The Peripheral 1. Bölüm izle dizipal dizibox dizimag The Peripheral izle

The Peripheral 1. Bölüm izle dizipal dizibox dizimag. Prime Video’da yeni başlayan The Peripheral 1. Bölüm yayınlandı. Güç Yüzükleri dizisi gibi Cuma günleri yayınlanacak olan The Peripheral dizisini izlemek isteyenler yayın linklerini merak ediyorlar. The Peripheral 1. Bölüm izle adresleri, dizi siteleri linkleri var mı? The Peripheral 1. Bölüm izle dizimag, güncel adres The Peripheral 1. Bölüm izle dizipal, Amazon Prime The Peripheral izle.

The Peripheral 1. Bölüm izle dizipal

The Peripheral 1. Bölüm izle dizipal dizibox dizimag The Peripheral izle
The Peripheral 1. Bölüm izle dizipal dizibox dizimag The Peripheral izle

Yeni dizinin oyuncu kadrosuna kısaca göz atalım:

 • Chloë Grace Moretz / Flynne Fisher
 • Gary Carr / Wilf Netherton
 • Jack Reynor / Burton Fisher
 • JJ Feild / Lev Zubov
 • T’Nia Miller / Cherise Nuland
 • Louis Herthum / Corbell Pickett
 • Katie Leung / Ash
 • Melinda Page Hamilton / Ella Fisher
 • Chris Coy / Jasper Baker
 • Alex Hernandez / Tommy Constantine
 • Julian Moore-Cook / Ossian
 • Adelind Horan / Billy Ann Baker
 • Austin Rising / Leon
 • Eli Goree / Conner Penske
 • Charlotte Riley / Aelita West

The Peripheral 1. Bölüm izle adresi

Fütüristik teknolojilerin tehlikeleri yüzyıllardır hikayelere örülür ve insanlığın, zaman yolculuğu, yapay zeka veya yaşamı değiştiren bir dizi başka alet gibi bilinmeyen güçlerle uğraşma konusundaki karşı konulmaz arzusunu uyarır. Kıdemli bilim kurgu yazarı William Gibson (nöromancer), fütüristik dünyaların ve kıyamet icatlarının bu büyüleyici hikayelerinden çok başarılı bir kariyer yaptı. Her ne kadar çalışmalarını filme ve televizyona çevirmek çok zor olsa da. Neyse ki, en son romanlarından biri olan Peripheral, Westworld yaratıcıları Jonathan Nolan ve Lisa Joy tarafından Prime Video için uyarlandı. Seri, Gibson’ın geleceğe dair ürpertici ve gerçekçi vizyonlarını hayata geçiren destansı bir uzun metrajlı bir bölümle açılıyor.

The Peripheral 1 bölüm izle dizipal, The Peripheral 1. bölüm, dizipal The Peripheral 1. bölüm izle, Peripheral 1 bölüm izle, The Peripheral dizibox, dizipal Peripheral 1 bölüm izle dizipal, The Peripheral 1 bölüm izle , dizibox The Peripheral , The Peripheral izle dizibox

The Peripheral 1. Bölüm izle dizimag

Bölüm 1, 2099 Londra’da, ufuk çizgisine hükmeden devasa yükselen heykellerle açılıyor. Bir adam bir park bankında gergin bir şekilde bekler. Yakında ona doğru yalınayak yürüyen genç bir kız tarafından karşılanır. Yaşına pek uymayan bir bilgelikle konuşuyor ve dünyayı kurtarmaktan bahsediyor. Bu, hevesli izleyicilerin akıllıca hatırlayacağından emin olduğum ilgi çekici bir açılış. Sonra Flynne Fisher’ın (Chloe Grace Moretz) büyük bir kırsal evde kör annesine baktığı 2032’deki Blue Ridge Dağları’na geçtik. Hava akışında sürükleyici VR oyunları oynayarak geçimini sağlayan kardeşi Burton’ı (Jack Reynor) izliyor.

