16 Şubat Reyting Sonuçları Çarşamba Kuruluş Osman Sadakatsiz Oğlum

Çarşamba günkü reyting sonuçları izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Çarşamba günü reytinglerde Kuruluş Osman, Sadakatsiz ve Oğlum dizileri birbiri ile ilk sırayı kapmak için yarışıyorlar. Survivor All Star da zirvede bu dizilere eşlik ediyor. 16 Şubat Çarşamba reyting sonuçları belli oldu mu? Çarşamba günü en çok izlenen diziler neler? 16 Şubat 2022 Çarşamba günü reyting sonuçları, 16 Şubat 2022 reyting sonuçları Çarşamba reyting sıralaması 16 Şubat Kuruluş Osman Sadakatsiz Oğlum dizileri Survivor All Star Reytingler Çarşamba 16 Şubat 2022 reyting sonuçları ile karşınızdayız:

16 Şubat Reyting Sonuçları

16 Şubat Çarşamba günü reytinglerde Kuruluş Osman, Sadakatsiz ve Oğlum dizileri yarışıyor. Survivor All Star günün tek yarışma programı.

Yol Arkadaşım 2, Postacı ve Hıçkırık filmleri bu akşam reyting yarışına katıldılar.

16 Şubat Çarşamba reyting sonuçları

Reyting sıralaması Çarşamba günleri nasıl oluyor, hemen bakalım:

Çarşamba günü Total izleyici grubunda birinciliği TRT1’de yayınlanan “Kuruluş Osman”, ikinciliği Kanal D’nin dizisi “Sadakatsiz”, üçüncülüğü ise TV8’de ekrana gelen “Survivor All Star” yer aldı.

AB Grubunda Sadakatsiz birinci olurken, ikinci sırada Kuruluş Osman, üçüncü sırada Fox Ana Haber yer aldı.

20+ABC 1 Grubunda Çarşamba günü reytinglerinde birinci sırada Sadakatsiz, ikinci sırada Kuruluş Osman, üçüncü sırada ise Survivor All Star yer aldı.

Çarşamba reyting sonuçları genelde Sadakatsiz, Kuruluş Osman, Survivor All Star ve FOX Ana Haber şeklinde devam ediyor.

Çarşamba günü en çok izlenen diziler

Çarşamba günü en çok izlenen dizi Sadakatsiz. Kuruluş Osman dizisi Total grubunda birinci olsa da diğer iki grupta Sadakatsiz tarafından geçiliyor.

YENİ »
Enola Holmes 2 Fragmanı Yayınlandı | Netflix Tudum 2022

Çarşamba günü en çok izlenen program hangisi

Çarşamba günleri en çok izlenen program Survivor All Star.

16 Şubat 2022 REYTİNG SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?

16 Şubat reyting sonuçları, programlar sona erdikten sonra, ertesi sabah açıklanmış olacak. Total, AB ve 20+ABC1 gruplarına göre reyting sonuçları yarın 10:00 gibi açıklanmış olacak. Şu an reyting sonuçları daha açıklanmadı.

Yorum yapmak ister misiniz?

error: Konu koruması aktif.