yüzü hiçbir zaman gülmez. Çünkü ailesi tarafından sevgi görmemiştir. Kocası tarafından da aynı sevgisizliğe maruz kalır. Bunun üzerine çocuğunu da daha doğmadan kaybedince Nalan, iyice kendi içine kapanan ve her şeyden elini ayağını çeken bir karaktere dönüşür. Ta ki karşısına Hayri çıkana dek…

Nalan, hiç kimseden görmediği sevgi, ilgi ve alakayı Hayri’den görecektir. Bu esnada kocasından da boşanmıştır. Hayri ile yedi yıl boyunca süren bir ilişki yaşayacaktır. Ancak bahtsız kaderi Nalan’ın peşini burada da bırakmaz. Peki, Nalan mutlu olabilecek midir? Dahası, insanın kaderini değiştirmek elinde midir? İşte tüm bu soruların cevaplarını Nalan, yaşadığı bunalımlar nedeniyle gittiği klinikte, doktoru ile birlikte arayacak ve geçmişi ile ilgili bilinmeyen detayların da sırları böylece aralanacaktır.

YENİ »
Teşkilat Dizisi Oyuncuları ve Konusu | Teşkilat Dizisi Oyuncu Kadrosu

YENİ »
Kırmızı Oda Oyuncuları - Kırmızı Oda Dizisi Oyuncuları

Camdaki Kız Oyuncuları

Burcu Biricik

4 Mayıs 1989 da  Antalya da dünyaya gelen Burcu Biricik 32 yaşındadır. Hayat Şarkısı dizisi ile ünlü olan güzel oyuncu Burcu Biricik son dönemde yer aldığı Kuzgun ve 8. Gün dizilerinde başarısız olan Burcu Biricik son olarak konuk oyuncu olarak yer aldığı Kırmızı Oda dizisinde çok büyük bir başarıya imza atmıştır. Dizi de sadece 6 bölüm yer alan  Burcu Biricik hayat verdiği Boncuk karakteri ile tekrar kalplere kazınmıştır. Burcu Biricik 1.70 metre boyunda, 53 kilo ağırlığındadır ve Emre Yetkin ile evlidir.

 Hande Ataizi

2 Eylül 1973 yılında Bursa da dünyaya gelen Hande Ataizi 48 yaşındadır. Benjamin Harvey ile evli olan Hande Ataizi’nin bir oğlu vardır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan usta oyuncu ve sunucu son olarak Alya isimli dijital dizi de, 4 Kadın Zamanı programı  ve Benzemez Kimse Sana programında yer almıştır.

Devrim Yakut

1968 Ankara doğumlu olan Devrim Yakut 52 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Devrim Yakut devlet tiyatrosu oyuncusu olarak çalışmış ve emekli olmuştur. Kardeş Payı ve Düğün Dernek filmlerinde yer alarak çok sevilen güzel oyuncu Darısı Başımıza dizisinde Zerrin ve Payitaht Abdülhamit dizisinde Cemile Sultan Şeref Bey dizisinde Solmaz karakteri ile yer almıştır.

Feyyaz Şerifoğlu

Feyyaz Şerifoğlu 1991 yılında Rize de dünyaya gelmiştir ve 30 yaşının içindedir. Tekirdağ’da Tekstil Mühendisliği eğitimi alan Feyyaz Şerifoğlu oyuncu ve şarkıcı olarak tanınır. Ajda Pekkan’ın vokalisti olarak bir dönem sahneye çıkan Feyyaz Şerifoğlu şimdilerde kendi şarkısını çıkarmıştır ve Gidene şarkısı ile çok sevilmiştir. Feyyaz Şerifoğlu’nın adını duyurması ise Kırmızı Oda dizisinde hayat verdiği Can karakteri ile olmuştur.

 Nur Sürer

Nur Sürer 1954 Bursa doğumludur ve 67 yaşının içindedir. Son dönemde Kayıtdışı, Bana Artık Hicran De ve Tatar Ramazan dizilerinde rol alan Nur Sürer 2019 da ise Bir Litre Gözyaşı dizisinde Güzin karakterine hayat vermiştir.

Tamer Levent

13 Ekim 1950 de dünyaya gelen Tamer Levent 71 yaşının içindedir. İstanbullu Gelin dizisine Garip karakteri ile tanınan Tamer Levent Cesur ve Güzel, Aşk Yeniden ve Maria ile Mustafa gibi bir çok dizi de yer almıştır.

Selma Ergeç

1 Kasım 1978 de Almanya dünyaya gelen Selma Ergeç 43 yaşındadır. Tıp eğitimini yarıda bırakıp modelliğe başlayan Selma Ergeç Asi dizisi ile tanınmıştır. Muhteşem Yüzyıl, Gönül İşleri ve Yaşamayanlar dizileri Selma Ergeç’in yer aldığı önemli dizilerdir. 178 cm boyunda olan Selma Ergeç 178 cm boyundadır.

Şerif Erol

8 Ekim 1963 İzmir de dünyaya gelen Şerif Erol 58 yaşının içindedir. Kadın dizisinde hayat verdiği Enver karakteri ile ünlenen Şerif Erol son olarak Öğretmen dizisinde yer almıştır. 1.79 cm boyunda ve 75 kilo ağırlığındadır.

Tuğrul Tülek

1976 doğumlu Tuğrul Tülek 45 yaşının içindedir. Anadolu Üniversitesi Sahne Sanatları eğitimi alan Tuğrul Tülek Son olarak Muhteşem Yüzyıl ve Keşanlı Ali Destanı dizileri ile tanınmıştır.

Feri Baycu Güler

Deri Baycu Güler 1978 de İstanbul da dünyaya gelmiştir ve 43 yaşının içindedir. İstanbul Üniversitesi Tiyatro eğitimi alan Feri Baycu Güler Çifte Saadet Hayati ve Diğerleri gibi dizler ile tanınsa da son palrak Erkenci Kuş ve Bay Yanlış gibi diziler ile de çok sevilmiştir.

Hamza Yazıcı

4 şubat 1992 Hatay doğumlu olan Hamza Yazıcı 29 yaşının içindedir. 1.28 cm boyunda olan Hamza Yazıcı BKM Mutfak ekibinde yer alarak tanınmıştır.

Merve Polat

Merve Polat 1990 İstanbul doğumludur ve 31 yaşının içindedir. Kadir Has Üniversitesinde oyunculuk eğitimi alan Merve Polat 1.64 boyunda ve 55 kg ağırlığındadır.

Nihal Menzil

1962 yılında Konya da dünyaya gelen Nihal Menzil 59 yaşının içindedir. O Hayat Benim ve Ver Elini Aşk gibi dizlerin yanında Kadın ve Çocukluk gibi dizilerde de yer almıştır. Bir ajansta temizlik işçisi olarak çalışırken şans eseri oyunculuğa karar vermiştir.

YENİ »
Yabancı Dizi Önerileri 2021 » Yeni Çıkan Diziler Listesi

Yorum yapmak ister misiniz?