Jujutsu Kaisen 2. sezon ne zaman çıkacak? Jujutsu Kaisen 2 sezon çıkış tarihi

Jujutsu Kaisen 2. sezon ne zaman çıkacak? Dizinin hayranları şimdiden ikinci sezonu büyük bir merakla bekliyorlar. Peki Jujutsu Kaisen 2 sezon çıkış tarihi, Jujutsu Kaisen 2. sezon hakkında bilgiler, Jujutsu Kaisen yeni sezon, Jujutsu Kaisen 2. sezon fragman çıktı mı? Acaba Jujutsu Kaisen 2. sezon ne zaman çıkıyor?

Jujutsu Kaisen 2. sezon ne zaman çıkacak? Jujutsu Kaisen yeni sezon

Jujutsu Kaisen 2. sezon ne zaman çıkacak? Jujutsu Kaisen yeni sezon
Jujutsu Kaisen 2. sezon ne zaman çıkacak? Jujutsu Kaisen yeni sezon

Çok sevilen anime dizi Jujutsu Kaisen haberlerinin uzun süredir devam etmesinden sonra, nihayet ikinci sezonun ne zaman yayınlanacağına dair bir fikrimiz var! 25 Eylül’de, yapım şirketi TOHO’nun 10. yıl dönümü etkinliği sırasında, ikinci sezonun her biri manganın farklı arklarına odaklanan iki bölüm halinde yayınlanacağını öğrendik. Bu yayın planı, SPY x FAMILY gibi diğer anime serilerinin yayın planından farklı değil. Demon Slayer da merakla beklenilen bir başka dizi.

Jujutsu Kaisen 2. sezon var mı?

Jujutsu Kaisen, oldukça hızlı bir şekilde küresel bir etki yaratan anime serilerinden biridir. Tite Kubo’nun klasik Bleach’inin biraz modernize edilmiş bir versiyonuna çok benzeyen bu karanlık fantezi şovu, dünya çapında milyonlarca hayranın kalbini kazandı. Jujutsu Kaisen, en iyi ve en kapsamlı modern anime serilerinden biri olarak kabul ediliyor ve şimdiye kadar yayınlanan sadece 24 bölümü ile serinin ikinci sezonunun olup olmayacağı merak ediliyor. Jujutsu Kaisen’in şu ana kadar bir prequel sezonu ve filmi var. Manga hala devam ediyor ve ilk sezon şu ana kadar tüm hikayeyi uyarlamadı, bu yüzden Jujutsu Kaisen’in şu anki bilgilere göre, başlangıçta planladığımız gibi 2023’te yayınlanması gereken ikinci bir anime sezonunu aldığını resmen onaylayabiliriz.

Ayrıca yakın zamanda iki teaser görüntüsü sayesinde bu yayların neler içereceğine dair bir fikir edindik. İlki Gojo Satoru, Geto Suguru ve Shoko Ieiri’yi Jujutsu High üniformaları içinde (bir prequel arkı düşündürür) gösterirken, “The Shibuya Incident” başlıklı ikincisi, günümüz kahramanlarımız Yuji Itadori, Megumi Fushiguro ve Nobara Kugisaki’yi içeriyor. . Bunu akılda tutarak ve Jujutsu Kaisen Sezon 2’yi iki yarıda yapacağımızı bilerek, ilk yarının yazdan önce (muhtemelen Mayıs-Haziran) ve ikinci yarının sonbaharda (belki Ekim’den Aralık’a kadar) yayınlanmasını bekliyoruz.

YENİ »
Demon Slayer 3. Sezon Ne zaman çıkacak?

Jujutsu Kaisen 2. sezon hakkında bilgiler

Jujutsu Kaisen, MAPPA tarafından üretilen anime serisinin ilk sezonunun bir parçası olarak 3 Ekim 2020 ile 27 Mart 2021 arasında yayınlanan toplam 24 bölüme sahiptir. Seri ilk olarak Japonya’da yayınlandı ve ardından Crunchyroll ve Batı’daki diğer yayın hizmetleri aracılığıyla dublajlı bir formatta kullanıma sunuldu.

Jujutsu Kaisen’in ikinci sezonu için geri döneceğini düşündüğümüz tüm ana Japon ve İngiliz oyuncular:

  •  Yuji Itadori — Junya Enoki (Japonca); Adam McArthur (İngilizce)
  • Megumi Fushiguro — Yuma Uchida (Japonca); Robbie Daymond (İngilizce)
  • Nobara Kugisaki — Asami Seto (Japonca); Anne Yatco (İngilizce)
  • Maki Zen’in — Mikako Komatsu (Japonca); Allegra Clark (İngilizce)
  • Toge Inumaki — Kōki Uchiyama (Japonca); Xander Mobus (İngilizce)
  • Panda — Tomokazu Seki (Japonca); Matthew David Rudd (İngilizce)
  • Satoru Gojo — Yūichi Nakamura (Japonca); Kaiji Tang (İngilizce)
  • Kiyotaka Ijichi — Mitsuo Iwata (Japonca); Chris Tergliafera (İngilizce)
  • Shoko Ieiri — Aya Endo (Japonca); Ryan Bartley (İngilizce)
YENİ »
Netflix En İyi Animeler » Netflixteki En İyi Anime Diziler

Jujutsu Kaisen 2 sezon çıkış tarihi

Jujutsu Kaisen’in ilk sezonu, manganın 55-64. bölümlerini kapsayan Ölüm Resmi yayını ile sona erdi. Animenin kaynak materyali kronolojik sırayla takip ettiğini varsayarsak, Gojo’s Past Arc’ı 65-79 bölümlerini kapsayan ikinci sezonda görmeyi bekleyin. Bununla birlikte, yeni bölümler bu geri dönüşleri manganın bir sonraki büyük yayı olan 79-136. bölümlerdeki Shibuya olayı ile birleştirirse şaşırmayacağız. Çok fazla ayrıntı vermeden, bu, ikinci sezonun bazı önemli karakter gelişmelerinin yanı sıra şu anda Jujutsu Lisesi’nde gizlenen köstebeğin kimliğini ele alacağı anlamına geliyor.

Muhtemelen 2023 yılı Mayıs ayında Jujutsu Kaisen 2 sezon çıkmış olacak.

Jujutsu Kaisen 2. sezon fragman

Tahmin edebileceğiniz gibi, Jujutsu Kaisen’in ikinci sezonu için bir fragman yok ve bunun nedeni, duyurulmasına rağmen sezonun henüz yapılmamış olması. Jujutsu Kaisen’in ikinci sezonu kesinleştiğine göre, belirli bir tarihimiz olmasa da yakında bir fragman geleceğini biliyoruz. Şimdi, potansiyel olarak bir fragmanı ne zaman göreceğimize gelince, 2022’nin sonu veya 2023’ün başındaki en iyi senaryo, yeni sezonun Şubat 2022’de duyurulduğunu görünce bir olasılık olabilir, ancak resmi bir tarihi doğrulamak için daha fazla bilgi beklememiz gerekecek.

Bkz: Squid Game 2. Sezon ne zaman çıkacak?

YENİ »
A101 karavan özellikleri a101 karavan videosu inceleme
YENİ »
Elektrikli Araba Fiyatları 2022 Sıfır Güncel Liste

Yorum yapmak ister misiniz?