Gizli Saklı Başkomiser Sadullah Kimdir? Selçuk Borak

Gizli Saklı Başkomiser Sadullah kimdir? Fox Tv Gizli Saklı dizisi Başkomiser Sadullah kimdir? 8 Haziran günü ilk bölümü ile ekrana gelen Gizli Saklı dizisinde Sadullah başkomiser rolünü kimin oynadığı çok merak edildi. Fox Tv Gizli Saklı Dizisinin başrolünde oynayan Başkomiser Sadullah kimdir? Gizli Saklı Başkomiser Sadullah gerçek adı ne? Gizli Saklı dizisinde Başkomiser Sadullah karakterini oynayan Selçuk Borak kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Oyuncu Selçuk Borak kimdir? Selçuk Borak’ın oynadığı diziler, Selçuk Borak dizileri, oyuncu Selçuk Borak instagram hesabı, Selçuk Borak hakkında bilgiler ve Selçuk Borak sosyal medya hesapları:

Gizli Saklı Başkomiser Sadullah kimdir?

Gizli Saklı Başkomiser Sadullah Kimdir?
Gizli Saklı Başkomiser Sadullah Kimdir?

Fox Tv’nin Gizli Saklı dizisinin karakterlerinden birisi olan Başkomiser Sadullah rolünde Selçuk Borak’ı izleyeceğiz. Selçuk Borak, Gizli Saklı dizisinde Başkomiser Sadullah rolünü oynuyor.

Gizli Saklı Başkomiser Sadullah Karakteri kimdir?

Dizide başkomiser Sadullah rolünde Selçuk Borak oynuyor. Gizli Saklı dizisinde Sadullah Başkomiser, Naz ve Pamir’in amiri rolünde karşımıza çıkacak. Naz ve Pamir’i zorlu bir görev için ikan eden Sadullah Başkomiser, operasyonun başındaki isim olacak.

YENİ »
Stranger Things 4. Sezon Oyuncuları Yeni Katılan Oyuncular

Selçuk Borak kaç yaşında?

Gizli Saklı oyuncuları arasında yer alan Selçuk Borak 70 yaşında. Oyuncu Selçuk Borak 1952 yılında İstanbul’da doğdu.

Selçuk Borak nereli

Gizli Saklı dizisindeki Sadullah Başkomiser rolünü oynayan Selçuk Borak İstanbul’da doğdu.

Selçuk Borak hangi dizilerde oynadı?

Oyuncu Selçuk Borak aslında daha çok opera ve bale sanatçısı olarak bilinir. Eyyvah Eyvah 3 filminde bir papaz karakterini canlandırmıştı. Mayıs Kraliçesi, İstanbullu Gelin, Halka, Aziz, Kuruluş Osman, Kulüp dizilerinde rol almıştır.

Selçuk Borak sosyal medya hesapları

İnstagram hesabı: @sborak

YENİ »
Gizli Saklı Oyuncuları Fox Tv Gizli Saklı Oyuncu Kadrosu
YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb

Yorum yapmak ister misiniz?

error: Konu koruması aktif.