Gözcü The Watcher izle 2022 Netflix Gözcü The Watcher oyuncuları, konusu, çekildiği yer

Gözcü The Watcher izle 2022 Netflix Gözcü The Watcher oyuncuları kimler? Brannock ailesi, Westfield, New Jersey’nin pastoral banliyösünde hayallerindeki eve taşındıktan sonra, Watcher’dan tehdit mektupları almaya başladıklarında fantezileri bir kabusa dönüşür. Yazarın kimliği bir sır olarak kalırken, yazışmaları daha da ürkütücü hale geliyor. Garip komşular ve şüpheli karakterlerle çevrili Brannock ailesi, çok geç olmadan suçluyu bulmak zorunda. The Watcher konusu, The Watcher çekildiği yer, The Watcher dizisi izle full HD Netflix Gözcü dizisi izle

Gözcü The Watcher izle 2022 Netflix

Dahmer dizisinden tanıdığımız Ryan Murphy, tüyler ürpertici gerçek bir hikayeye dayanan yedi bölümlük bir Netflix dizisi olan The Watcher’ı getirmek için bir kez daha Ian Brennan ile bir araya geldi.

The Cut dergisinden Reeves Wideman tarafından yazılan aynı isimli 2018 hikayesinden uyarlanmıştır. Hikaye yayınlandıktan bir ay sonra Netflix, filmin haklarını satın aldı. Altı stüdyoyu kapsayan yoğun bir ihale savaşıydı, ancak Netflix bir dizi hak için yedi rakam ödedikten sonra galip geldi.

Gözcü The Watcher oyuncuları kimler?

Gözcü The Watcher oyuncuları kimler?
Gözcü The Watcher oyuncuları kimler?

Gözcü The Watcher’ın oyuncu kadrosu ve kimlerin oynadığına yakından bakalım.

Nora ve Dean Brannock kimdir?

Westfield, New Jersey’deki 1.3 milyon dolarlık yeni evlerine yeni taşınan evli bir çift. Ancak tadilat başladığında, “Gözcü”den tüyler ürpertici bir mektup alırlar.

New York’un kaosundan kaçmayı uman Dean, tüm parasını ailesi için mükemmel bir banliyö evine yatırır. Mali baskılar arttıkça ve Gözcü’den şifreli mektuplar gelmeye devam ederken, Dean giderek daha düzensiz ve takıntılı hale gelir. Ailesini korumak için ne gerekiyorsa yapmaya kararlıdır.

Naomi Watts’ı daha önce hangi dizilerde oynadı? Onu King Kong, korku filmi The Ring, felaket filmi Lo Impossible, psikolojik drama 21 Grams, Michael Keaton’ın oynadığı Birdman ve David Lynch’in Mulholland Drive’ı gibi birçok filmden tanıyabilirsiniz.

Bobby Cannavale hangi dizilerde oynadı? En son oynadığı filmler arasında Netflix’ten Blonde, Liane Moriarty’den Nine Perfect Strangers, Melissa McCarthy ve Octavia Spencer ile Thunder Force, Prime Video’dan Homecoming ve Martin Scorsese’den The Irishman yer alıyor.

Pearl ve Jasper Winslow kimdir?

Kardeş bir ikili. Pearl “çılgın” olarak tanımlanır ve Jasper, Brannock’ların evine gizlice girer ve yük asansörlerinde saklanır.

Mia Farrow’u daha önce nerede gördüm? En dikkate değer rolü Rosemary’s Baby, Secret Ceremony, John and Mary ve The Purple Rose of Cairo, Hannah and Her Sisters ve Crimes and Misdemeanors gibi birçok Woody Allen filmindeki ana karakterdir.

Terry Kinney’i daha önce nerede gördüm? Özgeçmişinde HBO’dan Oz ve daha yakın zamanda Showtime drama Billions ve Netflix’ten Inventing Anna yer alıyor.

Karen Calhoun kimdir?

Bir emlakçı ve Nora’nın eski tanıdıklarından biri. “Onlara gerçekten ait olmadıklarını hissettiriyor.”

Jennifer Coolidge’i daha önce nerede gördüm? Son çalışmaları arasında The White Lotus bulunmaktadır. Ayrıca Legally Blonde, American Pie, 2 Broke Girls ve Joey ile tanınır.

Mitch ve Mo kim?

Nora ve Dean’in komşuları, “mülkiyet sınırını anlamayanlar.”

Margo Martindale’i daha önce nerede gördüm? Tarihi drama Mrs America, Prime Video’dan Sneaky Pete, yasal drama The Good Wife, suç draması Justified, suç komedisi The Millers ve casus drama The Americans’da rol aldı.

Richard Kind’i daha önce nerede gördüm? Onu CBS’nin Doğu New York’unda, komedi The Goldbergs’te, Batman spin-off’u Gotham’da ve sitcom Mad About You’da görmüş olabilirsiniz. Sesini American Dad!, Pixar’s Inside Out ve Netflix’s Big Mouth adlı komedi filmlerinden tanıyabilirsiniz.

Isabel ve Carter Brannock kimdir?

Son gelişmelerden anlaşılır bir şekilde korkan Nora ve Dean’in çocukları.

