Grey’s Anatomy 19. sezon ne zaman başlayacak? Grey’s Anatomy 19. sezon çıkış tarihi, oyuncuları ve fragmanı

Grey’s Anatomy 19. sezon ne zaman başlayacak? Grey’s Anatomy 19. sezon çıkış tarihi, oyuncuları ve fragmanı ile karşınızdayız. Acaba Grey’s Anatomy hangi platformda? Grey’s Anatomy hala devam ediyor mu? 18 sezonu deviren ve 19. sezona hazırlanan Grey’s Anatomy konusu ne? Peki Grey’s Anatomy 19. sezon çıkış tarihi belli oldu mu? Çok merak edilen Grey’s Anatomy 19. sezon ne zaman çıkacak sorusuna yanıt verelim:

Grey’s Anatomy 19. sezon çıkış tarihi, oyuncuları ve fragmanı

Grey's Anatomy 19. sezon ne zaman başlayacak? Grey's Anatomy 19. sezon çıkış tarihi
Grey’s Anatomy 19. sezon ne zaman başlayacak? Grey’s Anatomy 19. sezon çıkış tarihi

Yıllara meydan okuyan Grey’s Anatomy bugün Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 19. sezonu için ABC kanalında geri döndü. Amerikan tıbbi drama televizyon dizisi Grey’s Anatomy’nin on dokuzuncu sezonu, 10 Ocak 2022’de American Broadcasting Company (ABC) tarafından duyurulmuştu. 2022–23 yayın televizyon sezonu için 6 Ekim 2022’de yayınlanmaya başladı. ABC kanalı haricinde dizi Disney+ ekranlarında da yayınlanacak.

Grey’s Anatomy 18. sezon biterken, öğretim programı durdurulmuştu. Meredith (Ellen Pompeo), hastanenin eğitim standartları bir misafir doktor tarafından değerlendirildiği için kan sıkıntısı nedeniyle riskli bir ameliyat yapmayı seçti. Sezon 19’da sıfırdan başlaması gerekecek olan ikamet programı için tabuttaki son çiviydi. Ancak, pek çok tanıdık yüz, eğitim programının yeniden canlandırılması için etrafta olmayı planlamıyor. Açıkçası, stajyerler ve asistanlar – Taryn Helm (Jaicy Elliot) ve Levi Schmitt (Jake Borelli) gibi – eğitimlerini tamamlamak için başka hastanelere transfer ediliyorlar.

Bu arada, Owen Hunt (Kevin McKidd) ve Teddy Altman (Kim Raver), Owen’ın gazilerin hayatlarını sona erdirmelerine yasadışı olarak yardım etmekle suçlandıktan sonra kaçıyorlar. Miranda Bailey (Chandra Wilson), Owen ve Teddy’ye kaçmaları için yeterli zaman verdikten sonra ameliyat şefi olarak istifa etti. Son olarak, Richard Webber (James Pickens Jr.) şekillenmesine yardımcı olduğu programın bitişinin yasını tutarken izin aldı.

Grey’s Anatomy 19. sezon ne zaman başlayacak?

Dizi Amerika’da yayınlanmaya ABC kanalında başladı. Ama 26 Ekim’den itibaren Disney Plus platformu da 19. sezonu göstermeye başlayacak.

Grey’s Anatomy 19. sezon çıkış tarihi: Grey’s Anatomy 19. sezon ne zaman çıkacak?

Grey's Anatomy 19. sezon çıkış tarihi: Grey's Anatomy 19. sezon ne zaman çıkacak?
Grey’s Anatomy 19. sezon çıkış tarihi: Grey’s Anatomy 19. sezon ne zaman çıkacak?

Merak edilen Grey’s Anatomy 19. sezon çıkış tarihi Amerika için 6 Ekim gecesi oldu. Ülkemizde ise gece saatlerine denk geldiği için 7 Ekim’den itibaren Grey’s Anatomy 19. sezon başlamış oldu. ABC kanalını izleyemeyenler için dizinin 26 Ekim’den itibaren Disney Plus platformuna geleceğini belirtelim.

