Gürkan Şef ile Ateş Oyunları | BluTV Yeni Yapım

Gürkan Şef ile Ateş Oyunları | BluTV Yeni Yapım. BluTV’nin yeni yarışması Gürkan Şef ve 12 yarışmacı ile 6 Mart’ta başlıyor.

Gürkan Şef ile Ateş Oyunları

BluTV, yepyeni bir yarışma programı ile karşınızda. Her gün yetenekli bir yarışmacının mangal ve et konusundaki hünerlerini sergileyeceği ‘Gürkan Şef ile Ateş Oyunları’ 6 Mart’ta BluTV’de başlıyor.

Birbirinden yetenekli 12 yarışmacının, Gürkan Şef’in hazırladığı menüleri eksiksiz bir şekilde sunmak için kıyasıya mücadele edeceği ‘Gürkan Şef ile Ateş Oyunları’ 6 Mart’ta BluTV’de başlıyor. İlk tanıtımı yayınlanan yarışmada Gürkan Şef hem jüri hem de eğitmen olarak yarışmacılarla et ve mangalın inceliklerini paylaşacak. Gürkan Şef’in vereceği kritik kararla 12 yarışmacı arasından 2 finalistin seçileceği heyecan dolu yarış, izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Birbirinden çeşitli et pişirme tekniklerinden etlerin nasıl servis edileceğine kadar birçok detayın masaya yatırılacağı ve yemeğin görsel bir şölene dönüşeceği yarışma ‘Gürkan Şef ile Ateş Oyunları’ 6 Mart’tan itibaren her gün yeni bölümüyle sadece BluTV’de!

BluTv’nin Mart Ayı İçerikleri

Acans / Yerli Dizi

BluTV’nin başrollerini Bülent Emrah Parlak, Algı Eke ve Derya Alabora’nın paylaştığı yeni komedi dizisi ‘Acans’tan ilk fragman yayınlandı. Dizi, 11 Mart Perşembe günü izleyicilerle buluşacak.

Truth About Harry Quebert Affair / Yabancı Dizi

Patrick Dempsey’nin başrolünde olduğu ‘Truth About Harry Quebert Affair’, BluTV’de diziseverlerle buluşacak. Gizemli bir cinayet soruşturmasının anlatıldığı dizi, izleyicileri heyecan dolu ve tansiyonun her an yükseldiği bir bulmacanın içine sürükleyecek.

The Little Drummer Girl / Yabancı Dizi

Dram, Casusluk, Gerilim
Oyuncular: Alexander Skarsgård, Michael Shannon, Florence Pugh

John le Carre’ın The Little Drummer Girl adlı eserinin televizyon uyarlamasında; Mossad tarafından Filistinli bir teröristi ele geçirmek amacıyla çifte ajan olarak kullanılan Amerikalı oyuncu Charlie’nin hikayesi konu ediliyor.

YENİ »
Netflix En İyi Diziler Listesi: Netflix'te En Çok Sevilen Diziler IMDb
YENİ »
Netflix Mart 2021 Takvimi: Yeni Çıkan Diziler, Filmler ve Belgeseller
YENİ »
Yabancı Dizi Önerileri 2021 » Yeni Çıkan Diziler Listesi
YENİ »
Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci Netflix Yeni Dizisi Bir Denizaltı Hikâyesi
YENİ »
Yeşilçam Dizisi Oyuncuları ve Konusu | Yeşilçam Dizisi Ne Zaman?

 

Yorum yapmak ister misiniz?