Hellraiser 2022 izle full HD Hellraiser oyuncuları ve konusu HULU

Hellraiser 2022 izle. Hulu Hellraiser 2022 oyuncuları ve konusu ne? Korku filmi serisinin 11. filmi Hulu ekranlarında yayınlanmaya başladı. Peki HULU Hellraiser film oyuncuları kimler? Hellraiser 2022 konusu ve? HULU Hellraiser film oyuncu kadrosu ve karakterlerine kısaca göz atalım:

Hellraiser 2022 oyuncuları ve konusu HULU

Hellraiser 2022 oyuncuları ve konusu HULU
Hellraiser 2022 oyuncuları ve konusu HULU

Korku filmi serisinin on birinci filmi. Film eskilerinde olduğu gibi Clive Barker’ın romanı The Hellbound Heart’un hikayesine sadık kalacak şekilde uyarlandı. 1987 korku klasiği Hellraiser’ın yeni versiyonu şimdi Hulu’da yayınlanıyor. Filmde kimler oynuyor, karakterler kimler, konu ve hikaye nedir, yakından bakalım:

Hellraiser 2022 oyuncuları ve karakterleri

Filmde başrollerde Odessa A’zion ve Jamie Clayton rol alıyor. Hellraiser 2022 bir klasiğin yeniden başlatılması olsa da, film kendi ilginç karakter setine sahip. Hellraiser 2022, orijinalin ruhuna sadık kalıyor, ancak yeni kahramanları var. Hellraiser 2022, Pinhead’in ilk kez bir kadın tarafından oynandığını gösteriyor. Jamie Clayton’ı Pinhead olarak seçme kararı hayranlar arasında tartışmalara neden olsa da, bir dişi Pinhead’e geçiş Barker’ın orijinal vizyonuna en yakın olanı.

Odessa A’zion / Riley McKendry

Riley McKendry şansını kaybetmiş genç bir kadındır. Bağımlılığı yenmek için mücadele eden ve hızlı bir para kazanmak isteyen Riley, gizemli bir bulmaca kutusuyla karşılaşır. Riley’nin kardeşi Matt, kutuyla temasa geçtikten sonra kaybolduğunda, ortadan kaybolmasının ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak Riley’ye düşer. Odessa A’zion, Nashville’de Liv oynamaya başlayan Amerikalı bir aktris. A’zion, CBS dizisi Fam’da Shannon’ı ve Netflix dizisi Grand Army’de Joey Del Marco’yu canlandırdı.

Hellraiser 2022 Pinhead kimdir? 2022 Hellraiser Pinhead karakteri kimdir? Jamie Clayton

Hellraiser 2022 Pinhead kimdir? 2022 Hellraiser Pinhead karakteri kimdir? Jamie Clayton
Hellraiser 2022 Pinhead kimdir? 2022 Hellraiser Pinhead karakteri kimdir? Jamie Clayton

Seri boyunca halk arasında “Pinhead” olarak bilinen Priest, filmin ana düşmanıdır. Rahip, Hellraiser’s Cenobites’in liderlerinden biri olarak hizmet eder; filmlerin sadomazoşizmden ve acıyı keşfetmekten zevk alan boyut dışı şeytani varlıkları. Barker’ın orijinal karakteri gibi, Rahip de yüzlerinin etini kaplayan iğnelere sahip çift cinsiyetli bir varlıktır – onlara lakaplarını kazandıran belirgin bir özellik. Hellraiser 2022’nin Pinhead’i, Sense8 ve The L Word’deki çalışmaları ve bir trans kadın olarak aktivizmi ile tanınan bir aktris olan Jamie Clayton tarafından canlandırılıyor.

YENİ »
Kanunsuz Topraklar Dizisi Davut kimdir? Uğur Güneş Dizileri

Brandon Flynn / Matt McKendry

Riley’nin kız kardeşiyle araları bozulduktan sonra kaybolan erkek kardeşi rolünde karşımıza çıkıyor.

Drew Starkey / Trevor

Matt’in Riley’nin yanında içki içmeyi onaylamadığı ve onun yanında yapboz kutusunu keşfeden Riley’nin erkek arkadaşı.

Adam Faison / Colin

Matt’in erkek arkadaşı ve Riley’nin oda arkadaşı.

Aoife Hinds / Nora

Riley, Matt ve Colin’in oda arkadaşı.

Goran Višnjić / Roland Vought

Bulmaca kutusu gizeminin merkezinde yer alan eksantrik bir milyarder.

Hellraiser 2022 konusu ne?

