Ben Bu Cihana Sığmazam Sevim kimdir? Aylar Melayeva kaç yaşında, nereli? Aylar Melayeva oynadığı diziler

Ben Bu Cihana Sığmazam Sevim kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam Sevim kimdir? Atv’nin Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin başrolünde oynayan Sevim kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam Sevim gerçek adı ne? Ben Bu Cihana Sığmazam Sevim karakterini oynayan Aylar Melayeva kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Aylar Melayeva kimdir? Aylar Melayeva’nın oynadığı diziler, Aylar Melayeva dizileri, Aylar Melayeva instagram hesabı, Aylar Melayeva hakkında bilgiler ve Aylar Melayeva sosyal medya hesapları:

Ben Bu Cihana Sığmazam Sevim kimdir?

Atv’nin Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin karakterlerinden birisi olan Sevim rolünde Aylar Melayeva’yı izleyeceğiz. Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları arasında yer alan Aylar Melayeva, Ben Bu Cihana Sığmazam Sevim rolünü oynuyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam Sevim Karakteri kimdir?

Sevim rolünü oynayan güzel oyuncu kim diye çok merak ediliyor. Aylar Melayeva, Sevim karakterine hayat veriyor.

YENİ »
20 Eylül Reyting Sonuçları 2022 Ben Bu Cihana Sığmazam Reytinglerde Kaçıncı Oldu?

Aylar Melayeva kaç yaşında?

Sevim rolünde izleyeceğimiz Aylar Melayeva kaç yaşında diye çok merak ediliyor.. Aylar Melayeva hakkında şimdilik yaşını bilmiyoruz.

Aylar Melayeva nereli

Sevim karakterini canlandıran Aylar Melayeva nerede doğdu ve nereli diye de çok merak ediliyor. Ama bu konularda internette hiç bilgiye rastlayamadık.

Aylar Melayeva hangi dizilerde oynadı?

Genç oyuncu ilk olarak 2014 yılında Beyaz Karanfil dizisinde karşımıza çıkmıştı. Sonrasında ise 2021 yılında Yasak Elma dizisinde karşımıza çıktı. 97. bölümde rol almıştı. Sonrasında 2022 yılında Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 23. bölümünde rol aldı. İki dizide de birer bölüm küçük roller oynadı. Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları arasında ise karşımıza Sevim rolünde çıktı

YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Azade kimdir? Aslı Sevi kaç yaşında, nereli? Aslı Sevi hangi dizilerde oynadı?
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Bekir kimdir? Ziya Kürküt kaç yaşında, nereli? Ziya Kürküt oynadığı diziler
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler? Ben Bu Cihana Sığmazam konusu ne? Atv
YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam Mercan kimdir? Cezayir'in kızı Melisa Duru Ünal kaç yaşında, nereli? Çocuk oyuncu Melisa Duru Ünal oynadığı diziler

Aylar Melayeva sosyal medya hesapları

IMDb

Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?

Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?
Ben Bu Cihana Sığmazam Konusu nedir?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin konusu kısaca şöyle:

Dizide ismi Cezayir Türk olan kahraman rolünde Oktay Kaynarca, eskilerden kalma adıyla Çakır yer alıyor. Kurtlar Vadisi dizisinde Ali Candan ölerek Polat Alemdar olarak karşımıza çıkmıştı. Bu dizide ise Çakır öldü gibi gösterilir yeni bir hayat kuruyor. Dizimiz de onun eski ve yeni hayatları arasında gelip gidiyor.

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze’ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları ve Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosu çok merak ediliyor. İşte tam kadro:

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Aylar Melayeva (Sevim), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Aylar Melayeva (Sevim), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)

YENİ »
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler? Ben Bu Cihana Sığmazam konusu ne? Atv

Yorum yapmak ister misiniz?