Hugh Jackman Deadpool 3 filminde Wolverine olarak dönecek

Hugh Jackman Deadpool 3 filminde Wolverine olarak dönecek. Deadpool 3 oyuncuları arasında Hugh Jackman da Wolverine olarak gelecek. Hayranlarını büyük sevince boğan bu gelişmenin detaylarına göz atalım:

Hugh Jackman Deadpool 3 filminde Wolverine olarak dönecek

Disney/Fox birleşmesinden kısa bir süre önce HughJackman, Wolverine olarak görev süresini, deneysel biyolojik kızı Laura ile kendisine yardım etmesi için seyahat ettiği solo üçlemesinin son bölümü olan Logan ile sonlandırdı. Film, Logan’ın klonu X-24’e karşı verdiği savaşta kendini feda etmesi ve birçok izleyiciyi gözyaşlarına boğması ile unutulmaz bir şekilde sona erdi.

Peki Wolverine nasıl geri dönecek?

Deadpool 3 için Jackman’ın Wolverine rolü resmi olarak onaylandığına göre, Logan’ın 2017 Oscar adayı filmdeki ölümünün ardından Marvel kahramanının nasıl geri dönebileceği sorusu ortaya çıkıyor. Madness, bu formül muhtemelen Jackman’ı geri getirmek için değil, aynı zamanda Deadpool Reynolds’ı merakla beklenen üçlemesi için MCU’ya tanıtmaya yardımcı olacak.

Deadpool 3 hakkında neler biliyoruz?

Deadpool nihayet Deadpool 3 ile Marvel Sinematik Evrenine katılıyor ve bu birbirine bağlı evrene gelişinin detayları açıklanmadığından, ağızlı paralı askerin MCU’nun nasıl bir parçası olacağına dair birkaç teori var – ve işte her biri onlardan. Deadpool, Marvel Comics’in en popüler ve sevilen anti-kahramanlarından biri haline geldi, bu nedenle beyazperdede ilk ortaya çıkışı çok fazla beklenti yarattı, ancak ne yazık ki iyi gitmedi.

Wade Wilson/Deadpool ilk olarak X-Men’de büyük ekranda göründü. Neyse ki, yıllar sonra Wade, Ryan Reynolds’ın sık sık dördüncü duvarı kıran kaotik bir anti-kahramanın başlangıç ​​hikayesini anlatmak için geri döndüğü, basitçe Deadpool adlı kendi filminde ikinci bir şans elde etti. Deadpool, mizah anlayışı, çizgi romanlara olan bağlılığı ve Reynolds’ın performansı sayesinde kritik ve ticari bir başarı elde etti, sayısız rekor kırdı ve iki yıl sonra sadece Deadpool 2 başlıklı aynı derecede başarılı bir devam filminin yolunu açtı.

YENİ »
Kara Tahta Bekir kimdir? Kara Tahta Bekir gerçek adı ne? Kerem Arslanoğlu hangi dizilerde oynadı?

Deadpool 3 çıkış tarihi: Deadpool 3 ne zaman yayınlanacak?

Deadpool 3 iki yıl sonra 6 Eylül 2024’te vizyona girecek.

Yorum yapmak ister misiniz?