Dacia Bigster: Dacia’nın Yeni SUV Modeli

Dacia Bigster: Dacia’nın Yeni SUV Modeli Dacia Bigster tanıtıldı. Büyük SUV model modern tasarımı ile göz dolduruyor. Yakından bir göz atalım:

Dacia Bigster

Dacia, ürün yelpazesinde popüler Duster’ın üzerinde yer alacak; temel özelliklere sahip yeni bir orta boy SUV’yi önizleyerek yeni Dacia Bigster Konseptini açıkladı. Önümüzdeki beş yıl içerisinde üç yeni modele kavuşacak olan üretici, C-Segmenti üyesi olacak SUV modelinin konsept versiyonunu da tanıttı. Duster’a göre çok daha kaslı ve geniş görünen ve adını da boyutlarından alan “Bigster” konsepti, oldukça şık bir tasarıma sahip.

Dacia’nın bu yıl piyasaya yeni Sandero, Logan ve Spring EV’yi sürmeyi planlıyor.

Dacia Bigster, ilerleyen süreçlerde tüm Dacia araçlarında kullanılacak olan Renault-Nissan-Mitsubishi Allance’nin CMF-B platformu üzerine inşa edilecek. 4.6 metre uzunluğa sahip.

Dacia ve LADA İşbirliği

Renault’nun parlak planı, Dacia ve Lada’nın “özel bir iş birimi” oluşturmak için birbirine bağlanacağı anlamına geliyor ve birlikte grubun 2025 sonunda piyasaya süreceği 24 araçtan yedisini oluşturacak. Buna yeni bir Lada Niva da dahil.

Ancak Renault’nun çalışma şeklindeki büyük değişikliklere rağmen, Lada ve Dacia’nın CEO’su Denis Le Vot “Dacia Dacia olarak kalacak” sözünü veriyor. Bu gerçekten çok iyi bir haber.

Renault cephesindeki tek işbirliği bu değil. Alpine ve Lotus da hafif elektrikli spor otomobiller geliştirmek için ekip oluşturacaklar ve Renault 5’in yeniden canlandırılmasına kadar uğraşacaklar. 2025 sonu itibariyle 24 yeni araç üretilmesi planlanıyor.

Olimpos gezilecek yerler, Kalkan gezilecek yerler, Kemer gezilecek yerler, Kekova gezilecek yerler, Adrasan gezilecek yerler, Damlataş Plajı, Kemer plajları, Kaş plajları ve Alanya gezilecek yerler sizi bekliyor. Ayrıca Adrasan tekne turu çok popüler. Kemer Beldibi butik oteller, Kemer Kiriş butik otelleri, Antalya aquapark otelleri, 5 yıldızlı Kaş otelleri, Alanya pansiyon fiyatları ve Manavgat pansiyon fiyatları konaklamak için göz atmaya değer. Düden Şelalesi, Aspendos Tiyatrosu gibi Antalya tatil yerleri de ilginizi çekebilir.

YENİ »
Van Gölü Fotoğrafı, NASA'nın Fotoğraf Yarışmasında Yarı Finalde

Yorum yapmak ister misiniz?