Ben Gri konusu ne? Ben Gri dizisi oyuncuları Disney Plus

Ben Gri konusu ne? Disney Plus platformunda 16 Kasım’da yeni bir yerli dizi başlıyor. Peki Ben Gri dizisi oyuncuları kimler? Acaba Ben Gri Disney Plus ne zaman? Ben Gri konusu gerçek mi uyarlama mı? Disney Plus Ben Gri dizisi hakkında bilgiler vermek istedik. Ben Gri dizisi için beklenen zaman geldi. Fragman yayınlandıktan sonra dizi çok ilgi çekti. İşte Ben Gri dizisi hakkında konu, oyuncu kadrosu ve diğer bilgiler.

Ben Gri konusu ve oyuncuları

Disney Plus içerikleri arasına bugün yerli bir yapım daha katıldı. 2023 yılında merakla beklenilen Atatürk dizisi de Disney Plus ekranlarında olacak. Ben Gri dizisinin konusu ve hikayesi çok merak ediliyor. Ayrıca Ben Gri dizisi oyuncuları listesi de çok aranıyor. Hemen göz atalım:

Ben Gri konusu ne?

Disney Plus’ın yeni yapımı Ben Gri dizisinde başarılı bir avukat olan Fuat’ın hayatını izleyeceğiz. Fuat’ın kızı Selin’in (Buçe Buse Kahraman) başına gelen kötü bir olay sonrası Fuat adalet için Batman gibi değişim geçirecek ve hasımlarından intikam almaya çalışacak. Fuat çok zeki ve dışa dönük bir avukattır. Kolay kolay pes etmeyen Fuat, ortağı Arda ile neredeyse hiçbir davayı kaybetmemiştir. Fuat, eşi Hülya ile de evlidir. 17 yaşındaki kızı Selin’in başına gelen kötü bir olay onun tüm hayatını değiştirecek.

Ben Gri, kızıyla yaşadığı bir olaydan sonra hayatı değişen saygın bir avukat olan Fuat’ın hikayesini anlatıyor.

Kızının başına gelenlerin intikamını almak isteyen Fuat, gizemli bir mesaj alır. Bu mesaj Fuat’ın kendi içindeki karanlıkla yüzleşmesine neden olur.

Ben Gri konusu gerçek mi uyarlama mı?

Dizinin konusu hakkında açıklama yapılmadı. Dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme aldı.

Ben Gri dizisi oyuncuları

Dizinin başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan Saban, Alican Yücesoy oynuyorlar. Ben Gri Oyuncuları listesine de göz atalım. Ben Gri Oyuncu Kadrosu şu isimlerden oluşuyor:

Timuçin Esen, Ebru Özkan, Alican Yücesoy, İlayda Akdoğan, Buçe Buse Kahraman, Mücahit Koçak, Onur Bilge, Selin Kahraman ve Daniel Koray Özsoy

Alican Yücesoy / Arda

Ben Gri Arda kimdir? Alican Yücesoy kaç yaşında, nereli? Alican Yücesoy oynadığı diziler
Ben Gri Arda kimdir? Alican Yücesoy kaç yaşında, nereli? Alican Yücesoy oynadığı diziler

Fuat’ın yakın arkadaşı, hem de ortağı olan Arda karakterini Alican Yücesoy canlandırıyor.

YENİ »
Ben Gri Arda kimdir? Alican Yücesoy kaç yaşında, nereli? Alican Yücesoy oynadığı diziler

Bkz: Netflix Kasım Takvimi

YENİ »
En İyi Suç Filmleri: Gerilim ve Polisiye İçeren Suç Filmleri
YENİ »
Casus Filmleri: En İyi Ajan Filmleri, CIA ve KGB Filmleri

Yorum yapmak ister misiniz?