İyileşmekte olan uyuşturucu bağımlısı Riley McKendry (Odessa A’zion), çalıntı eşyaları satarak hızlı bir para kazanmaya çalışırken bir bulmaca kutusuna rastlar. Erkek kardeşinin ortadan kaybolmasıyla ilgili soruşturma, Riley ve arkadaşlarını geri dönüşü olmayan sefahat bir korku yoluna götürür. Seri boyunca Ağıt Konfigürasyonu olarak bilinen gizemli Bulmaca Kutusu tarafından kendi boyutlarından çağrıldıktan sonra, Rahip ve mutasyona uğramış Cenobites ordusu, hak ettikleri şeyi talep etmek için gelir.

Hellraiser 2022 hangi platformda yayınlanıyor?

1987 korku klasiği Hellraiser’ın yeni versiyonu şimdi Hulu’da yayınlanıyor

Hellraiser 2022 izle full HD

Filmdeki başroller acaba korku filmi serisi hakkında neler düşünüyorlar? Haydi onlardan dinleyelim:

Jamie Clayton, “ben çocukken büyük, korkutucu bir kedi” olduğunu itiraf ediyor. 20’li ve 30’lu yaşlarımda dehşete düştüm. Takashi Miike, The Audition ve Friday the 13th filmleri gibi gerçekten dehşete kapıldığım bir zaman vardı ama aslında Hellraiser’ı izlememiştim. Seçmelerimden bir gece önce izledim ve düşündüm, Ah, bunu neden daha önce görmedim. Bir korku filminin çok ötesinde. Hikayede çok fazla katman ve nüans var ve çok fazla ima ediliyor. Çok fazla cazibe var, çok seksi.

David Buckner, Hellraiser’ı on yaşına kadar izlemediği için kadronun geri kalanıyla rekabet edemeyeceğini, bunun kendisini travmatize edeceğini bildiğini söylüyor. “Bunu halletmemin imkanı yoktu. Lisedeyken korkuya açılan uyuşturucum olan bir arkadaşım vardı. Beni bir şeyler izlemeye zorluyordu – ve o zaman bile Hellraiser ulaşamayacağım kadar uzaktaydı, o da çok fazlaydı.” Sadece kan değildi, atmosferdi ve belki de altta yatan temalar neydi. Sadece ölümden daha kötü bir kaderin olduğu fikri Sonsuza kadar acı çekeceğin için beni eve gönderecekti. gece.

YENİ »
Cumartesi Günü Dizileri 25 Mart Cumartesi Hangi Diziler Var? Televizyonda bugün ne var? Bugünkü diziler neler?

Odessa A’zion, Hellraiser’a her zaman aşina olduğunu ama onları izleyerek büyümediğini söylüyor. Ancak rolü kaptıktan sonra onları izlemeye başladı. “Favoriler hakkında konuşursak, benimkinin ikinci olabileceğini söyleyebilirim. Bu gerçekten delice çünkü filmimizde çok fazla farklılık var ama aynı zamanda birçok benzerlik de var.

Brandon Flynn, yalnızca ilk Hellraiser’ı gördüğünü ve diğer dokuzunu görmediğini itiraf ediyor. “İlki çok ikonik. Hep korku filmleri izleyerek büyüdüm. Çünkü sanırım dokuzda sadisttim. Ben o yaşta izlemiştim. O senaryoyu aldığımda ve ona taze yetişkin gözleriyle bakabildiğimde, her şey mantıklı geldi – özellikle de romanı neden ilk başta yazdığını bilmek.

Adam Faison, “Brandon ile biraz karanlık bir ruh gibi hissetmek için uğraşıyor. Korku filmlerini severdim. AMC Korku Festivali, sanırım Hellraiser’ı ilk kez orada görmüş olabilirim. AMC bu arka arkaya tekrarları yapardı. Sanırım bu muhtemelen Hellraiser filmlerini ilk izleyişimdi. Yönetmen David Bruckner’ın bunu Hellraiser’ın (2022) çoğunun temelini oluşturan Hellbound Heart adlı romana koyduğunu açıklıyor ve bunun harika olduğunu itiraf ediyor. Clive Barker’ın bir sesli kitap anlattığını duymak için.

HellRaiser Hulu

Fantastik Kore dizileri ve Netflix en iyi bilim kurgu filmleri de ilginizi çekebilir. En iyi bilim kurgu filmleri, katil kim temalı korku filmleri, kıyamet sonrası filmler ve en iyi polisiye diziler listelerine de göz atabilirsiniz. En iyi korku gerilim filmleri, en iyi suç filmleri ve zaman yolculuğu filmleri de göz atmaya değer.

Yorum yapmak ister misiniz?