En son Grey’s Anatomy’de görülen Meredith, Bailey (Chandra Wilson) ayrıldıktan sonra ameliyat şefi vekili olarak görev yaptı – tıpkı Gray Sloan’ın uzmanlık programı kapatıldığı gibi. Görünüşe göre Nick (Scott Speedman) onunla birlikte olmak ve kliniğini tam zamanlı olarak işletmek için Minnesota’ya taşınmasını önerdiğinde ondan ayrıldı. Sezon 19, Meredith’in hala sorumlu olduğu altı ay sonra başlıyor. İkamet programı eski haline getirildi ve hastaneye yeni bir grup stajyer davet ediyor.

Bir kasırga birkaç yaralı hastayı acil servise gönderdiğinde, işlerin kalınlığına atılırlar. Meredith, teklifini reddettiğinden beri Nick’i ilk kez görecek. Bu arada Bailey, Richard’a (James Pickens Jr.) işe geri dönmeye hazır olmadığını söyler.

Grey’s Anatomy hangi platformda?

Amerika’da ABC kanalının yayınladığı Grey’s Anatomy, yaknıda disney Plus’da da son sezonuyla olacak. 1-17 arasındaki tüm sezonlar şu anda Disney Plus platformunda yayınlanıyor. 18. sezon şimdilik Sky Witness ve NOW platformlarında yayında.

YENİ »
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri 7. Bölüm izle diziyo dizipal dizibox Güç Yüzükleri Son Bölüm izle

Grey’s Anatomy hala devam ediyor mu?

Dizinin hayranları 19. sezonu merak ederken, diziyi eski sezonlarda bırakanlar şaşkınlıklarını gizlemiyorlar. Ne demek 19. sezon, Grey’s Anatomy hala devam ediyor mu? Evet, yılların eskitemediği dizi 19. sezonu ile yayınlanmaya başladı.

Grey’s Anatomy konusu ne?

Bu sezon için gösteriye gelen birkaç değişiklik var, Meredith Gray oyuncusu Ellen Pompeo bu sefer sadece sekiz bölümde yer alıyor. Harry Shum Jr, Adelaide Kane, Alexis Floyd, Niko Terho ve Midori Francis tarafından oynanan beş yeni kursiyer oyuncu kadrosuna katıldı.

Grey’s Anatomy 19. sezon oyuncuları

 • Ellen Pompeo / Dr. Meredith Grey
 • Chandra Wilson / Dr. Miranda Bailey
 • James Pickens Jr. / Dr. Richard Webber
 • Kevin McKidd / Dr. Owen Hunt
 • Caterina Scorsone / Dr. Amelia Shepherd
 • Camilla Luddington / Dr. Jo Wilson
 • Kelly McCreary / Dr. Maggie Pierce
 • Kim Raver / Dr. Teddy Altman
 • Jake Borelli / Dr. Levi Schmitt
 • Chris Carmack / Dr. Atticus “Link” Lincoln
 • Anthony Hill / Dr. Winston Ndugu
 • Alexis Floyd / Dr. Simone Griffith
 • Harry Shum Jr. / Dr. Benson “Blue” Kwan
 • Adelaide Kane / Dr. Jules Millin
 • Midori Francis / Dr. Mika Yasuda
 • Niko Terho / Dr. Lucas Adams
 • Scott Speedman / Dr. Nick Marsh
YENİ »
Avrupada en kolay çalışma izni veren ülkeler hangileri?
YENİ »
Memur zammı ne kadar olacak? 2023 memur maaşı ne kadar olur?
YENİ »
Gecenin Ucunda Yasemin kimdir? Aleyna Özgeçen kaç yaşında, nereli? Aleyna Özgeçen oynadığı diziler
YENİ »
Black Panther Wakanda Forever fragmanı yayınlandı! Peki Black Panther Wakanda Forever ne zaman çıkacak?
YENİ »
Yabancı Dizi Önerileri 2022 » Yeni Çıkan Diziler Listesi

Yorum yapmak ister misiniz?