Darmaduman Simla kimdir? Fox Tv Darmaduman dizisi Simla kimdir? Gerçek adı ne?

Darmaduman Simla kimdir? Darmaduman dizisi Simla kimdir? Fox Tv’nin Darmaduman dizisinin başrolünde oynayan Simla kimdir? Darmaduman Simla gerçek adı ne? Darmaduman Simla karakterini oynayan Beste Can Sağlam kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Beste Can Sağlam kimdir? Beste Can Sağlam’ın oynadığı diziler, Beste Can Sağlam dizileri, Beste Can Sağlam instagram hesabı, Beste Can Sağlam hakkında bilgiler ve Beste Can Sağlam sosyal medya hesapları:

Darmaduman Simla kimdir?

Fox Tv’nin Darmaduman dizisinin karakterlerinden birisi olan Simla rolünde Beste Can Sağlam’ı izleySimlağiz. Darmaduman oyuncuları arasında yer alan Beste Can Sağlam, Darmaduman Simla rolünü oynuyor.

Darmaduman Simla Karakteri kimdir?

Yanlış anlaşılma, dışlanma ve özgüven sorunları onu çocukluktan itibaren sosyal çevrelerden uzak durmaya itmiştir. Bu süreçte en yakın arkadaşı bilgisayar oyunları olmuş ve bir kaçış noktasına dönüşmüştür. Kilo problemi olduğu için etrafındaki ince, güzel ve havalı kızların vücutlarına hasretle bakar. Sahip oldukları ortak düşünce ve karakter özellikleri Görkem ile dostluğun temellerini atacaktır. Kerem ve Ece’nin okula gelmesiyle oluşacak arkadaş grubu, Simla’nın yargılanmadan kendisi olabileceği yeni bir sığınak olacaktır.

YENİ »
A101 karavan özellikleri a101 karavan videosu inceleme

Beste Can Sağlam kaç yaşında?

Simla rolünde izleyeceğimiz Beste Can Sağlam kaç yaşında diye çok merak ediliyor. Maalesef Beste Can Sağlam hakkında fazla bilgimiz yok.

Beste Can Sağlam nereli

Simla karakterini canlandıran Beste Can Sağlam Antalya’da doğdu.

Beste Can Sağlam hangi dizilerde oynadı?

Daha önce Yutmak, Keşanlı Ali Destanı, Killology ve Kalp gibi tiyatro oyunlarında rol alan Beste, ilk dizi tecrübesini Darmaduman dizisinde yapıyor.

YENİ »
Memur zammı ne kadar olacak? 2023 memur maaşı ne kadar olur?

Beste Can Sağlam sosyal medya hesapları

IMDb: Beste Can Saglam

Darmaduman oyuncu kadrosu / Darmaduman dizisi oyuncuları

YENİ »
Elektrikli Araba Fiyatları 2022 Sıfır Güncel Liste

YENİ »
Avrupada en kolay çalışma izni veren ülkeler hangileri?

YENİ »
iPhone 12 vs Samsung s21 vs Xiaomi Mi 11 Karşılaştırma

Yorum yapmak ister misiniz?