18 Şubat Reyting Sonuçları 2024 Reyting Sıralaması Pazar Yargı Teşkilat Kirli Sepeti Survivor

Pazar günkü reyting sonuçları izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Pazar günü reytinglerde Teşkilat, Yargı, Gelin ve Kirli Sepeti dizileri birbiri ile ilk sırayı kapmak için yarışıyorlar. 18 Şubat Reyting Sonuçları için Survivor All Star da zirvede bu dizilere eşlik ediyor. 18 Şubat Pazar reyting sonuçları belli oldu mu? Pazar günü en çok izlenen diziler neler? 18 Şubat 2024 Pazar günü reyting sonuçları, 18 Şubat 2024 reyting sonuçları Pazar reyting sıralaması 18 Şubat Yargı Kirli Sepeti Survivor All Star Reytingler Pazar 18 Şubat 2024 reyting sonuçları ile karşınızdayız:

18 Şubat Reyting Sonuçları

18 Şubat reyting sonuçları, 18 Şubat 2024 reyting sonuçları, Pazar günü reytingleri
18 Şubat reyting sonuçları, 18 Şubat 2024 reyting sonuçları, Pazar günü reytingleri

18 Şubat 2024 tarihine ait reyting sonuçları, her zaman olduğu gibi büyük ilgiyle takip edilen ve merakla beklenen veriler arasında yer almaktadır. Pazar günü elde edilen bu reyting sonuçları, televizyon kanallarının performansını değerlendirmek ve popüler programların hangi seviyede olduğunu anlamak için önemli bir kaynaktır. Bu nedenle, 18 Şubat 2024 Pazar gününe ait reyting sonuçları, sektör profesyonelleri tarafından titizlikle incelenmekte ve yorumlanmaktadır.

Pazar günü ekranlarda yayınlanan diziler arasında son dönemde oldukça popüler hale gelen yapımlar bulunmaktadır. Özellikle “Yargı”, “Teşkilat”, “Gelin”, ve “Kirli Sepeti” gibi diziler, izleyicileri ekrana kilitlemeyi başarmaktadır. Bu diziler, sürükleyici senaryoları ve etkileyici oyunculuk performanslarıyla dikkat çekmektedir. Her biri kendi alanında benzersiz birer yapım olan bu diziler, pazar günlerine heyecan katmaya devam etmektedir.

18 Şubat Pazar günü reytinglerde Teşkilat,Yargı, Gelin ve Kirli Sepeti dizileri yarışıyor.

Survivor All Star ve Kim Milyoner Olmak İster günün yarışma programları.

Kareteci Çocuk Pazar günü film kuşağında karşımıza çıktı.

Çok Güzel Hareketler 2 de eğlence programı olarak reyting yarışına katıldı.

18 Şubat Pazar reyting sonuçları

Reyting sıralaması Pazar günleri nasıl oluyor, hemen bakalım:

YENİ »
Güç Yüzükleri Miriel kimdir? Cynthia Addai-Robinson oynadığı diziler

Total’de yayınlanan programlar arasında Kanal D’nin büyüleyici dizisi Yargı başarıyla ilk sıraya yerleşti. İkinci sırada ise TV8’de gösterilen eğlence dolu Survivor All Star All Star programı heyecan dolu bir performans sergiledi. Fox TV’nin yeni ve iddialı dizisi Kirli Sepeti ise listeye müthiş bir giriş yaparak üçüncü sırada yer aldı.
Pazar günü reyting sonuçları AB grubunda ise Yargı programı birinci sırada yer alarak büyük bir başarı elde etti. Ardından, Survivor All Star All Star ikinci sırayı kaparak izleyicilerin büyük ilgisini çekti. Üçüncü sırada ise Kirli Sepeti programı yer aldı.

Pazar günü en çok izlenen diziler

Pazar günü en çok izlenen dizi Kirli Sepeti. Yargı dizisi ABC grubunda geçse de diğer iki grupta Kirli Sepeti tarafından geçiliyor.

Onları Teşkilat ve Gelin dizileri takip ediyor.

Pazar günü en çok izlenen program hangisi

Pazar günleri en çok izlenen program Survivor All Star. Listede onu Müge Anlı ile Tatlı Sert izliyor.

18 Şubat 2024 REYTİNG SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?

18 Şubat reyting sonuçları, programlar sona erdikten sonra, ertesi sabah açıklanmış olacak. Total, AB ve 20+ABC1 gruplarına göre reyting sonuçları sabah 10:00 gibi açıklanmış olacak. Şu an reyting sonuçları daha açıklanmadı.

Yorum yapmak ister misiniz?