YENİ »
Bir Peri Masalı Şahika kimdir? Nazan Kesal kaç yaşında, nereli? Nazan Kesal oynadığı diziler

Flynne, Burton’ın annesinin haplarını çaldığından endişelenir ve onu azarlamaya gider. Burton, Flynne’i onun yerine oyunu oynamaya ikna eder, böylece daha fazla uyuşturucuya para ödeyebilir. Flynne, söz konusu belirli oyunlar olduğunda berbat bir profesyonel oluyor ve VR deneyimine hevesle giriyor. Oyun güzelce yapılmış, taze ve görsel olarak benzersiz. Flynne elbette Burton’da para kazanıyor ve parasını çekmek için ATM’ye gidiyor. Yönetmen Vincenzo Natali (Cube, Westworld), Flynne işe giderken inandırıcı ve düşünceli bir gelecek tasarlıyor. Yakın geleceğin bu ince ipuçları, mükemmel bir dünya yapısıdır.

Flynne, en iyi arkadaşı Billy Ann ile sohbet ettiği bir 3D baskı dükkanında çalışmaktadır. Flynne’in yakında evlenecek olan polis memuru Tommy’ye olan tutkusunu ve Flynne’nin boşa giden çabalarını tartışırlar. O açıkça hayatta çok daha fazlasını yapabilir, ancak kendini Burton’ın fantezi dünyalarında satmak yerine imkanları dahilinde yaşamayı tercih ediyor.

dizipal Peripheral 1. bölüm izle, dizibox Peripheral, diziyo The Peripheral izle, dizigom Peripheral 1 bölüm, dizipal The Peripheral 1 bölüm, The Peripheral 1. bölüm dizibox, diziyo Peripheral dizibox, dizibox The Peripheral 1.bölüm izle, dizigom The Peripheral 1 bölüm izle dizibox, The Peripheral 1. bölüm izle dizibox, diziyo The Peripheral izle 1. bölüm, dizipal Peripheral izle 9, The Peripheral 1.bolum izle

The Peripheral 1. Bölüm izle dizipal altyazılı izle

O sabah Flynne, bulunması zor bir Kolombiyalı şirketten fütüristik bir kask alır. Burton’a cömert bir ücret karşılığında bu ileri teknolojiyi test etmesi teklif edildi. VR oyun becerilerinden etkilendiler ve onun mükemmel bir aday olduğuna inanıyorlar. Elbette asıl aradıkları şey Flynne’in hizmetleriydi ve Burton ondan kiti kendisi için test etmesini istedi. İlk başta tereddüt etse de heyecanını bastırmaya çalışarak kabul eder.

YENİ »
Masumlar Apartmanı Safiyenin Sevgilisi Naci Hoca Kim? Tansel Öngel

Oyun, açılış sahnesinin kanıtladığı gibi, 2099 yılında Flynne’i Londra’ya götürüyor ve bu tarihi heykeller başgösteriyor. Flynne, Burton’ın avatarında yaşar ve şehrin sokaklarında bir motosiklete biner. Bir anlatıcı, Burton’ı Buckingham Sarayı’na ve lüks bir partiye yönlendirir. İlk görevi gizemli bir kadını baştan çıkarmak ve sonra onu kaçırmaktır. Burton’ın şovun sinematik niteliklerine işaret eden bıçaklı bir robotla savaşmasını izleyen gergin bir dizi var. Ve sonra Burton, bunca zamandır avatarına komuta eden kadınla tanışır. O, Charlotte Riley (Peaky Blinders) tarafından oynanan Aelita’dır.

Flynne gerçek dünyaya döner ve bu deneyimi oldukça kıskanç Burton’a anlatır. Oyunda Flynne her şeyi hissedebilir, hatta acıyı bile hissedebilir ve ultra gerçekçi oynanışa hayran kalır. O gece annesinin haplarını almak için kasabaya gider. Burada bazı kaba gangster tipleriyle karşılaşıyor ve kaybedecek hiçbir şeyi olmayan sarhoş bir üçlü ampute olan Conner tarafından kahramanca kurtarılıyor. Anlaşmayı planlandığı gibi tamamlamasına yardımcı olur ve bu süreçte haydutlarla düşman olur.

