İyilik dizisi konusu ne? İyilik dizisi uyarlama mı, hangi diziden uyarlandı?

İyilik dizisi konusu ne? Fox Tv’nin yeni dizisi İyilik 29 Nisan’da başlıyor. Peki İyilik dizisi uyarlama mı, İyilik dizisi hangi diziden uyarlandı? Sizlere İyilik dizisinin konusu ve iyilik dizisinin hikayesinden bahsetmek istiyoruz. Acaba İyilik uyarlama mı, İyilik hangi kitaptan diziden uyarlandı? Fox Tv İyilik dizisi hangi ülkeye ait? Show Window: The Queen’s House dizisi oyuncuları kimler? The Queen’s House ne zaman çekildi, hangi ülkede yayınlandı? İnternette İyilik dizisi hakkında bilgiler arayanlar için kısa bir özet geçeceğiz:

İyilik dizisi konusu ne?

İyilik dizisi konusu ne?
Fox TV İyilik dizisi konusu ne?

Fox TV ekranlarında 29 Nisan günü ilk bölümüyle yayınlanacak olan İyilik dizisinin konusu çok merak ediliyor.  Yeni dizi İyilik, Medyapım tarafından çekildi. İyilik dizisinin yönetmeni Murat Öztürk. Fox Tv İyilik dizisinin başrollerinde Hatice Şendil, İsmail Demirci ve Sera Kutlubey yer alıyor. Hemen konusuna bakalım, İyilik dizisi konusu kısaca şöyle:

Hatice Şendil dizide Neslihan karakteriyle karşımıza çıkıyor. Neslihan’ın harika giden bir evliliği, uzaktan muhteşem görünen bir hayatı vardır. Ta ki kocasının onun aldattığını öğrenene kadar. Dizinin sıradan aldatma hikayelerinden bir farkı var. Dizide kocası Neslihan’ın arkadaşı Damla (Sera Kutlubey) ile onu aldatıyor. Damla’ya aşk konusunda yol gösteren ve onu bu işe cesaretlendiren kişi ise Neslihan’ın kendisi.

İyilik dizisi uyarlama mı?

İyilik dizisi uyarlama mı? İyilik dizisi hangi diziden uyarlandı?
İyilik dizisi uyarlama mı? Fox Tv İyilik dizisi hangi diziden uyarlandı?

Dizi başlamadan İyilik dizisi uyarlama mı diye merak edilmeye başlandı. Evet, İyilik uyarlama bir dizi. Güney Kore’de yayınlanan The Queen’s House dizisinden uyarlandı. İsterseniz o diziye de göz atalım:

İyilik dizisi hangi diziden uyarlandı?

Fox TV’Nin yeni yapımı İyilik dizisi Show Window: The Queen’s House dizisinden uyarlandı. Orjinal adı ise Syowindo: Yeowangui Jib. Dizinin İmdb puanı ise 7.8. Başrollerini Song Yoon-ah, Lee Sung-jae, Jeon So-min ve Hwang Chan-sung’un paylaştığı Güney Kore yapımı televizyon dizisi, 29 Kasım 2021’den 18 Ocak 2022’ye kadar Kanal A’da yayınlandı. 18 Ocak 2022’de yayınlanan son bölümü Güney Kore’de %10,335 izlenme reytingi aldı. Güney Kore’nin Kanal A kanalı için izlenme rekorunu kırmış oldu.

YENİ »
Üç Kız Kardeş Dönüş kimdir? Üç Kız Kardeş Dönüş gerçek adı ne? Almila Ada

Orjinal İyilik dizisi konusu ne?

İyilik dizisinde olduğu gibi, The Queen’s House dizisinde de ana karakterlerimiz benziyor. Kocasıyla ilişkisi olduğunu bilmeden başka bir kadının evli bir erkekle olmasını destekleyen ve ona sahip çıkan bir kadın hakkındadır.

Song Yoon-ah, çok güzellik bir kadın, hem çok zeki hem de çok zengin. Lee Sung-jae, evlendikten sonra  hayatı değişen orta halli bir vatandaş. Zengin bir dünyaya eşi sayesinde adım atıyor ama yasak bir aşk bütün hayatını değiştiriyor. Dizide aile şirketinin genel müdürü rolündeydi.

Jeon So-min, ilkokulda resim öğretmeni rolünde. Güzel ve çekici bir kadın , bir gün zengin bir adamla tanışır ve ona aşık olur.

Show Window: The Queen’s House dizisi oyuncuları

Song Yoon-ah (Han Sun-joo)
Lee Sung-jae (Shin Myung-seob)
Jeon So-min(Yoon Mi-ra)
Hwang Chan-sung (Han Jung-won)

Kim Seung-soo (Cha Young-hoon)
Moon Hee-kyung (Kim Kang-im)
Shin Yi-jun (Shin Tae-hee)
Park Sang-hoon (Shin Tae-yong)

The Queen’s House ne zaman çekildi, hangi ülkede yayınlandı?

The Queen’s House Güney Kore’de çekildi ve ülkenin Kanal A televizyonunda yayınlandı. Güney Kore yapımı The Queen’s House 2021 yılında çekildi, 29 Kasım 2021 ile 18 Ocak 2022 tarihleri arasında yayınlandı.

Fantastik Kore dizileri ve Netflix en iyi bilim kurgu filmleri de ilginizi çekebilir. En iyi bilim kurgu filmleri, katil kim temalı korku filmleri, kıyamet sonrası filmler ve en iyi polisiye diziler listelerine de göz atabilirsiniz. En iyi korku gerilim filmleri, en iyi suç filmleri ve zaman yolculuğu filmleri de göz atmaya değer.

Yorum yapmak ister misiniz?