Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan kimdir? Cezayir’in kızı Melisa Duru Ünal kaç yaşında, nereli? Çocuk oyuncu Melisa Duru Ünal oynadığı diziler

Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan kimdir? Atv’nin Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Cezayir’in kızı Mercan kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan gerçek adı ne? Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan karakterini oynayan Melisa Duru Ünal kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Melisa Duru Ünal kimdir? Melisa Duru Ünal’ın oynadığı diziler, Melisa Duru Ünal dizileri, Melisa Duru Ünal instagram hesabı, Melisa Duru Ünal hakkında bilgiler ve Melisa Duru Ünal sosyal medya hesapları:

Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan kimdir?

Atv’nin Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin karakterlerinden birisi olan Mercan rolünde Melisa Duru Ünal’ı izleyeceğiz. Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları arasında yer alan Melisa Duru Ünal, Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan rolünü oynuyor. Cezayir’in en küçük kızı olan Mercan karakterine yakından bakalım.

Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan Karakteri kimdir?

Melisa Duru Ünal’ı Mercan olarak izliyoruz. 7 yaşındaki güzel kızımız Kocaeli doğumlu.

YENİ »
20 Eylül Reyting Sonuçları 2022 Ben Bu Cihana Sığmazam Reytinglerde Kaçıncı Oldu?

Melisa Duru Ünal kaç yaşında?

Mercan rolünde izleyeceğimiz Melisa Duru Ünal 7 yaşında. Melisa Duru Ünal 2015 yılında Kocaeli’de doğdu. Layla Şirin Ajansın oyuncusudur.

Melisa Duru Ünal nereli

Mercan karakterini canlandıran Melisa Duru Ünal Kocaeli’de doğdu.

Melisa Duru Ünal hangi dizilerde oynadı?

Küçük oyuncuyu ilk olarak Baba dizisinde gördük. Bu sefer de Mercan rolüyle Ben Bu Cihana Sığmazam kadrosunda görüyoruz.

Melisa Duru Ünal sosyal medya hesapları

İnstagram: @melisanin_dunyasi_

YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Azade kimdir? Aslı Sevi kaç yaşında, nereli? Aslı Sevi hangi dizilerde oynadı?
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Bekir kimdir? Ziya Kürküt kaç yaşında, nereli? Ziya Kürküt oynadığı diziler
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler? Ben Bu Cihana Sığmazam konusu ne? Atv

Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?

Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?
Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin konusu kısaca şöyle:

Dizide ismi Cezayir Türk olan kahraman rolünde Oktay Kaynarca, eskilerden kalma adıyla Çakır yer alıyor. Kurtlar Vadisi dizisinde Ali Candan ölerek Polat Alemdar olarak karşımıza çıkmıştı. Bu dizide ise Çakır öldü gibi gösterilir yeni bir hayat kuruyor. Dizimiz de onun eski ve yeni hayatları arasında gelip gidiyor.

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze’ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları ve Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosu çok merak ediliyor. İşte tam kadro:

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Melisa Duru Ünal (Mercan), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Melisa Duru Ünal (Mercan Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Melisa Duru Ünal (Mercan), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)

YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler? Ben Bu Cihana Sığmazam konusu ne? Atv

Yorum yapmak ister misiniz?