17 Şubat Reyting Sonuçları 2022 Reyting Sıralaması Perşembe Camdaki Kız Mahkum Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Bir Zamanlar Çukurova

Perşembe günkü reyting sonuçları izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Perşembe günü reytinglerde Camdaki Kız, Mahkum, Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı ve Bir Zamanlar Çukurova dizileri birbiri ile ilk sırayı kapmak için yarışıyorlar. Survivor All Star da zirvede bu dizilere eşlik ediyor. 17 Şubat Perşembe reyting sonuçları belli oldu mu? Perşembe günü en çok izlenen diziler neler? 17 Şubat 2022 Perşembe günü reyting sonuçları, 17 Şubat 2022 reyting sonuçları Perşembe reyting sıralaması 17 Şubat Camdaki Kız Mahkum Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı, Bir Zamanlar Çukurova, Survivor All Star Reytingler Perşembe 17 Şubat 2022 reyting sonuçları ile karşınızdayız:

17 Şubat Reyting Sonuçları

17 Şubat Perşembe günü reytinglerde Camdaki Kız, Mahkum, Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı ve Bir Zamanlar Çukurova dizileri yarışıyor.

Survivor All Star günün tek yarışma programı.

Niyazi Dört Nala ve Karakomik Filmler 2 günün prime time kuşağında yayınlanan filmler.

17 Şubat reyting sonuçları Perşembe

Reyting sıralaması Perşembe günleri nasıl oluyor, hemen bakalım:

Perşembe günü Total izleyici grubunda birinciliği Mahkum, ikinciliği Fox ana Haber, üçüncülüğü ise Bir Zamanlar Çukurova aldı.

AB Grubunda Mahkum birinci olurken, ikinci sırada Camdaki Kız, üçüncü sırada Fox Ana Haber yer aldı.

20+ABC 1 Grubunda Perşembe günü reytinglerinde birinci sırada Mahkum, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Camdaki Kız yer aldı.

Perşembe reyting sonuçları genelde Mahkum, Camdaki Kız, Survivor All Star ve FOX Ana Haber  şeklinde devam ediyor.

Perşembe günü en çok izlenen diziler

Perşembe günü en çok izlenen dizi Mahkum. Camdaki Kız dizisi  ve Bir Zamanlar Çukurova ikinci sırayı almak için yarışıyorlar.

YENİ »
Gizli Saklı 2. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv 15 Haziran Youtube Yeni Fragman Yayınlandı mı

Perşembe günü en çok izlenen program hangisi

Perşembe günleri en çok izlenen program Survivor All Star.

17 Şubat 2022 REYTİNG SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?

17 Şubat reyting sonuçları, programlar sona erdikten sonra, ertesi sabah açıklanmış olacak. Total, AB ve 20+ABC1 gruplarına göre reyting sonuçları yarın 10:00 gibi açıklanmış olacak. Şu an reyting sonuçları daha açıklanmadı.

Yorum yapmak ister misiniz?

error: Konu koruması aktif.