Barbaroslar Oyuncuları: Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Dizisi Oyuncuları

Barbaroslar Oyuncuları: Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Dizisi Oyuncuları listesi ile karşınızdayız. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi oyuncuları ve karakterleri dizinin ilk bölümünden hemen önce merak ediliyor. Midilli’den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını anlatacak olan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinden bahsedelim:

Barbaroslar Oyuncuları

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Dizisi oyuncuları arasında Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener, Yetkin Dikinciler, Pelin Akil Altan gibi ünlü isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın üstleniyor. Dizide Engin Altan Düzyatan Oruç Reis’e, Ulaş Tuna Astepe Hızır Reis’e hayat veriyor. İşte Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı oyuncuları ve dizideki karakterleri:

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Dizisi Oyuncuları

Dizide rol alan oyuncular şunlar: Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener, Yetkin Dikinciler, Pelin Akil Altan, Melis Babadağ, İsmail Filiz, Gülcan Arslan, Devrim Evin, Caner Topçu ve Bahadır Yenişehirlioğlu…

Engin Altan Düzyatan – Oruç Reis

Barbaroslar Oyuncuları Oruç Reis

Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra Oruç Reis olarak karşımızda.

Ulaş Tuna Astepe – Hızır Reis

Barbaroslar Oyuncuları Hızır Reis

Karadayı ve Sen Anlat Karadeniz dizilerinden tanıdığımız deli dolu karakterlerin oyuncusu Ulaş Tuna Astepe, Hızır Reis rolünde karşımıza çıkıyor.

Yetkin Dikinciler – İshak

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Dizisi Oyuncuları İshak

Melis Babadağ – Zeynep

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Dizisi Oyuncuları Melis Babadağ

Yiğit Özşener -Pietro

Yiğit Özşener -Pietro

Pelin Akil- Isabel

Pelin Akil- Isabel

Gülcan Arslan- Despina

Gülcan Arslan- Despina

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Dizisi Konusu

Midilli Fatihi Yakup Ağa’nın oğulları İshak, Oruç, Hızır ve İlyas babalarının ölümünden sonra ayrı düşmüşlerdir. Oruç ve İlyas, İshak Ağalarının karşı çıkmasına rağmen denizlere açılmışlardır.

İshak, Hızır’ın baba ocağı Midilli’de olmasından çok memnundur ancak Hızır’ın aklında da kitapçı Süleyman Usta ile birlikte peşine düştüğü büyük ve kutsal “sır” vardır. Ancak bu kutsal sırrın tek arayanı onlar değildir. Bu uğurda her kötülüğü yapabilecek olan Pietro da boş durmamaktadır.Baba Oruç ve İlyas korumalık görevini üstlendikleri gemide bir saldırıya uğrarlar. Bu saldırıdan sonra Oruç ve İlyas yeni bir düşman edinirler: Antuan!

Daha Baba Oruç ve İlyas İskenderiye’ye dönmeden, kötü haber Venedikli deniz tüccarlarının kurduğu Unita’nın hanına bomba gibi düşer. Antuan; hiçbir ahlaki değeri olmayan, azılı bir düşmandır. Unita’nın İskenderiye sorumlusu Sylvio’nun kızı İsabel, Baba Oruç ve İlyas için endişelense de artık olan olmuştur.

Baba Oruç’un karısı Despina’yı yeni heyecanlar beklerken, düşman Antuan hiç beklenmedik bir yerden saldıracak ve kardeşleri can evlerinden vuracaktır.

Hızır sır yolunda emaneti alarak başarılı olabilecek mi?

Oruç kurulan kumpastan kardeşi İlyas ile birlikte kurtulabilecek mi?

 

Yorum yapmak ister misiniz?