Isabel Gravitt’i daha önce nerede gördüm? Özgeçmişi, Celeste Ng’nin Little Fires Everywhere ve Amerikan sitcom American Housewife’ı içeriyor.

Luke David Blumm’ı daha önce nerede gördüm? psikolojik drama Günahkar, Pete Davidson ile Staten Island Kralı ve Daisy Edgar-Jones ile Crawdad’ların Şarkı Söylediği Yer.

Theodora Birch kimdir?

Her uyanık anını Brannock davasını çözmeye çalışarak geçiren bir özel dedektif. “Ölümcül kanser teşhisi kondu”.

Noma Dumezweni’yi daha önce nerede gördüm? HBO Max kara komedisi Made For Love, Nicole Kidman ve Hugh Grant ile The Undoing ve Michaela Coel ile Black Earth Rising’de rol aldı.

Dakota kimdir?

Bir güvenlik şirketi için çalışıyor ve Ellie ile romantik bir ilişkiye giriyor.

Gözcü The Watcher konusu ne?

Tehdit mektupları, tuhaf komşular ve korkutucu olaylar… Hayallerinin evine taşınan bir ailenin bir kâbusu devraldıklarını fark etmesi fazla uzun sürmeyecektir.

Masal, hayallerindeki eve taşınan ve hayatlarını altüst eden bir iz sürücü olan “Gözcü”den bir mektupla karşılaşan bir ailenin etrafında döner.

Gizemli figür, eksantrik komşularından biri mi?

Gerçek bir hikayeye dayanan dizi, Westfield, New Jersey’de hayallerindeki evi satın alan evli çift Dean (Bobby Cannavale) ve Nora Brannock’u (Naomi Watts) takip ediyor. Mia Farrow, Terry Kinney, Richard Kind ve Margo Martindale’in oynadığı tuhaf komşularıyla tanıştıktan kısa bir süre sonra çift, “Gözlemci” adlı birinden uğursuz mektuplar almaya başlar. Takipçi, mektuplar aracılığıyla Dean, Nora ve çocuklarını korkutmaya başlar.

Gerçek olaylar, New York Magazine’deki The Cut’taki 2018 tarihli bir makalede detaylandırıldı, ancak oyuncuların çoğu dizinin ağır bir şekilde kurgulandığını söyledi. Cannavale, The Hollywood Reporter’a rol için ne zaman hazırlandığını anlattı. Çarşamba günü New York’ta gösterime girdi. “Hikayenin kendisi, onun yapmak istediği şey için sadece bir başlangıç ​​noktası.”

Cannavale, karakteri hakkında şunları ekledi: “Bu adamı bulmak için Ryan ile yakın bir şekilde çalıştım. Bu Amerikan Rüyasının bir tasviri, bu yüzden onun hakkında konuşun ve hangi versiyonu anlatmaya çalıştığınıza karar verin. Ryan’ın keşfetmeye çalıştığı temalar, o evde olanların gerçek hikayesinin ötesine geçiyor.” Watts, canlandırdığı gerçek kadınla tanışmaya ya da gerçek aile hakkında fazla bir şey öğrenmeye kendini mecbur hissetmediğini de itiraf etti. “Senaryolara gerçekten güvendim. Makaleyi okuduktan sonra çok fazlaydı, bu yüzden hikaye oldukça iyi bilinmesine rağmen gerçek insanlara ulaşmak zorunda kalmadık” dedi. “Birey olarak, onlar özellikle iyi tanınmıyorlardı, bu yüzden bir izleyicinin ‘Ah, şey, onun gibi yürümüyor, konuşmuyor, onun gibi değil’ diyecek gibi değil.

Gözcü The Watcher nerede çekildi? The Watcher çekildiği yer

The Watcher, New York Eyaleti genelinde, özellikle Westchester County’de çekildi. Projenin çekimleri Eylül 2021’de başladı ve Mart 2022’de tamamlanmadan önce birkaç ay sürdü. The Watcher’ın merkezi konumu, açıkçası Brannock’ların yakın zamanda evlerini yaptıkları evdir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, ekip film çekerken gerçek anlaşmayı evde kullanmadı – bunun yerine Manhattan’ın yaklaşık 40 mil kuzeydoğusundaki Rye, New York’taki 1 Warriston Lane’deki lüks mülkü kullandı.

The Watcher dizisi izle full HD Netflix Gözcü dizisi izle

Şimdiden Gözcü dizisi izle, The Watcher izle 2022 Netflix, Netflix Gözcü dizisi izle, Gözcü The Watcher 1. sezon izle, dizibox The Watcher izle 2022, dizimag The Watcher izle 2022, The Watcher izle 2022 dizipal The Watcher izle 2022 Netflix Gözcü izle şeklinde aramalar yapılıyor.

Gözcü The Watcher izle Netflix

YENİ »
Dizipal Güncel Adres 2022 Dizipal Güncel Giriş Adresi
YENİ »
Reyting Sonuçları Dizi Haftalık Dizi Reytingleri 2022
YENİ »
Dahmer Gerçek mi Uyarlama mı? Dahmer Konusu Gerçek mi? Dahmer Gerçekte Kaç Kişiyi Öldürdü?

Yorum yapmak ister misiniz?

error: Konu koruması aktif.