Ertesi gün, Flynne annesinden Burton’ın aslında ekstra ağrı kesicileri onları almadan onlara teklif ettiğini öğrenir ve hemen özür dilemeye başlar. Flynne daha sonra tamamen farklı bir deneyim için oyuna geri döner. O Burton olarak bir ameliyat masasında biter. Bu önemli operasyon için kaçırdığı kadın Mariel’e ihtiyaç vardı. Burton’ın gözünü Mariel’inkiyle değiştirirler.

dizipal Peripheral izle, Peripheral izle dizibox, dizigom Peripheral 1.bölüm izle, dizibox The Peripheral 1. bölüm izle dizipal, The Peripheral izle 1 bölüm izle, dizipal The Peripheral 1 bölüm izle dizigom, diziyo The Peripheral 1.bölüm, dizibox Peripheral 1 bölüm izle dizibox, dizigom Peripheral 1. bölüm, dizipal The Peripheral 1 bölüm izle yabancı dizi, The Peripheral 1 bölüm izle diziyo, dizibox The Peripheral 1.sezon 1.bölüm izle

YENİ »
Teşkilat Oyuncuları Zehra » Teşkilat Dizisi Zehra Kimdir?

The Peripheral 1. Bölüm izle dizibox

The Peripheral 1. Bölüm izle dizibox
The Peripheral 1. Bölüm izle dizibox

Aelita ve Burton gizli bir yere giderler ve binaya girmek için Mariel’in gözünü kullanırlar. Bir asansör onları 95 kat aşağı, alışılmadık bir yapıya götürür. Burada Burton başka bir retina taraması için kendi gözünü kullanıyor. Bu, bir davetsiz misafir tarafından akışın ortasında kesintiye uğramalarına rağmen eşit derecede acı vericidir. Aelita ona savaşmasını emreder, ancak bilinmeyen düşman Aelita’ya doğru ilerlerken çabucak yakalanır. Burton bir şekilde bağlarından sıyrılıyor ve protez derisinin altında robotik bir kol ortaya çıkıyor. Katil, Burton’a gerçek dünyadaki adını ve yerini sorar ve bu oyunun gerçek dünyada sonuçları olduğunu kuvvetle önerir.

Burton daha sonra bir sonik silah tarafından öldürülür ve Flynne kendi gerçekliğinde uyanır. Flynne kusar ve oyunu bir daha asla oynamayacağını ilan eder. Ertesi gün işteyken, hizmetlerinin bedelini ödeyen şirket olan Milagros Colddiron onunla temasa geçer. Açılış sahnesindeki Wilf telefondaki adamdır ve onu yakın bir tehlikede olduğu konusunda uyarır. Dark web’de bir ödül dağıtıldı ve Wilf, Flynne ve ailesinin hedeflerin olduğuna inanıyor. Burton’ı arkadaşlarıyla küçük bir toplantı düzenlerken bulmak için eve koşar. Hikayesine güler, ancak Burton’ın arkadaşları her ihtimale karşı durumu değerlendirmek için ihtiyati bir drone gönderir. Drone, eve doğru giden bir silahlı çeteyi yakalar.

Dizinin 11 Kasım günü 5. bölümü yayınlandı: The Peripheral 5. Bölüm izle

diziyo The Peripheral izle 1 bölüm, dizipal The Peripheral 1. bölüm dizipal, Peripheral 1. bölüm altyazılı izle, dizibox The Peripheral 1.sezon 1.bölüm, The Peripheral 1 izle, dizipal Peripheral 1 bölüm izle altyazılı, Peripheral 1. bolum izle, dizibox Peripheral 1.bölüm, diziyo The Peripheral 1. bölüm altyazılı izle, dizipal Peripheral 1 izle, dizigom The Peripheral dizipal, dizibox The Peripheral 1. sezon 1. bölüm izle, the Peripheral 1 bölüm izle, dizipal Peripheral 1 bölüm izle diziyo, dizigom The Peripheral izle 1 bölüm izle dizibox, dizibox Peripheral 1.bolum izle, televizyon programları

Yorum yapmak ister misiniz?