The Last of Us Dizisi: Başroller Bella Ramsey ve Pedro Pascal

The Last of Us Dizisi Başroller belli oldu: Bella Ramsey ve Pedro Pascal. Popüler video oyunundan uyarlanan The Last of Us HBO dizisi hakkında bilgiler verelim:

Başrollerde Bella Ramsey ve Pedro Pascal Var

Yönetmenler: Neil Druckmann, Craig Mazin
Oyuncular: Pedro Pascal, Bella Ramsey

Biz bu ikiliyi nereden tanıyoruz? Evet, Game of Thrones…

YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

Pedro Pascal Game Of Thrones adlı dizide Oberyn Martell’i canlandırdı. Narcos’da Javier Peña rolündeydi. The Mentalist dizisinde ise Marcus Pike rolündeydi. Son olarak Disney+ dizisi The Mandalorian’da Mandalorian (Din Djarin)’ı canlandırdı.

Bella Ramsey Game of Thrones’daki genç asil kadın Lyanna Mormont ve 2017 CBBC televizyon dizisi The Worst Witch’deki Mildred Hubble rolleriyle tanıyor.

The Last of Us Dizisi Konusu

Dizinin senaryosu kısaca şöyle:

Yaşadıkları dünyanın sertliğiyle bağlantılı bir çift olan Joel ve Ellie, pandemi sonrası Amerika’da bir yürüyüşte acımasız koşullara ve acımasız katillere katlanmak zorunda kalır.

The Last Of Us Oyunu

Diziden önce oyundan biraz bahsedelim: Sony tarafından çıkarılan The Last Of Us, 2013 kıyamet sonrası aksiyon-macera oyunu. Aynı zamanda bir hayatta kalma korku oyunu. Joel çeşitli düşmanlarla savaşırken Amerika Birleşik Devletleri’nde genç bir kız olan Ellie’ye eşlik etmekle görevlendirilmiş bir adam.

The Last of Us ”, medeniyetin dünyayı ele geçiren bir virüs nedeniyle çöküşünden 20 yıl sonrasında geçiyor.  Joel adlı kır saçlı, saçma sapan bir kaçakçı ile Ellie arasındaki ilişkiye odaklanıyor. Joel, Ellie’yi kapalı bir şehirden ve ABD’den kaçırmak için tutulurken, ikisi insanlığın en karanlık kısımlarına bakan inanılmaz derecede acımasız ve kasvetli bir yolculuğa çıkar. Ayrıca zombiler, aksiyon ve benzeri şeyler de var.

Dizinin Yapım Ekibi

Dizinin arkasındaki ekip de on numara. Senarist / Yapımcı Craig Mazin, HBO’nun eleştirmenlerce beğenilen “Çernobil” serisini yarattı. Şimdi de oyunun yaratıcısı Neil Druckmann ile birlikte diziyi yazıyor.

YENİ »
Chernobyl Dizisi » Konusu, Oyuncuları, Kaç Bölüm Nerede Çekildi Nereden İzlenir

Yorum yapmak ister misiniz?