Devil in Ohio 2. sezon ne zaman çıkacak? (Netflix)

Devil in Ohio 2. sezon ne zaman çıkacak? Netflix gerilim dizisi Devil in Ohio 2. sezon olacak mı? Devil in Ohio 2. sezon çıkış tarihi ve hakkında bilgiler arayanlar için biraz inceleme yaptık. İlk sezonu ile büyük bir başarı yakalayan Devil in Ohio 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Muhtemel Devil in Ohio 2. sezon oyuncuları kimler? Netflix’in harika dizisi Devil in Ohio 2. sezon hakkında neler biliyoruz, yakından bakalım:

Devil in Ohio 2. sezon ne zaman çıkacak?

İlk sezonu ile Netflix’in en çok izlenen diziler listesine girmeyi başaran Devil in Ohio 2. sezon ne zaman çıkacak? Acaba Devil in Ohio 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Şimdiden 2. sezonu büyük bir merakla beklenien dizi hakkında ise bildiklerimizi paylaşmak istedik.

Devil in Ohio, düştüğünde Netflix için bir hit oldu, çünkü sonuçta, banliyölerde saklanan şeytani bir tarikatın hikayesine kim karşı koyabilir? Çocukluk travması, dini suçluluk ve içgüdüsel ebeveynlik gibi temaları karıştıran bu dizi, gösterinin sonunda bir cehennem dönüşü sağladı.

Devil in Ohio 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Devil in Ohio 2. sezon ne zaman yayınlanacak?
Devil in Ohio 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Öncelikle kitabın yazarı ile yapılan röportaja göz atalım:

Ne yazık ki Devil In Ohio sınırlı bir yapım gibi görünüyor. Devil in Ohio 2. sezon ne zaman diye merak ediliyor ama yazara göre hikayeyi burada bırakmak daha güzel. TV Insider’a konuşan Daria Polatin şöyle konuştu:

“Nereye gidebileceğini düşünmek ilginç ama şu anda sadece sınırlı bir dizi. Onları orada bırakıyoruz çünkü çok uzun bir zaman ve bunun farklı yolları var. Ayrıca bir sohbet parçası olarak eğlenceli yanı da bu. İnsanların etkileşime geçebileceği, hakkında konuşabileceği ve tartışabileceği hikayeler yazmayı seviyorum ve bu yüzden bu iyi bir soru ve izleyicilerin sohbete katılması da eğlenceli bir şey. “O ne yapardı? Siz ne yapardınız? İzleyici olarak etkileşimi teşvik eden hikayeleri de seviyorum ve bence bu bize insanlarla sohbetleri teşvik etmemizi sağlıyor.”

Yazar 2. sezon için hiç ışık yakmasa da muazzam bir başarı elde ettiği için 2. sezonun çekilme ihtimalini hala var diye düşünüyoruz.

YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

Devil in Ohio 2. sezon olacak mı?

Öncelikle Devil in Ohio’nun final kısmına göz atalım. Hikayenin buradan nasıl devam edebileceğini de tahmin etmeye çalışalım.

Görünüşte travma geçirmiş kült takipçisi Mae tarafından kendisine oyun oynandığını farkeden Dr. Suzanne Mathis’in hikayesindeyiz. Görünüşe göre Mae bir süredir Suzanne’i tamamen kendisine bırakmak istiyordu ve zorla evlerine girdikten sonra ailesiyle aralarını açmayı başardı. Mae daha sonra kendi kaçırma olayını sahneye koymayı başardı ve Suzanne’ın onu gerçek bir şeytana tapan tarikattan güvenli bir yere geri getirme çabalarında biyolojik annesi öldü. Amontown halkı da o kadar uzakta olamaz. Elbette evleri ve köyleri fena halde yanmıştı, ancak şeytana tapanlar açıkça şeytan için bir görevdeler ve alevlerin onları durdurmak için fazla bir şey yaptığını görmüyoruz. Suzanne’in kendisine Mae kadar bağlı olmayan diğer hastalar için psikiyatrist olarak çalışırken, iki çocuğu ve kocasıyla aralarını düzeltme çabalarını da kattığımızda oldukça ilginç bir finale dönüştü.

Devil in Ohio 2. sezon oyuncuları kimler?

Devil in Ohio 2. sezon oyuncuları kimler?
Devil in Ohio 2. sezon oyuncuları kimler?

Emily Deschanel yine Dr. Suzanne rolünde karşımıza çıkacaktır.  Madeleine Arthur da Mae olarak mutlaka karşımıza çıkacaktır.. Muhtemel diğer oyuncular şunlar:

• Peter olarak Sam Jaeger

• Dedektif Lopez rolünde Gerardo Celasco

• Jules rolünde Xaria Dotson

• Malachi olarak Tahmoh Penikett

Bunun dışında ölümler ve kayıplar nedeniyle listemizin epey azaldığını da farketmişsinizdir.

Devil In Ohio 2. sezon fragmanı yayınlandı mı?

Maalesef dizinin ikinci sezonu daha açıklanmadı. Şimdilik yeni sezon anlaşması çıkana kadar yeni fragman da yok. Ancak fragman yayınlandığında sizinle paylaşmış olacağız.

Netflix’in yeni dizisi Andropoz da çok yakında yayında olacak.

YENİ »
Güç Yüzükleri Halbrand kimdir? Charlie Vickers kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı?
YENİ »
House of the Dragon 5. Bölüm Özeti: House of the Dragon 5. Bölüm yayınlandı mı, konusu ne?

 

Yorum yapmak ister misiniz?