Benim Hayatım Dizisi Hayat kimdir? Nilsu Berfin Aktaş hangi dizilerde oynadı? Sosyal medya hesapları

Benim Hayatım Dizisi Hayat kimdir? Benim Hayatım Hayat kimdir? Star TV Benim Hayatım Dizisinin başrolünde oynayan Hayat kimdir? Benim Hayatım Hayat gerçek adı ne? Benim Hayatım dizisinde Hayat karakterini oynayan Nilsu Berfin Aktaş kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Nilsu Berfin Aktaş kimdir? Nilsu Berfin Aktaş hangi dizilerde oynadı? Nilsu Berfin Aktaş dizileri, Nilsu Berfin Aktaş hakkında bilgiler ve Nilsu Berfin Aktaş sosyal medya hesapları:

Benim Hayatım Dizisi Hayat kimdir?

Benim Hayatım dizisi bu pazar günü Star Tv ekranlarında başlayacak. Dizide ana karakter olarak Hayat isimli genç bir kızın hikayesini izleyeceğiz. Hayat rolünde oynayan Nilsu Berfin Aktaş daha önce sadece Kuzey Yıldızı dizisinde Gökçe karakterini oynamıştı. Nilsu Berfin Aktaş ikinci dizisi ile karşımızda olacak.

Nilsu Berfin Aktaş kimdir?

Nilsu Berfin Aktaş 1998Ankara’da doğumlu. Nilsu Berfin Aktaş 23 yaşındadır…  Yetenek Evi Sanat Akademisi Oyunculuk Bölümünü bitiren oyuncu 2018 yılında Geleceğin Starı adlı yarışma programında tanındı. Nilsu Berfin Aktaş Pantene, Cornetto, Turkcell gibimarkaların reklam yüzü olarak karşımıza çıkmıştı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk isimli dizide Gökçe karakteri ile ilk dizisinde rol aldı.

Nilsu Berfin Aktaş nereli

Nilsu Berfin Aktaş Ankara’da doğdu.

Nilsu Berfin Aktaş hangi dizilerde oynadı?

Televizyon ekranlarında ilk oynadığı dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk.  Benim Hayatım dizisi ikinci dizi projesi. Ayrıca yakın zamanda Exxen platformunda göreceğimiz Ölüm Zamanı isimli dizide de rol alacak.

2021 – Ölüm Zamanı / Exxen dizisi
2021 – Benim Hayatım / Hayat karakteri
2019 – Kuzey Yıldızı İlk Aşk / Gökçe Karakteri (Show Tv dizisi)
2019 – Rastlantı (Sinema Filmi)
2018 – Geleceğin Starı (Yarşıma)

Nilsu Berfin Aktaş sosyal medya hesapları

Twitter: @nilsuberfinakts
İnstagram: @nilsuberfinaktas

YENİ »
Pera Palas’ta Gece Yarısı Halit kimdir? Pera Palas’ta Halit Gerçek Adı Ne?

Benim Hayatım Dizisi

Yapımcılığını Bahadır Özdener’in üstlendiği Benim Hayatım dizisinin genel yönetmenliğini Onur Tan yapıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Orkun Çatak oturuyor.  Senaristler ise Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete’ kaleme aldılar.

Benim Hayatım dizisi Oyuncu kadrosu

Benim Hayatım dizisi oyuncu kadrosu şöyle: Nilsu Berfin Aktaş, Genco Özak, Savaş Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Nilüfer Açıkalın, Ali Burak Ceylan, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Zeynep Kumral, Önder Açıkbaş, Koray Şahinbaş, Pelin Uluksar, Hira Koyuncuoğlu ve Belgin Şimşek

Fantastik Kore dizileri ve Netflix en iyi bilim kurgu filmleri de ilginizi çekebilir. En iyi bilim kurgu filmleri, katil kim temalı korku filmleri, kıyamet sonrası filmler ve en iyi polisiye diziler listelerine de göz atabilirsiniz. En iyi korku gerilim filmleri, en iyi suç filmleri ve zaman yolculuğu filmleri de göz atmaya değer.

Yorum yapmak ister misiniz?