Camdaki Kız Yeni Fragman İzle Kanal D Youtube 16. Bölüm Yeni Fragman

Camdaki Kız Yeni Fragman İzle Kanal D Youtube 16. Bölüm Yeni Fragman ne zaman yayınlanacak? Camdaki Kız 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız’ın son fragmanı Youtube ne zaman yayınlanacak? Camdaki Kız 16. bölüm neler olacak? Camdaki Kız 16. bölüm fragmanı  izle Youtube 11 Ekim Yeni Fragman İzle. Camdaki Kız dizisi son bölüm fragmanı youtube izle. Camdaki Kız dizisinin gelecek hafta fragmanının detayları haberimizde yer alıyor.

Camdaki Kız Yeni Fragman İzle

Camdaki Kız Son Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Dizinin bugünkü bölümü bittikten sonra fragmanın yayınlanması bekleniyor. Camdaki Kız Youtube Kanalı

Camdaki Kız Yeni Fragman

Camdaki Kız dizisinin 15. bölümünde neler olacak?

Camdaki Kız 15. Bölüm Özeti

Camdaki Kız 14. Bölüm Özeti

Nalan, Sedat ve Cana arasındaki ilişkiyi öğrenecek mi?

Nalan Sedat ile daha fazla yakınlaşmaya başlamıştır. Ancak şahit olduğu telefon konuşması Nalan’ı oldukça şaşırtır.

Camdaki Kız 13. Bölüm Özeti

Camdaki Kızı dizi 13. Bölümde, Nalan; Sedat’a beklenmedik bir sürpriz yapar.

30 Eylül Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitede Kanal D’de! Camdaki Kız 13. Bölümüyle yeni bölümüyle ekrana geldi. Camdaki Kızı yeni sezon bölümleri merakla beklendi. Camdaki Kız Hayri kim? Camdaki Kız 13. Bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Kalp krizi geçiren Rafet’in hayatını kurtaran Hayri’ye minnet duyan Rafet, ona şoförü olarak iş verir. Rafet, eve döndüğünde ise tüm aileyi şaşırtan ve taşları yerinden oynatacak kararını açıklar.

YENİ »
Camdaki Kız Hayri Kimdir? Cihangir Ceyhan Kimdir Kaç Yaşında
YENİ »
Camdaki Kız Dizisi Konusu ve Oyuncuları | Ne Zaman Başlıyor?

Camdaki Kız Dizisi

“Camdaki Kız”, her perşembe saat 20.00’de Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Nadim Güç’ün üstlendiği Camdaki Kız dizisinde kimler oynuyor: Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız, başarılı oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor. Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdırıyor. Kendisini en son Kırmızı Oda’da Boncuk rolünde izlemiştik. Feyyaz Şerifoğlu’nu da Boncuk’un hayali sevgilisi olarak izlemiştik.

YENİ »
Kağıttan Hayatlar Oyuncuları, Fragmanı ve Konusu | Çağatay Ulusoy Filmi
YENİ »
Yeşilçam Dizisi Oyuncuları ve Konusu | Yeşilçam Dizisi Ne Zaman?

Camdaki Kız Konusu

Önce dizi hakkında verilen bilgilere göz atalım, sonra da kitaptan bahsedelim:

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Yorum yapmak ister misiniz?